Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dj1978 napisał:

Balansu nie chciałeś, czy sie nie dało?

Dałoby się, ale najpierw trzeba wymienić gniazdo... A tak na oko będzie to trudniejsze niż w tańszych akg z mini-xlrem (q701, k712 itp.). Choć na headfi robili już takie mody. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



Duża porcja grubych kabelków. 
 
15. Hifiman HE-400i miedź JD 2.5m 8 żył balans XLR


Mnie 15. pozycja się bardzo podoba jako że jestem świeżym nabywcą tych słuchaweczek

Może jak uda mi się dokupić pewne elementy toru, to zgłoszę się do Ciebie o zrobienie takiego kabelka. Plus zapewne interkonekty XLR.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chico99 napisał:

Jak z fabryki.👏👍

 

...Willy Wonki? ;) 

 

Cytat

Może jak uda mi się dokupić pewne elementy toru, to zgłoszę się do Ciebie o zrobienie takiego kabelka. Plus zapewne interkonekty XLR.

 

Prawidłowo! Kable zmieniamy na samym końcu! :) 

 

22. Fostex TH610 8 żył Miedź JD 140cm balans 2.5mm + adapter 8 żył na 3.5mm

P3260461.jpg

P3260467.jpg

P3260473.jpg

P3260475.jpg

 

23. IC 3.5mm-2x RCA 150cm 8 żył srebro

P3260478.jpg

P3260480.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel dotarł, wpięty i cholera nie mogę przestać słuchać... To wszystko Twoja wina! Teraz słychać, że to Audeze! Stary, dzięki za kolejną dawkę radochy😁!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję nowy reality show "Pimp my wire Jimmi!"

 

IMG_20200402_085813.jpg

 

IMG_20200402_085733.jpg

 

Co tu dużo gadać "you did it again Kuba" :) Wyszło super, kozacko wygląda ten grubas wystający z M11. Nowy slitter i suwak super - WRESZCIE MI SIĘ TO NIE SKRĘCA !!! AAAaaa

Edytowane przez Tajniakos
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem kabelek do HD650 z miedzi JD. Różnica w jakości brzmienia jest ogromna, mam wrażenie jakbym dostał nowe słuchawki :D. Wykonie to bajka jak widać na zdjęciach w tym wątku. Kabelek gruby, ale miękki, pięknie sie układa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nowy kabel od Jimmiego - 4.4mm balans. Zgodnie z zamówieniem podobny do poprzedniego, używanego w torze stacjonarnym. Szkoda, że póki co nie poużywam, bo w między czasie sprzedałem DX160, a M11 jeszcze nie kupiłem. W korona-rzeczywistości najbliższy dłuższy wyjazd w grudniu, więc poczekam z zakupem do Black Friday.

 

Wrzucam jeszcze poprzedni, bo razem się świetnie prezentują. :D 

 

20200831_195933.jpg

20200424_231359.jpg

Edytowane przez Karister
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kabel od Jimmiego - 4.4mm balans. Zgodnie z zamówieniem podobny do poprzedniego, używanego w torze stacjonarnym. Szkoda, że póki co nie poużywam, bo w między czasie sprzedałem DX160, a M11 jeszcze nie kupiłem. W korona-rzeczywistości najbliższy dłuższy wyjazd w grudniu, więc poczekam z zakupem do Black Friday.
 
Wrzucam jeszcze poprzedni, bo razem się świetnie prezentują.  
 
20200831_195933.thumb.jpg.5b4156fff1787d9033a8bf13ff5a11eb.jpg
20200424_231359.thumb.jpg.6aed08c883ecc24a01786b49ebac0d98.jpg

Trzeba przyznać, ze wyglądają coraz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kabel od Jimmiego - 4.4mm balans. Zgodnie z zamówieniem podobny do poprzedniego, używanego w torze stacjonarnym. Szkoda, że póki co nie poużywam, bo w między czasie sprzedałem DX160, a M11 jeszcze nie kupiłem. W korona-rzeczywistości najbliższy dłuższy wyjazd w grudniu, więc poczekam z zakupem do Black Friday.
 
Wrzucam jeszcze poprzedni, bo razem się świetnie prezentują.  
 
20200831_195933.thumb.jpg.5b4156fff1787d9033a8bf13ff5a11eb.jpg
20200424_231359.thumb.jpg.6aed08c883ecc24a01786b49ebac0d98.jpg

Trzeba przyznać, ze wyglądają coraz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@boleroks, ładny zestaw, ładne zdjęcie, słuchałem Euforia... super wzmacniacz, czy nie za ciemnio do LCD?

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feliks Euforia jak na lampowca nie jest jakoś ciemnym wzmacniaczem. Srebrny kabel rozjaśnia nieco brzmienie, całość jest bardzo muzykalna ale i szczegółowa. Przez trzy lata sporo przesłuchałem słuchawek i wzmacniaczy. Zawsze marzyłem o lampowcu. Słuchawki jakie wybrałem widać a ze wzmacniaczy oprócz Euforii pasował mi jeszcze Pathos Aurium. 😉

Edytowane przez boleroks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pochwalę się srebrem do Meze Noir. Kabel świetnie wykonany, giętki, lekki. Przemyślany splitter, który nie ciąży i sprawia że kabel zawsze leży płasko i równo. Nawet oplot udało się Kubie zmieścić w do tych cienkich wtyków od Meze. Do tego dochodzą walory dźwiękowe, jest bardziej klarownie na średnicy, bas twardszy, nie zalewający się z nią. W parze z padami Yaxi ulubione nauszne stały się jeszcze lepsze.

 

6555CC38-C81A-4515-B0D0-EB7CA20464F5.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może pytanie nie na miejscu, jak coś nie tak to niech moderacja usunie. Ale mam pytanie/prośbę. Ma ktoś z kolegów do wypożyczenia kabel do audeze lcdx zależy mi na xlrach. Jestem ciekawy jak grają te kable. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności