Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fallout 4


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się :D Chyba doczekaliśmy się kolejnego fallouta! Nie wiem jak wy ale ja już jestem nahypowny.

 

Fallout%204%20odliczanie.jpg

 

http://fallout.bethsoft.com/

 

Na stronie Fallout.Bethsoft.com rozpoczęło się wielkie odliczanie. Wydawca wrzucił odnośnik w każdym możliwym miejscu i wiele na to wskazuje, że czwórka faktycznie zostanie jutro zapowiedziana.

Odliczanie zakończy się dokładnie o godzinie 16:00, więc do tego czasu możemy spekulować...

Jednak nie możemy zapomnieć, że ten rok jest naprawdę znaczący dla Bethesdy – firma pierwszy raz w historii potwierdziła swoją konferencję na E3. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca. Oczywiście na PPE znajdziecie soczystą relację z tego show.

Bardzo możliwe, że korporacja „zapowie” ogłoszenie i zaprosi wszystkich śmiałków do Los Angeles...

Warto dodać, że w kodzie strony pojawia się informacja „Fallout4.com”, a informację podrzucają teraz największe serwisy i najbardziej znane persony z naszej branży.

 

Źródło

Edytowane przez Dawid06
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno jest już na zaawansowanym etapie produkcji bo z tego słynie Bethesda siedzą cicho i nagle wychodza z bombą :) Mysle, że I kwartał 2016 to realna data jeśli miałbym spekulować. Tak czy siak e3 2015 trzeba śledzić na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno jest już na zaawansowanym etapie produkcji bo z tego słynie Bethesda siedzą cicho i nagle wychodza z bombą :) Mysle, że I kwartał 2016 to realna data jeśli miałbym spekulować. Tak czy siak e3 2015 trzeba śledzić na bieżąco.

Mrzonki.

 

Fallout 2 4EVER, do tej pory mam zainstalowanego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, szkoda że ta gra wyjdzie pewnie za 2-3 lata wiec i tak kupisz wieśka ;)

ooooo nieeee Przyjacielu :D już podjąłem decyzję, poza tym tego lumpa będę jeszcze długo szkolił, więc mogę czekać :D

 

 

New Vegas było niezłe, ale i w nim nie czułem ducha pierwszych dwóch części, więc na czwórkę też nadmiernie się nie napalam.

F1 i F2 nie za bardzo mi podeszły, bo nie trawię turówek ale F3 i NV ze wszystkimi dlc zrobiły mi sporą przerwę w życiorysie... ja się napalam :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym tego lumpa będę jeszcze długo szkolił, więc mogę czekać :D

Faktycznie długo ;)http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sp5it-1574/hero/58960656

Wyjdzie nowy Fallout się zobaczy. Nie ma co się na razie napalać.

M

Edytowane przez sp5it
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poza tym tego lumpa będę jeszcze długo szkolił, więc mogę czekać :D

Faktycznie długo ;)http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sp5it-1574/hero/58960656

spoko oko man, gram z trzy miechy dopiero, na solówie :D

 

 

Nie ma co się na razie napalać.

M

mojej fazy na F4 już nie zgasisz, sorki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic się nie skończyło. Świetnie mi się grało w F3 i NV :) Zostawiam ciekawy link

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/06/03/heres-what-you-missed-in-the-fallout-4-trailer.aspx?PostPageIndex=1

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F2 to moje dzieciństwo, gra kultowa i dla mnie nic jej nie przebije. Grałem natomiast w NV i uważam, że także jest świetna i przesiąknięta klimatem (niestety nie mam wszystkich DLC a kolejny raz jakoś mi się nie chce w nią grać, choć fabułę ma niezłą i zmuszającą do przejścia kilka razy). W F3 nie grałem, słyszałem że jest gorsza od NV.

 

Co do F4 - zacznę się interesować na tydzień przed premierą, szkoda tego wyczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-gim takim kultowym tytułem z dzieciństwa jest http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12 :>

 

 

No, Arcanum klimat miało NIESAMOWITY. Dla mnie w top 3 RPG maści wszelakiej w jakie w swoim życiu grałem.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyny już przygotowane? :D ja jutro zaczynam remont w krypcie, podreguluję trochę pipboya i czekam... ;):D

 

zuXnK4d.jpg

 

normalnie odpływam jak to słyszę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności