Jump to content

Test słuchawek Oppo PM-3

Recommended Posts

1 godzinę temu, zdzichon napisał:

Łał, te z linku wyglądają koszmarnie :) Jakby ktoś kupił to bardzo proszę o krótki opis

Ja Ci mogę dać opis ze zdjęcia - płytkie i ceratkowe, która to ceratka rozpierzchnie się w max kilka miesięcy. Prawdopodobnie mocno zmienią brzmienie, bo sporo jednak różnią się od oryginałów.

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No cześć   Od 4 miesięcy mam Oppo pm3. Piszę teraz, bo chciałem żeby moja opinia w ogóle nie była podkolorowana przez hajp związany z nowym sprzętem. Jednym słowem - są wybitne.  Kon

Czyżby wreszcie mobilne planary?   PM-3 to najnowsze słuchawki planarne Oppo. Tym razem to model zamknięty, przystosowany do użytku przenośnego i tańszy niż poprzednicy, bo wyceniany na 2385 zł.  

A tu nowa nakładka z AliEx.Lepiej pasuje do PM3 

Posted Images

Lepiej chyba jednak kupić oryginał. Używam już chwilę i żadnego śladu użytkowania. Pierwsze pady ze słuchawek już dawno się kruszyły.

36 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Lepiej chyba jednak kupić oryginał. Używam już chwilę i żadnego śladu użytkowania. Pierwsze pady ze słuchawek już dawno się kruszyły.

A jak u Ciebie z pałąkiem ? Trzyma się ?

A kupił ktoś może takie pady z AliExpress ?

Edited by Lord Rayden

Trzyma się, ale opaski na razie nie kupowałem. Wykruszył się właściwie w miejscu kontaktu z głową a dalej jest ok.

• Like 1
  • 9 months later...

No i pady powoli oddają ducha. Waham się między tymi z oppodigital za 200 zł albo z Allegro za 99 zł .

https://allegro.pl/oferta/oppo-pm-3-pady-nauszniki-gabki-jakosc-9056710535

A tu portfel osłabiony po zakupie Kann Alpha

Edited by Lord Rayden

Już 200? Jak ostatnim razem sprawdzałem kosztowały 149. Chyba to coraz bardziej deficytowy towar się robi.

• Sad 1
59 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Już 200? Jak ostatnim razem sprawdzałem kosztowały 149. Chyba to coraz bardziej deficytowy towar się robi.

No to chyba oczywiste.

W dniu 19.11.2020 o 10:47, timecage napisał:

No to chyba oczywiste.

Równocześnie tony zamienników na AliEx i Allegro. 

Panowie z Oppodigital.pl mają też jeszcze czerwone i niebieskie PM3 (idiotyczne białe pady i wewnętrzne części pałąka) nadal w zaporowej cenie 2385 zł. 

Edit : niestety Oppodigital.pl na moje zapytanie, odpowiedziało, że rabatów dla mnie nie ma. Nawet na BF.

Edited by Lord Rayden