Skocz do zawartości

słuchawki steelseries spectrum 5xb


Tomenis2000

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, to jest Forum o profilu muzycznym. My tutaj głównie słuchamy dźwięków. I o tym coś wiemy.

Zadałem więc sobie trud i poszedłem się doszkolić na pclab i poczytać o tych steelseries spectrum 5xb :

 

http://pclab.pl/art44212.html

 

Niestety ... Jak głupi tam wszedłem, tak głupi stamtąd wyszedłem, bo w tym teście nie ma nic o DŹWIĘKU.

Jakieś popłuczyny o budowie.No i jest info, że mają tzw.Spectrum AudioMixer.

 

Już rozumiem czemu pclab banuje gości z e swojego forum jak linkują do recenzji u Evila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś o słuchawkach :

 

http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

 

Jest tam akapit o sł."gamingowych" :

 

"Skąd wzięło się zjawisko powstawania słuchawek typu „4gamers”?

 

- może to Ci pomoże zrozumieć, że jesteś robiony w "jajo" przez gamingowy marketing ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś o słuchawkach :

 

http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

 

Jest tam akapit o sł."gamingowych" :

 

"Skąd wzięło się zjawisko powstawania słuchawek typu „4gamers”?

 

- może to Ci pomoże zrozumieć, że jesteś robiony w "jajo" przez gamingowy marketing ;)

no dobra masz zupełną rację . Ale miałbym do ciebie ostatnią prośbę żebyś sprawdził które z tych superluxów są najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te, które sobie może w końcu kupię, ale które to są to nie wiem, bo jeszcze nie kupiłem więc będę wiedział dopiero jak je będę miał, ale nie mam wątpliwości, że to będą właśnie te :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I tak najbardziej irytują mnie ludzie, którzy grają na stil Steelseries V2 i myślą, że są pro itd... Gdy pokażesz im prawdziwe słuchawki takie jak Superluxy, Takstary, Beyerdynamic nazwą to chłamem :lol: Trudno ich uświadomić, że design liczy się tutaj najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Superlux hd681 + zalman mic

 

Od zawsze takie coś jest lepsze niż niejedne pro gejmingowe słuchawki.

Sama firma ss jest dobra ale w kategorii urządzeń wskazujących(klawiatury, myszki)i to na tyle.

Ktoś tu wyżej wspomniał o hyperx cloud. Mimo, że to słuchawki sporo wybiegające poza budżet i że są to podobno rebrandy pro80 to jednak bym ich nie polecił a już na pewno osobiście nigdy nie kupił, mimo iż w csa gram od 2004 roku ;) Do tego coś je musi napędzić a z takimi hd681 spokojnie poradzi sobie integra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności