Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Karmazynowy napisał:

No dobra, mam te owiane złą sławą (w sensie rozrabiaków na skrajach pasma) TH900 MK1. No i się pytam, gdzie jest ten miażdżący subbas i gdzie ta ostra, żyletkowa góra w stylu Beyerowskim? Ni mo. :) 

 

I teraz nie wiem czy to Questyle (i Mojo) im tak dobrze robią czy ja głuchne. Zarąbiste słuchawy, świetny bas z mocnym uderzeniem, genialne efekty przestrzenne, góra mega detaliczna ale jeszcze nie ostra, choć mało jej faktycznie nie jest. Nawet średnica nie jest tak cofnięta, może lekko ale nie ma dziury, to na pewno! Jestem w kropce. To najlepsze Fostexy jakie słyszałem, bardzo efektowne, robią wrażenie, nie wiem jak na dłuższą metę ale słucham od 3 dni i jest mega. Dobrze, że te z komisu zeszły bo już mnie zaczęło korcić. :D 

Wreszcie chłop posłuchał czegoś dobrego...he,he, a tak się podniecali D7200?

Akurat nie dziw się że tak dobrze Ci grają TH900 bo CMA600 był również robiony pod te słuchawki, obok HD800 to drugie najlepiej co z nim grają.

Jak mają inaczej grać TH900 jak CMA600 to analogowe złoto, zero w nim ostrości na górze, ideał pod te słuchawki ,a jeszcze przybliża średnicę.

Muszę Cię niestety zmartwić, bo te z komisu to były moje dawne TH900 które sprzedałem i one grały niesamowicie, chyba jedne z pierwszych z 2013r, nawet sam właściciel jak mi odpisał, był z nimi w sklepie i z ciekawości posłuchał wygrzanych TH900 mk2, sam sprzedawca chciał je ,te MK1, od niego odkupić...he,he.

Kto mądry teraz się cieszy, a ja płaczę bo nie miałem kasy by je kupić...coby nie mówić jedne z trójki najlepszych słuchawek co miałem.?

Ja miałem specjalnie robionego Rapture pod te TH900, i to co on z nimi wyrabiał to głowa mała, bas wbijał w glebę...góra krystaliczna jak lód na Antarktydzie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Muszę Cię niestety zmartwić, bo te z komisu to były moje dawne TH900 które sprzedałem i one grały niesamowicie, (...) coby nie mówić jedne z trójki najlepszych słuchawek co miałem.?

 

Bo tak jak dobra whisky wyciąga latami z drewnianej beczki to co najlepsze, tak drewniane muszle Twoich TH900 wyciągnęły to co najlepsze z... alkoholu he,he ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, neonlight napisał:

Czy ja wiem, nie są takie złe, najważniejsze, żeby grały konkret i cene obniżyli o połowę :ph34r::D, ale znając życie, to o połowę ja podniosą :P.

 

Oby nie z tą ceną, bo żonę już uprzedziłem, że w przyszłym roku "dostanie" nowe Fostexy... Odpowiedź: jak zabierzesz mnie na Sycylię, to później kupuj co chcesz :) Dwa cele na przyszły rok wyznaczone... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykował się killer słuchawek otwartych?, wreszcie bas potrafiący wbić w podłogę, muzyczność niebywała, dynamika jak z piekła rodem, rozdzielczość jak w 009, scena jak w HD800....w wersji otwartej za jedyne 12tys zł...he,he.?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po tylu latach Fostexowi udało się odkryć tajemny sekret świata audio - średnicę. Wtedy to nawet fajne słuchawki mogłyby być. Tylko z pierwszych zdjęć ( wiadomo, może się jeszcze zmienić ) trochę kiepsko wyglądają w porównaniu do zamkniętych, więc głupio będzie ustawić cenę x2. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stare TH900 jak najbardziej mają średnicę magiczną ale z odpowiednim torem, który ją przybliży i ociepli...

Ja miałem Th900 z pierwszego sortu, z lat 2013 i wcześniej, i tam nie narzekałem na jej jakość a ciut za daleką prezencję.

Jeżeli w wersji otwartej opanują to, planary powinny zacząć się bać...he,he.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności