Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Oppo PM-3


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lord Rayden napisał(a):

Doszły ! Wygląd bdb, nakłada się nieco trudniej niż poprzednie zamienniki. I pierwsze odsłuchy wskazują, że to fajnie grają ! Lepiej niż te kupione na Allegro 

No i git majonez :) Fakt, ciężko się je zakłada na te oryginalne plastiki ale trochę siły i wskakują na swoje miejsce ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, nie wiem czy jeszcze obecnych fanów PM3, ponieważ widzę że wielu użytkowników pozbywa się ich, z czego ja skorzystałem. Nabyłem 2 pary, po zakupie pierwszych, typu "niebieski sweterek", bez wahania nabyłem drugie, każde za zawrotną kwotę niewielkich zakupów w lidlu - 400 PLN, nic tylko brać. Są na tyle dobre, że jedne są domowe, drugie pracowe. Mają wszystko czego szukałem w słuchawkach, spokój, neutralność, nie silenie się na bycie w czymś naj, a dobrze wzmocnione odwdzięczają się. Wiem, że hype już przeminął, co nie zmienia faktu, że to świetne słuchawki.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieske sweterki to moga być po mnie :) Dobre 5 lat to były moje ulubione słuchawki. Wygryzły sporo innych lubianych i często droższych zawodników. Wielka szkoda, że Oppo się wycofało a projekt Panda też upadł zaraz po starcie.

 

Pozbyłem się ich głównie przez nowoodkryte zamiłowanie do bezkablowości. No i miałem trochę dość rozpadających się częsci użytkowych. Oryginalne pady są juz nie do dostania, a na zamiennikach nigdy nie zagrały mi tak dobrze jak wiem że są w stanie. Jesli da się je kupić za kwoty o których wspominasz to absolutny killer jesli chodzi o jakość dźwięku/koszt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały czas PM3 i Pandy. Do Oppo na AliEx są bardzo dobre opaski na pałak z neoprenu. Czarne.

Takich używam. 

Zarówno do Trójek jak i do Pand, mam obecnie pady z AliEx o których pisałem . Moim zdaniem dźwięk jest bardzo zbliżony do oryginału. Plus mam kable @Perula lekko "rozświetlajace". Szczególnie Oppo .

@voi12 czym napędzasz Trójki ?

 

Przy okazji mam też PM2.Cierpia na podobną przypadłość pałaka ale pady się trzymają . Neopren na pałak nabyłem nowy, ciut za krótki ale daje rade.

 

Bezkablowo to Pandy, Technicsy 800, Beyery Aventho...

Gdyby Bathys mialy LDAC , pewnie bym kupił 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mi to gra z chord Mojo, jeśli chcę trochę docieplić przepuszczam przez xduoo MT 602 na lampkach Zaerix. Dziś na wieczór wyciągnę spod łóżka Music halla ph 25.2, znalazł się tam bo strasznie irytowało mnie dzwonienie lamp przy każdym stuknięciu, zlampowiłem brzmienie MH poprzez dodanie kondów olejowych mundorfa, zobaczymy. 

A "sweterki" kupowałem od kolesia z Trójmiasta, śmieszna sprawa, bo przesłał mi puste pudełko, trochę się zdenerwowałem, ale wszystko się wyjaśniło i 3 dni później już cieszyłem się brzmieniem PMek. Fajnie że ze słuchawki maja oryginały pady w bardzo dobrym stanie, dodatkowo dostałem pady zamienniki wraz z oryginalnymi ramkami, 2 kablami w tym zbalansowanym, pady przydały się jak znalazł na drugą parę, gdzie były w stanie rozkładu. 

Edytowane przez voi12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, voi12 napisał(a):

polecam te pady, są w śmiesznej cenie, do tego są idealnym odwzorowaniem oryginału, mają ciut twardszą piankę, to dobrze, ucho ma delikatny dystans do ringu na przetworniku, są wygodne.

Wyglądają jak pady od BossHiFi B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności