Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Adam 76 napisał:

a wlasnie zastanawialem sie co sie dzieje z Synthaxem, jego stronka zamarla, na forum nie pisywal...

Dziecko mu się urodziło,córka ,to wiadomo ze inne priorytety teraz ma...ale nadal fascynują go dobre słuchawki...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,Adam jakbyś słyszał jak mi teraz grają Th610,to po głowie byś się walił za karę że ich nie kupiłeś:ph34r:

Zero sybilacji,znikły po 150h, ciemne tło jak w studio...słyszę jak mi krew pulsuje i serce bije, Vangelisa słucham ,muzyka z Blade Runnera...

Do 150 to były miękkie miśki, przy tych co teraz mi grają...a ja się zachwycałem nimi...he,he.

Teraz tak blisko TH900 że ręką można dotknąć...

Ktoś narzekał na słaby bas w Th610?, teraz nabrał takiej potęgi że hej...już D7200 nie straszne.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tilt napisał:

Dobra, namowiles mnie :)

Ale pamiętaj,150h wygrzewania,jak z Hawkami....jednak to chyba pokrewne drivery jak widać...

Warto też od razu zmienić kabel na miedź 7N,firmowy zamula sporo i za ciemny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tilt, najpierw zapoznaj sie z watkiem poswieconym sowom, tam tez zmiany brzmienia byly spektakularne i bardzo czeste, ze w koncu sowy sie zabraly i odlecialy do kogos innego:) Bezpieczniej bedzie najpierw wypozyczyc th610, chociaz z drugiej strony jak Ci nie podejda to moze je od Ciebie odkupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie znajdzie takie super wygrzane Th610?...u mnie, ale idą do Synthaxa...

Kurczę czemu nie mogą od razu w fabryce tych słuchawek wygrzewać?

Chociaż ten proces obserwowania zmian w przekazie, bezcenny...:D

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T50 mk3 grają fajnie, ale chyba po balansie byłoby lepiej,nie mam kabelka do nich, trzeba przerabiać gniazdo jak pisał Perul...

Wcześniej to Th610 grały jaśniej od T50 ,teraz role się odwróciły, to T50 grają jaśniej i niestety też bardziej sybilująco, nieczysto....

Myślałem że jako planary pobiją TH610 na średnicy, i będę miał fajne 2 słuchawki,ale jednak Th610 czyściejsze i wyrazistsze...

Bas mocniejszy,scena większa, ciemne tło, wokal wyrazisty, mniej zniekształceń, TH610 jednak górą...odsyłam T50 Synthaxowi...

Do magii grania LCD3 jednak T50 lata świetlne dzielą...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam 76 napisał:

ten caly myku to powinien w kabarecie dzialac, taki talent ma facet, szczesliwi Ci co go znaja osobiscie bo pewnie zawsze ich czyms rozsmieszy

Z Górskim ,w Kabarecie Moralnego Niepokoju by pasował...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to czekaj, bo ja się zgubiłem. Najpierw 610 miały super jasną i rozłożystą górę i tak właśnie lubisz, więc super.

Teraz się ściemniły i też super? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adam 76 napisał:

ktos na forum ulozyl fajny wierszyk o planarnej wkladce, cyt.: nie da ci zona ani sasiadka tego co da ci planarna wkladka:) ps. Mozliwe ze przekrecilem oryginal, jak ta to autora przepraszam

Nie ułożył, jeno sparafrazował stare powiedzonko: "nie da ci żona, nie da ci matka tego co może dać ci sąsiadka", ale tyz piknie.

Tak se czytam ten wątek i utwierdzam się w przekonaniu, że wszystkie słuchawki jakoś tam zamieniają sygnał elektryczny na falę akustyczną...a na końcu i tak (wy)grają staxy;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

Ale to czekaj, bo ja się zgubiłem. Najpierw 610 miały super jasną i rozłożystą górę i tak właśnie lubisz, więc super.

Teraz się ściemniły i też super? :D

Trochę szkoda że nie zatrzymały się Th610 na taki graniu ze 100h wygrzewania, był bardzo efektowny, taki przestrzenny i jasny, napowietrzony.

Teraz jest wyraziściej i czyściej na górze,ciemniej ,ale znikła ta rozpasana sceniczność...

Za to mamy teraz ciemne tło i bliżej tonalnie do D7200 niż wcześniej, gdzie Th610 grały w stylu DT990 E 600ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności