Skocz do zawartości

Gdzie kupić pady do HM5 w Polsce?


kelt

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wersja "Super Soft", Audiomagic aktualnie nie maja na stanie i pojawia sie dopiero za miesiac.

Ew. jakies inne rownie dobre pady ktore beda pasowac do Takstarów Pro80, generalnie najbardziej interesuje mnie wygoda + musza byc nieco wieksze. (stockowe sa dosc wąskie - malo miejsca na ucho)

Edytowane przez kelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dotarly, i absolutnie nie widze mozliwosci zalozenia ich na Takstary Pro 80 v2, wyciecia do zamontowania na muszli sa o jakas 1/3 mniejsze od tych na oryginalnych padach.

Nie wiem jakim cudem mam to zalozyc? Nie ma szans zeby je naciagnac, jedyna mozliwosc jaka mi przychodzi do glowy to reczne wycinanie wiekszego otworu na co kompletnie nie mam chęci tym bardziej ze te pady do najtanszych nie naleza..

I raczej to nie problem z moimi "zdolnosciami manualnymi" bo stocki sciagnalem i zalozylem w pare sekund. ;)

Ktos ma jakies doswiadczenia z Super Softami HM5 w polaczeniu z Takstarami Pro80 v2?

Edytowane przez kelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dotarly, i absolutnie nie widze mozliwosci zalozenia ich na Takstary Pro 80 v2, wyciecia do zamontowania na muszli sa o jakas 1/3 mniejsze od tych na oryginalnych padach.

Nie wiem jakim cudem mam to zalozyc? Nie ma szans zeby je naciagnac, jedyna mozliwosc jaka mi przychodzi do glowy to reczne wycinanie wiekszego otworu na co kompletnie nie mam chęci tym bardziej ze te pady do najtanszych nie naleza..

I raczej to nie problem z moimi "zdolnosciami manualnymi" bo stocki sciagnalem i zalozylem w pare sekund. ;)

Ktos ma jakies doswiadczenia z Super Softami HM5 w polaczeniu z Takstarami Pro80 v2?

Chlopieee... ja zalozylem je na te kolosy ponizej, a Ty tutaj piszesz, ze sie nie da na Pro 80? Prosze Cie ;).

 

e8aba978_37aa2e7b4f5e14d70d887f6f15e9959

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja zauważyłem że pady super soft w momencie wystawienia na niższe temperatury(np. słuchawki na karku i spacer w listopadowy dzień) zamieniają się w super hard, dopiero po paru minutach na głowie odzyskują swoją miękkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności