Skocz do zawartości

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Jimmi, a ten drugi kawałek ściągający, od splittera to słuchawek, to celowo tak wywijasz, że z jednej strony jest obrócony?

Za pierwszym razem myślałem, że się jebłeś, ale widzę, że taki Twój zamysł. To ma kanały rozróżniać czy jak?

Ja bym to jednak widział zawinąć w jedną stronę, by się komponowało ze splitterem. Pewnie trudniej to zszyć i będzie szerzej, ale może źle coś kombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jak wziąłem w ręce to już wiem, że tak musi być - inaczej ściągacz nie będzie się tak ciasno trzymał kabla, co mi się bardzo podoba ;)

Wiesz, gdzie on szew puści, to już od niego zależy. Najwyżej będzie szerzej, a to może słabo wyglądać. iestety nie widzę dokładnie, jak to jest obecnie.

Podejrzewam, że Jimmi znajdzie i na to jakiś patent, bo widzę jak poszedł do przodu ze splitterem. Teraz sam bym chciał taki mieć, a na początku się za głowę łapałem, co on odpierdziela.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Kolego, ten ściągacz w przekroju tak wygląda:

sciagaczp_swqxhsx.png

Przez co jest bardzo sztywny i w sumie tak jak wcześniej chciałem coś takiego jak Ty mówisz tak teraz nie chciałbym nic zmieniać :F

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ściągaczami już trochę kombinowałem i obecny jest jak dotąd najlepszy i przy tym najprostszy. Z dwóch pasków skóry wychodził sporo grubszy i mocno przekombinowany (dużo roboty, a efekt taki sobie). Z jednego paska zawiniętego w jedną stronę, szeroki, brzydki i chybotliwy (w środku się łamie). Obecny jest bardzo mocny, niewielki i chyba aż tak źle nie wygląda ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ściągaczami już trochę kombinowałem i obecny jest jak dotąd najlepszy i przy tym najprostszy. Z dwóch pasków skóry wychodził sporo grubszy i mocno przekombinowany (dużo roboty, a efekt taki sobie). Z jednego paska zawiniętego w jedną stronę, szeroki, brzydki i chybotliwy (w środku się łamie). Obecny jest bardzo mocny, niewielki i chyba aż tak źle nie wygląda ;)

Ale i tak muszę ponarzekać, bo sam tak ładnie nie zrobię, a przykro mi, że wszyscy Cię chwalą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardziej podziwiam chęć zaplatania do 8 żył. Ja już przy 4 dostaje czasami nerwicy jak ma być równo :) Chętnie poznam jakiś złoty środek :D Sam chce teraz Grado sobie zrobić na 8 i już widzę swoje kombinowanie + zażenowanie że nie tak ładnie jak Jimmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kabelek do hifimanów z gniazdami nowego typu (2.5mm) + adaptery na gniazda typu starego (smc).

 

attachicon.gifSAM_0001.jpgattachicon.gifSAM_0003.jpgattachicon.gifSAM_0005.jpgattachicon.gifSAM_0009.jpgattachicon.gifSAM_0010.jpg

 

Kabelek do słuchawek AKG.

 

attachicon.gifSAM_0012.jpgattachicon.gifSAM_0015.jpg

 

Przeróbka kabelka do ciemów na wtyk zbalansowany 2.5mm + zbalansowany adapter z rezystorami na pono + adapter na jacka 3.5mm 3p.

 

attachicon.gifSAM_0019.jpgattachicon.gifSAM_0021.jpgattachicon.gifSAM_0022.jpg

 

Wiem, że to ma grać, ale pierwsze co rzuca się w oczy, to wygląd tych kabelków. Wspaniała robota. Kabel do K702 w porównaniu ze stockowym, to mistrzostwo świata (przede wszystkim krótszy i grubszy ;) ) - pojawił się dość mocny punktowy bas (?), przestrzeń, klarowność. Cieszę się, że ich nie sprzedałem i zamiast tego postanowiłem do nich dołożyć kabel od Smoka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kabelek do hifimanów z gniazdami nowego typu (2.5mm) + adaptery na gniazda typu starego (smc).

 

attachicon.gifSAM_0001.jpgattachicon.gifSAM_0003.jpgattachicon.gifSAM_0005.jpgattachicon.gifSAM_0009.jpgattachicon.gifSAM_0010.jpg

 

Kabelek do słuchawek AKG.

 

attachicon.gifSAM_0012.jpgattachicon.gifSAM_0015.jpg

 

Przeróbka kabelka do ciemów na wtyk zbalansowany 2.5mm + zbalansowany adapter z rezystorami na pono + adapter na jacka 3.5mm 3p.

 

attachicon.gifSAM_0019.jpgattachicon.gifSAM_0021.jpgattachicon.gifSAM_0022.jpg

 

Wiem, że to ma grać, ale pierwsze co rzuca się w oczy, to wygląd tych kabelków. Wspaniała robota. Kabel do K702 w porównaniu ze stockowym, to mistrzostwo świata (przede wszystkim krótszy i grubszy ;) ) - pojawił się dość mocny punktowy bas (?), przestrzeń, klarowność. Cieszę się, że ich nie sprzedałem i zamiast tego postanowiłem do nich dołożyć kabel od Smoka.

 

słuchawki te już Mojo grają genialnie z pełnym basem i jest mega szczegółowy - schodzi nisko bez braków w "żywej" muzyce, góra też niczego sobie - bez sybilantów; polecam rozkręcić trochę Mojo i popatrzeć jak pięknie pracuje membrana w nich.

Co może być z mocniejszym ampem??

 

i to wszystko na fabrycznym przewodzie (zbieram się by wysłać smokowi kabel od X2jek do przeróbki)

 

słuchawki do wyrwania za 650 zł :D

mały OT ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP dokładnie. Sprzedawałem je za 650 - praktycznie nowe, a muszę powiedzieć, że z Mojo grają naprawdę świetnie, z Mojo + Aune B1 wręcz niesamowicie, z TEACiem prze******ście. Może walnę jakąś herezję, ale ja osobiście lubię je bardziej niż HD800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa różne kabelki to fajna sprawa, ale także podwójnie kosztowna, dlatego te adaptery mogą się przydać komuś kto nie jest w stanie pozwolić sobie na podwójny wydatek ;)

 

Co do kabelków do Meze to faktycznie wtyki są malutkie, ale ten typ który udało Ci się znaleźć powinien już chyba podejść do wszystkich innych słuchawek :) Ogólnie świetna robota jak zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności