Skocz do zawartości

G�o�niki do komputera


Ldr

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc forumie. Doradziles mi dobrze ze sluchawkami to i po glosniki tu uderze.

 

Koncze remont nowego mieszkania i zaczynam myslec o sprzecie audio do niego. Konkretnie potrzebuje glosników do PC z moźliwoscic podwieszenia ich pod sufitem. Mieszkanie jest male, muzyki raczej nie beda na nich sluchal jakos specjalnie duźo i raczej nie glosno bo sasiedzi - te potrzeby zalatwiaja mi sluchawki. Lubie natomiast grac na glosnikach wiec to bÄdzie glówne zastosowanie chociaź jakby graly fajne basy to teĹź siÄ nie obraźe. W gre wchodza i przewodowe i bezprzewodowe(jest sens pchac sie w takie w ogóle?).

Mój próg cenowy to okoĹo 500 pln.

Edytowane przez Ldr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję swoją ofertę z komisu. Radzę poczytać jakieś niezależne recenzje żeby nie było że wciskam bo swoje. Albo niech się nismovski tu pojawi i powie ze za te cenę nic lepszego nie ma ;)

http://forum.mp3store.pl/topic/128726-s-presonus-eris-e45/#entry1206392

 

Tylko właśnie. Z takimi monitorami podwieszenie ich gdzieś przy suficie może być złym pomysłem. Najbardziej krystaliczną górę uzyskasz jeśli będą stały w linii uszu. No i trzeba zachować te kilkanaście centymetrów od ściany, żeby nie przytłumić basu. Ale z kolei jeśli chcesz kupować takie głośniki bez zamiaru słuchania na nich muzyki to chyba mija się z celem. Ale cóż, kto bogatemu zabroni :P

Edytowane przez miszko77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marny ze mnie audiofil :)

 

Z uwagi na spefycike mieszkania i ogolnie slaba ustawnosc w gre wchodza:

albo glosniki podwieszane pod sufit(najlepiej ze 4)

albo glosniki bezprzewodowe(wifi? bluetooth) tez do podwieszenia najlepiej ale juz niekoniecznie.

albo jakieś małe typowo komputerowe do postawienia obok monitora.

 

Szczerze mówiąc najbardziej urządzi mnie 2 opcja z uwagi na fakt, ze nie bede musiał dokupować oddzielnego zestawu w przyszłości pod konsole + dochodzi opcja łatwego sluchania muzyki np z telefonu. NFC mile widziane.

 

Przypominam do czego glosniki maja sluzyc w kolejnosci czestotliwosci uzywania:

1. Granie(nie lubie grac w sluchawkach jak nie musze uzywac komunikatorow glosowych)

2. Filmy/seriale z PC

3. Sporadycznie muzyka(reggae, ska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie dał spokój z takimi wynalazkami, nawet przy Twoim niecodziennym zapotrzebowaniu. Celuj może bardziej w coś a la Edifier 1280T/R1600TIII/1700BT.

Edytowane przez Fanatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

up

 

Ciagle szukam.Przeprowadzka w tym tygodniu a ja dalej bez sprzetu :C

 

Nie jestem przekonany do takiego zestawu 2.0 bo takich dwóch dużych krów nie bede miał gdzie postawić żeby to jakoś sensownie było rozplanowane. 5.1 bardziej mi pasuje bo i tak planowałem wieszać je pod sufitem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności