Skocz do zawartości

Jimmi Dragon Custom Cables


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy to jest hybryda?

Z tego co widzę miedź solid core + miedź linka ;)

A na tych:

post-17830-0-66793800-1458260932_thumb.j post-17830-0-72982800-1458260938_thumb.j

to chyba srebro solid core + linka miedziana... jak to ten sam kabel to bardzo różnie na zdjęciach wygląda :F

 

edit @down:

ha, trafiłem :>

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet zrobiłem projekcję:

kable-smo_swswnqq.png

Podobny, nie?

 

 

edit, @down:

Nie rozumiem.

 

musisz jeszcze popracować na połączeniem tych żółtych... chyba że tam gdzieś zamontowałeś nadajniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel ;p Z miedzi i srebra. Wtyki takie: http://www.lunashops.com/goods.php?id=3848

 

A jak już jesteśmy w temacie wtyków, to muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie te do etów (kabelek czarny). Na zdjęciach zawsze mnie odrzucały, a na żywo są całkiem zgrabne i dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel ;p Z miedzi i srebra. Wtyki takie: http://www.lunashops.com/goods.php?id=3848

 

A jak już jesteśmy w temacie wtyków, to muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie te do etów (kabelek czarny). Na zdjęciach zawsze mnie odrzucały, a na żywo są całkiem zgrabne i dobrze wykonane.

A ja myślałem, że kilka splecionych ze sobą przewodów xD A tak poważnie, to myślałem, że to kabel do FLC8 :>

 

Wtyczki wyglądają kozacko, ładniej niż te moje plastikowe :P No i splittery też widać, że fajniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kątowy jack ******sty. Zróbmy taki do mojego kabla do LEA :)

I tu widać, jak różne potrafią być gusta, bo mnie się on kompletnie nie podoba. Wręcz powiem otwarcie, że jest paskudny ten jack xD

Za to ten czarny od Ranko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kątowy jack ******sty. Zróbmy taki do mojego kabla do LEA :)

I tu widać, jak różne potrafią być gusta, bo mnie się on kompletnie nie podoba. Wręcz powiem otwarcie, że jest paskudny ten jack xD

Za to ten czarny od Ranko <3

Tylko do niego zmieściły się dobre rezystorki 20ohm, żeby było jak w oryginale xD

A raczej koncepcja oryginału, ale lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-17830-0-91241500-1458829585_thumb.j

 

No to tak:

- jack wbrew fotografii jest śliczny, nic dodać, nic ująć

- kabelek gra w stosunku do stocka oraz do jakiejś tam pseudo-miedzi z LunaShop gra REWELACYJNIE, nic dodać, nic ująć, jak jakiś fan Etów chce to mogę podesłać - nie wiem czy przez lepszy drut czy przez w końcu dobre rezystorki, ale gra to pełniej, jeszcze wincyj separacji, a bas duuużo zyskuje (zarówno P jak i S).

- wykonanie na medal, obowiązkowa pozycja dla każdego fana ER4 !!!

Edytowane przez crysis94
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności