Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie rozwiązali levelowanie i punkty za questy. Robie poboczną i dostaje 5 punktów (słownie pięć), kolejna poboczna 400, robie główny quest i dostaje 40, za chwile w kolejnym 1500 (pomimo tego że była to generalnie cut scenka) i wskoczyły mi 2 levele w sumie za oglądanie cut scenek przez 30 minut a wcześniej jak cisnąłem kilkanaście misji pobocznych i zleceń wiedźmińskich przez ileśtam godzin to może jeden level wpadł :) Tak samo jak robiłem poboczny quest który zalecany był dla levelu 24, zrobilem go i w między czasie wpadł mi 25 i nagrode dostałem zbroje którą mogę użyć od levelu..... 27 No to dzięki :P Poszukiwania ekwipunków wiedźminińskich to tez troche strata czasu bo sie okazuje że albo mam już lepszy sprzęt albo jest dla levelów dużo wyższych niż mam teraz. Ale przyznaje gra wciaga jak bagno i niechce wypuścić. Główny wątek bym powiedział że przeciętny a znacznie bardziej jarają mnie poboczne i zlecenia wiedźmińskie. Nigdy nie wiadomo na jaką pokręconą historie sie trafi.

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram, nie wiem ile, bo zegar się ciągle resetuje, ale ze 150 godzin ( w samego gwinta ze 20-30 godzin) pewnie mam i chyba nawet połowy gry nie zaliczyłem. Każdą lokalizację wyczyszczam ze wszystkiego, bo jednak jak najdłużej chce delektować się tą grą (czekając na F4), grając oczywiście na najwyższym poziomie trudności, który jednak od 10 poziomu jest banalnie prosty, gorzej jak nagle masz wokół siebie z 6 wrogów, no ale nec Hercules contra plures, wtedy wycofanie znak aksji - kontrola umysłu, pop corn i delektuje się jatką :)

Tylko te punkty ze zadania pomimo ostatniego patcha na PS4, cały czas dostaje marne 5 punktów za zdanie z niższym o 6 pkt poziomem niż mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gram już 4ty raz. I to juz 4ta wersja wiedzmina 3. Warto, pod warunkiem, że będziemy dokonywać innych wyborów.

 

Tak też zrobię. Teraz zeswatam wiedźmaka z Triss :D

 

Zostało mi do wyczyszczenia jeszcze kilka miejsc, ale questów już nie ma. Poczekam jeszcze na te mniejsze DLC. I czorta muszę ubić, ale coś mi się nie chciał pojawić po ostatniej rzezi krów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego gram już 4ty raz. I to juz 4ta wersja wiedzmina 3. Warto, pod warunkiem, że będziemy dokonywać innych wyborów.

 

Tak też zrobię. Teraz zeswatam wiedźmaka z Triss :D

 

Zostało mi do wyczyszczenia jeszcze kilka miejsc, ale questów już nie ma. Poczekam jeszcze na te mniejsze DLC. I czorta muszę ubić, ale coś mi się nie chciał pojawić po ostatniej rzezi krów.

 

To był mój przebieg nr.1, później była Yenn, później obie :) teraz żadna. Ale są też inne questy wpływające na całość. Np. kilka sposóbów rozwiązania spraw z Keirą Metz, czy z Wiedźmami. W zależności od poziomu trudności mamy dostęp do fajniejszych przedmiotów, więc teraz robie na najtrudniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oszczędnie, czysto, bez zadęcia :) Wokal bez zbędnej maniery, czysty jak poranna rosa :)

 

edit: emisja głosu, barwa i sposób interpretacji bardziej mi się podoba i bardziej pasuje nastrojem niż oryginał.

Wcześniej nic nie pisałem o gitarzyście, wypada więc również pochwalić :D

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne, super! Też sobie z Anią to czasem śpiewamy i gramy przed nagraniami (z tym, że gitara to dla mnie czarna magia :P także tylko fortepian) :)
Niestety, lajki wyszły...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne, super! Też sobie z Anią to czasem śpiewamy i gramy przed nagraniami (z tym, że gitara to dla mnie czarna magia :P także tylko fortepian) :)

Niestety, lajki wyszły...

Nismo jak coś to my Warszawa i okolice większość czasu jesteśmy, więc jakbyś chciał się pobawić w jakąś współpracę to dawaj znać (o ile dobrze myślę, że masz na myśli Warszawskie powiśle) ;)

 

Taki podwójny duet :D

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam na myśli PRAWDZIWE Powiśle (północna Polska - okolice Malborka, Kwidzyna, Sztumu), także dystans spory ;)
Ale może kiedyś się odezwę o jakąś dogrywkę na gitarze czy cuś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpala, odpala, ja grałem do patcha 1.05 cały czas na 6GB i nie było żadnych problemów. Na 4GB też próbowałem, ale niestety działa znacznie słabiej i po jakichś 30-45 minutach gry, gdy się załaduje parę lokacji, cutscenek itp. zaczynają się straszne lagi - gra zabiera ponad 3GB i przy 1GB systemu ramu zwyczajnie brakuje, trzeba wyłączyć i włączyć ponownie grę.

Edytowane przez Gorionn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności