Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Oppo PM-3


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć.

Jeśli nie doczytałem to nie bijcie :) Czy PM-3 z czasem grają inaczej? Myślę o nich poważnie, chcę kupić raz, a dobrze i do wszystkiego :)

Nie stwierdziłem, planary z tego co wiem się nie wygrzewają.

 

 

Nie wiem jak PM-3, ale HE560 HiFiMana miały w papierach producenta napisane 150 godzin.

 

A to też planary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jeśli nie doczytałem to nie bijcie :) Czy PM-3 z czasem grają inaczej? Myślę o nich poważnie, chcę kupić raz, a dobrze i do wszystkiego :)

Słucham swoich od ponad miesiąca dzień w dzień, ale pędzone są z lichego źródła (HTC ONE M7), bo sprzedałem Meridiana Explorera żeby kupić do nich Oppo HA-2 :-). Na początku słuchałem głośniej niż HD 600, bo brakowało trochę góry. Teraz się przyzwyczaiłem i słucham mniej więcej na 2/3 głośności w smartfonie. Nie zauważyłem żeby grały jakoś inaczej po kilkuset godzinach, może delikatnie się otworzyły i cały czas grają bardzo gładko i z ******stym kickiem na basie, ale nie przesadzonym. Bardzo równe słuchawki. Zdecydowanie polecam nawet jako domowe, a nie tylko portable (jak mają być tylko na ulicę to wg mnie za drogo i zwyczanie ich szkoda). Ciekawy jestem jak zagrają z HA-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Bo tak sobie myślałem. Co może być dla niego żródłem. Smartfon ? Bo żaden player po USB nie wypuszcza cyfrowo dżwięku na DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlasnie mnie korci do zmiany i sprzedazy dx90 na rzecz DACa do smarta... po czym zauwazylem ze moj G2 nie ma slotu na karte pamieci i 16GB mnie zniechecilo ;)

Chyba ze mnie tak ha2 zachwyci ze zmienie smartfona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero Kurop jakoś magicznie go połączył z G3. Może w Bractwie PM3 powrócimy do kanapek ?

 

@grubby - może zajdź do Kuropa i obadaj HA-2 z większymi nausznikami ? Bo HE500 masz w domu.

 

A z Touch T4g taki HA-2 nie zadziała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co masz na myśli? Ja swoje sprzedałem bez żalu :) O ile jakościowo nie jestem w stanie o nich powiedzieć marnego słowa o tyle wyjątkowo mało przyjemności odczuwałem przy odsłuchach.

i na jakich zostales ? D7000 czy cos innego zamiast PM3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D7000, T1 i Staxy to niestety tylko stacjonarka. Przenośnie nadal z ałdeło i nie mam pomysłu na co je zmienić. Customów w ciemno nie kupie bo nie sprzedam i zastanawiam się nad etyszami er4 ale obawiam się że będzie to lekki skok w bok a nie do góry. Nawet baby staxy sr-002 miałem na testach przez ostatnich kilka dni ale niestety też ślepa uliczka :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanów wiecej bo w choćby dziale Kupię są w oferty a przy różnych okazjach ujawniają się posiadacze tychże nauszników. W tescie HA2...

 

Przy okazji muszę kiedyś T1 posłuchać . Niby lubie góre ale T90 czy HE400 mnie męczyły po dłuższym słuchaniu. HE400i natomiast nie. A T70 mam nieco utemperowane przez Fatso kablem.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PM3 mają chyba coraz więcej fanów na forum. ;)

mają, :P to bardzo dobre słuchawki

 

Zgadza się. Słucham właśnie z AK120 i jestem bardzo zadowolony. Ustawienie EQ PRO powoduje,że góra jak najbardziej jest, nie piłuje oczywiscie uszu, za to jest bardzo muzykalnie i szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności