Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze sprzedawałem temu kowalowi w novigradzie na placu, jako jedyny miał przy sobie sporo kasy, szczególnie na ng+ kiedy miałem w ekwipunku zwykle 3-4 tyś. No a potem gość w Beauclair od grandmaster gearu, jak już się go odblokuje.  Szczególnie, że bardzo blisko jest też handlarz od tych wszystkich skór, łyżek itp ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga!

 

"bede grał w gre"  ;)

 

btw już chwilkę pograłem - sterowanie eleganckie i proste - mysz+klawa, pada od xboxa 360 jeszcze nie testowałem ale już mi się nie chce nawet go podłączać pod pieca   ;)

 

pytanko jeszcze - czy wybór dialogów ma jakieś większe znaczenie względem dalszej fabuły?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiernie książkowo Yen. Zwłaszcza, że dobrze został odwzorowany jej charakter. Relacje z Triss też są bardziej przyjacielskie jak w książkach. Ale Yen ma zbyt łagodne rysy, Triss za to wygląda ślicznie. Niestety, Ciri jest za ładna a dubbing faktycznie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miki_w1 napisał:

Ja tam wiernie książkowo Yen. Zwłaszcza, że dobrze został odwzorowany jej charakter. Relacje z Triss też są bardziej przyjacielskie jak w książkach. Ale Yen ma zbyt łagodne rysy, Triss za to wygląda ślicznie. Niestety, Ciri jest za ładna a dubbing faktycznie słaby.

Yen w książce nie była taką zołzą...a Ciri była bardziej dojrzała...

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sfi to kultowy Cyberpunk na podstawie sławnego systemu RPG. Grałem w niego przez dobre 15 lat. Jak tam coś sknocą to biada im ;)

Ale jeśli tylko zachowają poziom W3 to się nie martwie. A że każda następna ich produkcja jest o klasę wyżej to jestem już całkiem spokojny.

Ale najpierw wydają Ghotic 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, above4ll napisał:

@Robsonek Jak tam wrażenia po pierwszych godzinach gry?:P

 

kurde, powiem szczerze, że na razie Wieśka nie odpalam, wstyd się przyznać ale krótko po instalacji wpadł mi po taniości Wolfenstein: Old Blood, a że chwilę przed zakupem Wieśka skończyłem Wolfenstein: New Order to nie mogłem się oprzeć, żeby nie uwalić znów kilkuset nazioli  :D

A w samym Wieśku... no cóż, uratowałem jakiego rolnika przed tym latającym sfinksem czy kij wie jak go tam zwą, wszedłem do pierwszej wioski, potem do jakiejś karczmym, potem wyszedłem z karczmy i musiałem wpier*olić jakimś chłopakom z Samoobrony czy z SLD, bo zaczęli bękę ze mnie kręcić haha :D  i to narazie na tyle  :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Robsonek napisał:

 

kurde, powiem szczerze, że na razie Wieśka nie odpalam, wstyd się przyznać ale krótko po instalacji wpadł mi po taniości Wolfenstein: Old Blood, a że chwilę przed zakupem Wieśka skończyłem Wolfenstein: New Order to nie mogłem się oprzeć, żeby nie uwalić znów kilkuset nazioli  :D

A w samym Wieśku... no cóż, uratowałem jakiego rolnika przed tym latającym sfinksem czy kij wie jak go tam zwą, wszedłem do pierwszej wioski, potem do jakiejś karczmym, potem wyszedłem z karczmy i musiałem wpier*olić jakimś chłopakom z Samoobrony czy z SLD, bo zaczęli bękę ze mnie kręcić haha :D  i to narazie na tyle  :D

szacun.. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności