Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audeze EL-8


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu, w którym po raz pierwszy przeczytałem o EL-8 poczułem się jak Wyborca Bula, kiedy dowiedział się, że jego kandydat wyszedł z mody. Jak to, LCD3, królewski model ze stajni Audeze, będzie miał teraz upośledzonego brata, wyposażonego w driver z jednym statorem, który na zdjęciach wygląda jak chiński żart-rozprawka n/t "Plastikowe słuchawki - 1000 sposobów na maskowanie okleiną drewnopodobną". Do tego jeszcze nowe wtyczki, by żyło się lepiej i dedykowany kabelek do iPhone. Tego było na mnie zbyt wiele, i straciłem zainteresowanie tym modelem. Znaczy chciałem popełnić recenzję, ale bankowo nie byłem do nich pozytywnie nastawiony.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/05/audeze-el8.html

 

IMG_20150525_071450.JPG

Edytowane przez Fatso
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem pewien, że to plastik i okleina... Miłe zaskoczenie. Słuchawki wyglądają na dobry materiał do modów. Trzeba tylko poczekać, aż chińczyki skopiują te cudaczne wtyczki. No chyba, że wcześniej audeze przyjdzie po rozum do głowy i wypuści poprawioną rewizję z jackami czy xlrami...

 

Znalazłem jeszcze taką opinię na temat samych wtyków:

 

"Once inserted (properly), there is significant lateral movement in all directions. You can even induce small amounts of noise by moving the cable vigorously. As such, I really doubt the long term reliability of this funky connector."

 

... co za dobrze nie wróży przyszłości tego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie zamkniętych, ktoś chyba zapomniał że nie wystarczy wstawić zamiast grila pełną wstawkę :)

 

Jak dla mnie EL8 i HE560 grają na podobnym poziomie. Poza tym 560 muszą mieć mocny wzmacniacz

i kilkaset godzin za sobą, no i mają inną scenę niż większość słuchawek.

 

A jeżeli chodzi o kabelek w EL-8 to jak się poplącze to na prawdę jest zabawa, wtyki faktycznie nie sprawiają

dobrego wrażenia, zwłaszcza że za bardzo nie wiemy kiedy są w pełni na miejscu, nie ma jakiegoś zatrzasku

czy coś w tym stylu. No faktycznie ciężkie są.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Zamiast czytać jak zawsze subiektywne recenzje niektórzy koledzy powinni ich posłuchać, zwłaszcza zamkniętych...

Edytowane przez ZebLong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności