Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, crysis94 napisał:

Zniknie kilka "kampanii pobocznych" które rzutują na fabule głównej... ale znikną one już wcześniej trochę...

 

I przeszedłem finał. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś trudniejszego ale cóż. Pełny ekwipunek z gastronomią opłacał się :wub: Fabularnie też nie za ciekawie moim zdaniem, momentami filmu aż za dużo.

Misji pobocznych dużo nie zniknęło bo sporo powiązanych z tymi bohaterami miałem już sfinalizowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Robsonek napisał:

 

kurde, powiem szczerze, że na razie Wieśka nie odpalam, wstyd się przyznać ale krótko po instalacji wpadł mi po taniości Wolfenstein: Old Blood, a że chwilę przed zakupem Wieśka skończyłem Wolfenstein: New Order to nie mogłem się oprzeć, żeby nie uwalić znów kilkuset nazioli  :D

A w samym Wieśku... no cóż, uratowałem jakiego rolnika przed tym latającym sfinksem czy kij wie jak go tam zwą, wszedłem do pierwszej wioski, potem do jakiejś karczmym, potem wyszedłem z karczmy i musiałem wpier*olić jakimś chłopakom z Samoobrony czy z SLD, bo zaczęli bękę ze mnie kręcić haha :D  i to narazie na tyle  :D

 

Zaraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, paatos napisał:

 

I przeszedłem finał. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś trudniejszego ale cóż. Pełny ekwipunek z gastronomią opłacał się :wub: Fabularnie też nie za ciekawie moim zdaniem, momentami filmu aż za dużo.

Misji pobocznych dużo nie zniknęło bo sporo powiązanych z tymi bohaterami miałem już sfinalizowanych.

Jak chcesz trudniej to graj w dodatki, szczególnie w drugi... przez ten dodatek nie dostałem osiągnięcia o przejściu całej gry na max'a trudności, bo nie chciało mi się wczytywać i wracać z lepszym setem, a po kilku próbach powiedziałem dość - potrzebuje mieć możliwość przetrwania tych 2-óch hitów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
18 godzin temu, Gregio napisał:

Ja wczoraj zakonczylem przygode z Wieskiem i czuje pustke :( macie jakies propozycje co wciagnie na dlugi czas?

Ja od jakiegoś czasu ogrywam Borderlandsy, jak lubisz postrzelać a fabuła ma mniejsze znaczenie to spoko gra na odstresowanie, 60h mam prawie nabite, kończę drugie przejście. Jak szukasz czegoś na setki/tysiące godzin to football manager, ja przy ostatnim FM nie doszedłem do 300h, niestety silnik gry skopany. Może Cywilizacja? Też niezły zjadacz czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tybysh napisał:

Ja od jakiegoś czasu ogrywam Borderlandsy, jak lubisz postrzelać a fabuła ma mniejsze znaczenie to spoko gra na odstresowanie, 60h mam prawie nabite, kończę drugie przejście. Jak szukasz czegoś na setki/tysiące godzin to football manager, ja przy ostatnim FM nie doszedłem do 300h, niestety silnik gry skopany. Może Cywilizacja? Też niezły zjadacz czasu.

W gre wchodzi tylko gry na PS4 :) stacjonarka nie daje rady :P a nie chce ulepszac jak jest konsola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 14.08.2017 o 10:56, Palpatine napisał:

Nier Automata albo seria Mass Effect

Ten Mass Efect próbowałem za pomocą dwójki. Ale po paru godzinach stwierdziłem, że to nudne jak flaki z olejem i od tej pory nie kumam zachwytów nad tą serią. Tak samo Dead Space. W końcu mnie znużyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 19:31, Rafacio napisał:

Ten Mass Efect próbowałem za pomocą dwójki. Ale po paru godzinach stwierdziłem, że to nudne jak flaki z olejem i od tej pory nie kumam zachwytów nad tą serią. Tak samo Dead Space. W końcu mnie znużyło.

Nie wczułeś się w historię. No i powtarzalność głównego wątku , ratowanie świata, jest wtórna. 

Może coś bardziej przyziemnego jak Farming Simulator? Cieszy się dużą popularnością.

Osobiście pogrywam w The Long Dark, survival. Lubię też gry że świata Avernum: Escape from The Pit.

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności