Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do gier jak i muzyki (do 200zł).


ehaz717

Pytanie

Witam. Proszę was o pomoc w doborze słuchawek których przeznaczeniem ma być głównie gra w CS:GO ale żeby były też bardzo dobre do słuchania muzyki. Proszę o wypowiedź forumowiczów którzy mieli do czynienia z grami fps i doradzą mi pod tym względem dobre słuchawki ( chodzi o pozycjonowanie w grach) ale również żeby dźwięk muzyki słuchanej w nich był przyjemny.

Przeglądałem parę tematów i o to jakie słuchawki wpadły mi w oko :

SUPERLUX HD681 evo MKII

Creative Aurvana Live

AKG K511

AKG 518

AKG 512

SS 5hv2 + karta dźwiękowa 5hv2 USB 2.0

SS Siberia v2

Razer Kraken

Creative Aurvana Live

Takstar HD2000

Beyerdynamic MMX2

Corsair Raptor HS30-Y

Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury

 

 

Także proszę o doradzenie które z tych słuchawek(i nie tylko) są dobre i spełniają moje kryteria.

 

PS: Dodam że mam zintegrowaną kartę graficzną 7.1 Realtek HD Audio.

Edytowane przez ehaz717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cytat z Audiofanatyk.pl :

 

 

"4. Mikrofon razem czy osobno?

Zależy od jakości wbudowanego. Wbrew pozorom osobny mikrofon na klipsie nie jest dużym dyskomfortem – mało tego, jego zalety potrafią przekreślić wady. W tanich słuchawkach PC z mikrofonem nie dość, że całość prezentuje na ogół bardzo mizerny poziom jakościowy, to ponad wszystkim właśnie mikrofon ulega awarii najszybciej – zwłaszcza, gdy ma wyginany pałąk. O wiele rzadziej zdarza się to w przypadku droższych modeli ale mimo wszystko zawsze takie ryzyko istnieje. W przypadku postępowania gwarancyjnego należy wtedy odesłać całe słuchawki. Jeśli jednak nabywa się słuchawki i mikrofon osobno – takiej sytuacji można uniknąć. Ma to ten sam sens co modularność jednostek komputerowych: w przypadku awarii/wymiany na lepszy model, można wymienić sobie albo jedną albo drugą rzecz, bez konieczności pozbywania się całości zestawu.

 

Pojawi się tu zapewne argument że mikrofon to dodatkowy kabelek – tak, to prawda, jednakże można go podpinać pod co się chce w zakresie źródła, niezależnie od tego gdzie podpięte są słuchawki, zaś mikrofony właśnie typu Zalman ZM-MIC1 są tak przemyślane, aby można było je zamontować na kablu słuchawkowym. Jest to też zdaniem wielu osób najlepszy model mikrofonu doczepianego jaki można dostać na polskim rynku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
paratykus

Wolałbym wbudowany ponieważ swobodniejszą komunikację bym miał z kolegami i wyraźniejszy dźwięk - tak mi się wydaje ale nie wiem dlatego mam pytanie.

Czy mikrofon zalman zm-mic1 dopiety do kabla przy słuchawkach zapewnił by mi dobrą i swobodna komunikację czy musiał bym nieco podnosić swój głos żeby koledzy mogli mnei dobrze słyszeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności