Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Oppo PM-3


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast jak pierwszy raz puściłem płytę "Cigarette Smoke Phantom" Something Like Elvis to pomyślałem: "Tak, to jest to!" Ścianka też lepiej zaczęła wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odsłuc**ję soundtrack "Chernobyla", a wcześniej był "na patefonie" album "Moon Pool" Circular. Duet z DX220. Przyjemność w słuchaniu i brak zmęczenia. Mogę jeszcze kilka godzin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joseph_k78 napisał:

Duet z DX220

No właśnie. Muszę w końcu ruszyć dupę i odwiedzić Kolegę z forum, który ma dx220 aby usłyszeć jak to się nie/lubi z Oppo pm3. Na tę chwilę we łbie siedzi mi Questyle 400i ale negocjacje cenowe zakończone fiaskiem... Trzeba iść do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wreszcie na AliExpress - nakładka na pałąk dedykowana do Oppo PM-3
https://s.click.aliexpress.com/e/5zU9EHkHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 18:12, Adam 76 napisał:

No właśnie. Muszę w końcu ruszyć dupę i odwiedzić Kolegę z forum, który ma dx220 aby usłyszeć jak to się nie/lubi z Oppo pm3. Na tę chwilę we łbie siedzi mi Questyle 400i ale negocjacje cenowe zakończone fiaskiem... Trzeba iść do konkurencji.

Z DX200 po balansie bardzo się lubią ale mam AMP8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie na AliExpress - nakładka na pałąk dedykowana do Oppo PM-3
https://s.click.aliexpress.com/e/5zU9EHkHz
Cholera, mnie przekierowuje na stronę główną Ali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Cholera, mnie przekierowuje na stronę główną Ali emoji853.png

Nakładka nazywa się Whiyo i kosztuje 39.13 zl. 

whiyo Topteam Store
https://s.click.aliexpress.com/e/tYuDZRnjl

Sprzedają też pady. 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. Nie wiem czy to nie wszystkie linki w Tapatalku działają czy co, dalej trafiłem na główną stronę Ali, ale dobrze że podałeś nazwę, to już znalezienie konkretnego produktu trudne nie było. Znalazłem też przy okazji nakładkę na pałąk z Senków HD598 (szkoda tylko, że jedynie do czarnych).

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hahahaha. Kupiłem sobie używane Opposy. Mniej więcej dwuletnie, ale z większej kolekcji i wg właściciela długo leżakowane. Wiedziałem że pady i pałąk raczej prędzej niż później pójdą do wymiany/opatulenia, ale to co obserwuję się w głowie nie mieści. Jak je kupowałem wyglądały idealnie, a teraz, dwa tygodnie później rozkładają na moich oczach :) Z czego oni to zrobili? Z sera?

 

O tak to wygląda

 

 

  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) Wyglądały jak nówki. Widać ten materiał zużywał się nawet nie od używania, czyli kontaktu z ciałem, tarcia, potu itp., co po prostu coś tam zachodziło z upływem czasu w składzie.

 

Z tego co widzę to na polskiej stronie Oppo pady są dostępne i to z opisu "ulepszone", także trzeba zamówić

 

https://oppodigital.pl/produkty/pady-oppo-pm-3-czarne/

 

Na opasce też dzisiaj dojrzałem pierwsze pęknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Z tego co widzę to na polskiej stronie Oppo pady są dostępne i to z opisu "ulepszone", także trzeba zamówić
 
https://oppodigital.pl/produkty/pady-oppo-pm-3-czarne/
 
Na opasce też dzisiaj dojrzałem pierwsze pęknięcia


Ale cena poszła w górę. Teraz kosztują chyba 149PLN, kiedyś 99. Chyba że się coś zmieniło, minęło trochę czasu kiedy sprawdzałem dostępność i cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zdzichon napisał:

Dokładnie tak :) Wyglądały jak nówki. Widać ten materiał zużywał się nawet nie od używania, czyli kontaktu z ciałem, tarcia, potu itp., co po prostu coś tam zachodziło z upływem czasu w składzie.

 

 

Na opasce też dzisiaj dojrzałem pierwsze pęknięcia

 

Niestety... sprawa jest nieciekawa i tragiczna. Ja swoje Oppo przynajmniej używałem, więc mogę zwalić na właśnie pot/tarcie (odwiedzały mnie w szpitalu nawet, na sesję 2-3 godzinną). Pady to oczywiście  wiadomo - zużywają się. Ale pałąk stanowczo za szybko pada. Jednakże mam obserwację - woreczek SoundMagic na doki, pokryty podobnym materiałem, nieużywany, po 2-3 latach "obłazi" w podobny sposób. Czyli w drogich słuchawkach użyto taniego materiału,

Zaznaczę,że droższe PM-2 mają podobne felery. Pałąk obłazi podobnie, pady jeszcze nie. Ciekawe czy Focale za 13 tysi też tak po 2 latach padną.

 

Pady dotąd były za 100 zł ,

 

Com rzekłem, rzekłem ! (The Mandalorian)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne pady w moim przypadku też się zużyły, w jednym miejscu także puścił klej i wyszła gąbka. Miałem na szczęście zapasowe pady kupione od forumowicza, u którego kupowałem dac Oppo, są niby lepsze. Jeszcze jak dotąd nie ma śladów użytkowania, ale też rzadko sięgam po Opposy. Pałąk oblazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joseph_k78 napisał:

Oryginalne pady w moim przypadku też się zużyły, w jednym miejscu także puścił klej i wyszła gąbka. Miałem na szczęście zapasowe pady kupione od forumowicza, u którego kupowałem dac Oppo, są niby lepsze. Jeszcze jak dotąd nie ma śladów użytkowania, ale też rzadko sięgam po Opposy. Pałąk oblazł.

Opaska doradzana przez mnie z AliExpress i spoko uzywasz dalej !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalnie zamknięte pm3 ok. 2 lata temu, miałem je na głowie moooże z max 80 godzin ponieważ z FiiO x5-3 jest xxuj nie granie i też od samego leżenia w szafce obicie pałąka zaczęło się łuszczyć ale pady się trzymają chociaż w ubiegłym tygodniu zakupiłem z polskiego oddziału Oppo zapasowe. Muszę w końcu kupić im godny amp/dac. Już całkiem ładnie zaczynały gadać z pionkiem 100 ale to i tak jeszcze nie był ich max możliwości :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pojawiły się na Allegro.pady do PM-3 za 59 zl

https://allegro.pl/oferta/nauszniki-pady-gabki-poduszki-oppo-pm-3-pm3-pm-3-8885591714?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Są też inne, należy poczytać opisy. Ceny od 49 zł do 99 zł.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 05:19, Lord Rayden napisał:

Pojawiły się na Allegro.pady do PM-3 za 59 zl

https://allegro.pl/oferta/nauszniki-pady-gabki-poduszki-oppo-pm-3-pm3-pm-3-8885591714?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Są też inne, należy poczytać opisy. Ceny od 49 zł do 99 zł.

@zdzichon kup se na zapas :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdzichon napisał:

Łał, te z linku wyglądają koszmarnie :) Jakby ktoś kupił to bardzo proszę o krótki opis

Poogladaj dalej są też ze skóry ciut droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności