Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna przymierzałem się do ogarnięcia kabelka pod wyższe nauszniki shure. Problemem były nietypowe wtyki (mocno wydłużone mmcx'y). Kupiłem więc srh1440 i z ich pomocą udało mi się popełnić taki oto kabelek.

IMGP9730.jpgIMGP9743.jpg

 

Wtyki wyszły zaskakująco mocne i trwałe. Aż się zdziwiłem ;)

 

~~

 

Wszystkie zdjęcia wrzucam również na pierwszą stronę wątku (żeby nie trzeba było szukać). Galeria jednak ma zbyt duże ograniczenia co do wielkości obrazów (zdjęcia są pomniejszane i mało co na nich widać...).

Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj testówki to ciężki temat. Obecnie mamy takie bogactwo standardów złączy w świecie słuchawek, że nie byłbym w stanie tego wszystkiego ogarnąć.

 

Aczkolwiek jeśli jesteś chętny na zakup i chciałbyś się upewnić, czy kabelek będzie Ci odpowiadał, bądź nie jesteś pewien, którą wersję wybrać, no to myślę, że będę w stanie pomóc. Do dalszej dyskusji zapraszam na pw :)

 

Miedź i hybryda do oppo pm3 w oplocie:

 

IMGP9769.jpgIMGP9755.jpgIMGP9759.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Denon AH-MM400

attachicon.gifIMGP9803.jpgattachicon.gifIMGP9815.jpgattachicon.gifIMGP9825.jpg

 

Tutaj było trochę zabawy... Gniazdo niestandardowe, wąskie i głębokie. Coś jak w nausznikach shure, czy meze. Żaden normalny wtyk nie pasuje. Trzeba kombinować. No i wykombinowałem. Najmniejszy możliwy jack 3.5mm bez obudowy + twarda termokurczka + aluminiowa obudowa ze śrubką. Po wpięciu do słuchawek wygląda super. Trzyma się pewnie, nie powinno być z nim problemów.

 

Dodam jeszcze, że same słuchawki naprawdę mnie urzekły. Prezentują się rewelacyjnie. Począwszy od materiałów (zwłaszcza elementy pałąka z grubego metalu robią wrażenie), na rozmiarach i ergonomii skończywszy. Idealnie leżą na głowie, żaden element dziwacznie nie odstaje. Są niewielkie, a mimo to pady doskonale obejmują uszy. Docisk pałąka jest pewny, stabilny, a jednocześnie bez problemu można nosić je z założonymi okularami. Naprawdę bardzo przemyślana konstrukcja. Jak dla mnie ścisła czołówka nausznych portable.

też zwróciłem na nie uwagę i chyba są delikatnie pomijane przy wyborach

ciekaw jestem jak grają, może by na mecie w chorzowie wylądowały

maciek je opisywał ale wiadomo jakie ma preferencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafię opisywać dźwięku, nie mam też zbyt dużego doświadczenia ze słuchawkami (nie miałem ich zbyt wiele). Miałem kiedyś słuchawki Technicsa (nie pamiętam modelu), potem krótko Sennheiser HD 598, teraz od około 2 tygodni Denon AH-MM400. Brzmią one bardzo szczegółowo, nie upiększają dźwięku, oddają go tak jak został nagrany (odsyłam do recenzji dostępnych w internecie). Nie polecam dla kogoś z większymi uszami. Kolejna wada to to, że nie mają standardowo na wyposażeniu kabla do sprzętu audio. Wskazywałoby to, że są to typowe słuchawki przenośne. Ja je wykorzystuję ze sprzętem domowym (wzmacniacz Denon PMA-1510AE i odtwarzacz CD Denon PMA-710AE). Jak dotąd nie żałuję tego zakupu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności