Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fallout 4


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem po 30h gry.

Wątek główny ukończyłem i mi się podobał, a na końcu jest niezłe łot da fak :)

Ogólnie bugów jest dużo, optymalizacja jak na 4690k i 970 po OC mogłaby być lepsza, zwłaszcza w miastach, ale nie marudzę. Grafika też nie bardzo, ale nie to się liczy.

Klimat jest świetny, gra strasznie wciąga, ciężko się czasami skupić na danym queście bo po drodze spotkasz 5 innych które Cię na tyle zaciekawią że aż Ci się chce je zrobić.
Bardzo fajny crafting, rozwój postaci. Ja gram jak zwykle w takich grach, po cichu, jako skradajek. Dialogi są świetne, czasami po wyborze opcji "sarcastic" śmiałem się jak głupi do monitora.
Fajne też lokacje, byliście już tym najbardziej hardkorowym obszarze na południowym zachodzie? odjazd :D

Mnie się 4 podoba bardziej od 3 oraz NV, fanem post apo oraz tematyki zombie jestem ogromnym i się nie zawiodłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie buszuję po tym napromieniowanym obszarze :D

 

"Stary, ja tu na deszczu, wilki jakieś..." hahaha :D

(SPOILER ALERT) - rev

btw kogo wziąłeś do Instytutu po rozmowie z tym zielonym ogrem? Dalej tego detektywa czy dziennikarkę? bo właśnie tak sobie myślę kogo tym razem zabrać ze sobą :D

wstępowałeś do Bractwa Stali? bo ja zlałem ich całkowicie jak jeden typ mi powiedział: "jeżeli nie jesteś w bractwie - jesteś nikim" :D

ogólnie śmigam tylko w lekkich pancerzach, snajperka, obrzyn na krótkie dystanse i jakiś tam automat, żadnych laserów, grubasów, energetyków itp

Edytowane przez rev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie pytam, bieręęę dziunię :D

 

nie, idę zabić dopiero łowczego ;)

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kurde, się zakręciłem :D

mam szukać Trasy i trochę ciężko idzie, robię jakieś różne zadania poboczne chyba :D

chyba gdzieś zgubiłem wątek, bo od wizyty u babki co miała niby rozkodować ten chip to nic mi się dalej nie pojawiło do zrobienia hehe :D

ale, że zonk, bo nie wstąpiłem do Bractwa Stali? to bez Bractwa nie ukończę głównego wątku? :D

trochę lipa :D nie kręcą mnie pancerze wspomagane i bycie u nich :D

no ale kij tam, w internety nie zaglądam, żadnych poradników nie czytam ani nie szukam - to jest cała frajda z gry :)

 

btw - typ dziś w sklepie mi mówił, że na dniach ma wyjść oficjalny polski dubbing, to prawda czy chciał błysnąć plotką? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 30h gry.

 

Wątek główny ukończyłem i mi się podobał, a na końcu jest niezłe łot da fak :)

 

Ogólnie bugów jest dużo, optymalizacja jak na 4690k i 970 po OC mogłaby być lepsza, zwłaszcza w miastach, ale nie marudzę. Grafika też nie bardzo, ale nie to się liczy.

 

Klimat jest świetny, gra strasznie wciąga, ciężko się czasami skupić na danym queście bo po drodze spotkasz 5 innych które Cię na tyle zaciekawią że aż Ci się chce je zrobić.

Bardzo fajny crafting, rozwój postaci. Ja gram jak zwykle w takich grach, po cichu, jako skradajek. Dialogi są świetne, czasami po wyborze opcji "sarcastic" śmiałem się jak głupi do monitora.

Fajne też lokacje, byliście już tym najbardziej hardkorowym obszarze na południowym zachodzie? odjazd :D

 

Mnie się 4 podoba bardziej od 3 oraz NV, fanem post apo oraz tematyki zombie jestem ogromnym i się nie zawiodłem.

 

 

 

W 30h przejść Fallouta. Koniec , wyrzucam komputer :). Robią te gry od razu z myślą o tabletach i graniu w kolejce do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 60h i... delektuję się grą :)

przy okazji mam chyba z 8 wioch do ogarnięcia, w których muszę co jakiś czas poprawić samopoczucie moim rolnikom haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby gra ma błędy. Niby pewne rzeczy sprawiły że można się wściec. Np przy 14 lv ogarnałem że SPECJAŁ można od góry do dołu przewijać i co za tym idzie rozwijać kolejne potrzebne rzeczy (tak wiem noob ze mnie)

ale Świat, fabuła, wszystkie smaczki sprawiają że i tak nie można się od gry oderwać. Ciągle coś odciąga od innych wątków i czuć klimat. Nawet tego że rozbudowuje się własne osady i zarządza nimi. :)

 

też jestem z tych delektujących się grą. dziwi mnie ta dzisiejsza moda ale wydaje mi się że to jest między innymi wynikiem gier i ich upraszczania. Z jednej strony chce sie długie gry a z drugiej niektórzy robią maraton kto szybciej przejdzie ? Po co to ? Komu to służy. Kiedyś człowiek zasiadał przed takim Baldurem i grał po 2-3 godzinki długi okres czasu bez pośpiechu zagłębiając i wczuwając się w historie a teraz nie wiem chyba to sport. Dostać, przejść, podziękować. Zero dawkowania sobie przyjemności;

Jak mi sie jakaś gra nie podoba to po prostu jej nie tykam lub odkładam na póke jeśli zawiodła oczekiwania ale nie ma nic gorszego niż ci zawiedzeni przechodzący na pałę lub po prostu osoby przechodzące na pałe

Edytowane przez aallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP to jest trochę problem w grach sandboxowych. Ja w Falloucie 3 tak połaziłem po terenie, że znalazłem miejsca, do których powinienem trafić dużo później i przyblokowała mi się możliwość przejścia całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Symulator złomiarza :D

 

Ja mam 20h za sobą i 25 lvl, wkręca mimo że początku odinstalowałem z powodu powtarzających się bugów. Teraz przed każdym użyciem terminala robię szybki zapis. Ogólnie gra na takie 6/10.

 

Dziwne, że na drugim komputerze terminale mi się nie zacinają ale za to animacje postaci...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te od minutemanów są takie i w zasadzie się nie kończą ciągle to samo (potrzebne jak ktoś chce zdobyć 100% zadowolenia w osadzie) Niektóre side questy są fajne np. cabot family albo vault 81. Teraz odstawie tytuł i czekam na DLC. Jeśli ktoś by mnie zapytał czy żałuje, że wydałem na tą grę kasę odpowiedział bym nie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności