Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Wyczyściłem prawie wszystkie znaki zapytania, został mi do zrobienia jeden w Zimowym Sądzie. Chodzi o most przy młynie, a pod mostem jest skrzynia na klucz, którego niestety nie posiadam, a który powinien mieć trup obok. Wydaje mi się ze go wrzuciłem, niestety przez przypadek. Czy jest jakaś możliwość na rozwiązanie tego problemu ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wyczyściłem prawie wszystkie znaki zapytania, został mi do zrobienia jeden w Zimowym Sądzie. Chodzi o most przy młynie, a pod mostem jest skrzynia na klucz, którego niestety nie posiadam, a który powinien mieć trup obok. Wydaje mi się ze go wrzuciłem, niestety przez przypadek. Czy jest jakaś możliwość na rozwiązanie tego problemu ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Obawiam się że New game... Ja co prawda nie robiłem wszystkich pytajników ale robiłem wszystkie questy które udało mi się znaleźć i mam w jednym "przeczytaj znaleziony list aby znaleźć cośtam" no i listu nima :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam problem. Wyczyściłem prawie wszystkie znaki zapytania, został mi do zrobienia jeden w Zimowym Sądzie. Chodzi o most przy młynie, a pod mostem jest skrzynia na klucz, którego niestety nie posiadam, a który powinien mieć trup obok. Wydaje mi się ze go wrzuciłem, niestety przez przypadek. Czy jest jakaś możliwość na rozwiązanie tego problemu ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Obawiam się że New game... Ja co prawda nie robiłem wszystkich pytajników ale robiłem wszystkie questy które udało mi się znaleźć i mam w jednym "przeczytaj znaleziony list aby znaleźć cośtam" no i listu nima :P

Ja nad kontrabandami kilka godzin spędziłem. Jak zobaczyłem że została mi jedna rzecz to mało z krzesła nie spadłem. Zastanawiałem się czy do supportu nie napisać. Może Save zmodyfikują czy coś.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już z pytaniami to i ja spróbuję. W górnej części Novigradu jest sklep z różnościami, między innymi przedmioty po czardziejach z których dopadła inkwizycja.

Można znaleźć figurkę żołnierza, pojawia się zadanie aby go odczarować z pomocą triss jeśli dobrze pamiętam. Ale nieco później można znaleźć co najmniej jeszcze jedną taką figurkę ale nie znalazłem sposobu by móc z nią coś zrobić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to obie figurki dało się odczarować z pomocą Triss, tylko nie wiem czy to nie była kwestia posiadania obu figurek w odpowiednim momencie gry (w trakcie pobocznego wątku czarodziejów w Novigradzie). Niestety biorąc pod uwagę to kiedy grałem w W3 mogłem coś pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miśki, opyla się kupić tą wersję? Promo na steamie niby kozackie  http://store.steampowered.com/sub/124923/

Skyrimy z dodatkami i Fallouty z dodatkami pokończyłem, a nie chce mi się po xxx razy przechodzić tej samej gry - to już nie te czasy jak miało się Pentium 100MHz, dysk 80mb i 3 gry na krzyż, w które orało się po 678 razy... :D

Nuda ogólnie, może bym się przełamał?  :D

Tylko musicie mi wytłumaczyć czy aby np na allegro nie jest taniej i czy to full wersja czy może potrzebuję jeszcze jakiegoś season passa? Nie ogarniam tego a na alle dostaję już oczopląsu  :wacko:

Dziękuwka!  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja najlepiej GOTY która ma już wszystkie dodatki i jest spatchowana. Steam/GOG wg. Preferencji. Co do ceny to niestety nie pomogę bo się teraz nie orientuje, bardzo często jednak się pojawiają promocje - polecam śledzić lowcygier.pl

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BamboszeK napisał:

polecam śledzić lowcygier.pl

 

Bambino, no właśnie tam to wyczaiłem ale thnx  :D   https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/gry-i-dodatki-z-serii-wiedzmin-w-promocji-na-steamie/

gimby tam chwalooo, więc postanowiłem zapytać tutaj, pro graczy  haha :D

 

3 godziny temu, Palpatine napisał:

To jest wersja ze wszystkimi dodatkami i najnowszym patche ofcourse. Moim zdaniem cena przyzwoita. Zabawy masz na min 100h. I to zabawy z tej najwyższej półki. 

 

oł rajt  :D

 

 

3 godziny temu, Saiya-jin napisał:

Cena nie jest jakaś super. Ja kupiłem GOTY na gogu za 80 zł.

 

wolę jednak steam, choć nie powiem każda okazja kusi ale i tak teraz na gogu GOTY stoi za 149pln, więc odpada  :D

 

 

Godzinę temu, rfzb napisał:

Robsonka wyjdzie 100 zł/h, bo pewnie go w tutorialu zabiją.

 

jak jest tam jakieś pvp to masz wpie***l za tydzień, aż Ci gały z orbit wyskoczą, bydlaku!  :D

 

 

I jeszcze głupie pytanie na szybko - widok w Wiechu tylko TPP? czy jest może do wyboru i FPP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem moda na pierwszą osobę ale to raczej w ramach ciekawostki niż rzeczywiście do grania.

Steam teoretycznie wygodniejszy. Z drugiej strony bardziej podoba mi się polityka GOGa gdzie gry są wolne od DRM i normalnie można sobie ściągnąć instalator. Umowa użytkownika ze Steamem mówi że gier nie kupujemy a jedynie wypożyczamy i w każdej chwili możemy je stracić co nie do końca mi się podoba. Jednak to tylko takie przypuszczenie bo oprócz jednego z kolego co dostał bana raczej nikomu się nie zdarzyło :P PvP nie ma. Pad czy klawiatura kwestia preferencji. Ja przechodziłem na klawiaturze bo nie umiem grać na padzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja większość gierek gram na łatwych ustawieniach. To ja mam być bossem. Szkoda, że wiedźmin jest tylko TPP bo niestety nie trawię widoku postaci i przemóc w żaden sposób się nie mogę.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku grałem na średnim ustawieniu trudności i nie polecam. Jakoś do 10 lvl było ok ale potem wszystko padało na strzała i nie było zabawy. Teraz jak przechodzę drugi raz gram na najtrudniejszym. Co prawda brakuje np. regeneracji HP po medytacji (co niekoniecznie rozpatruję jako zwiększony poziom trudności a po prostu marnowanie czasu na szukanie jedzenia) jednak walki z przeciwnikami są chociaż trochę bardziej wymagające i przez co ciekawsze. Jeżeli chodzi o FPP vs. TPP to ja z kolei nie przepadam za RPGami z pierwszej osoby. Za to średnio mi pasują strzelanki TPP :P Co osób to zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

A ja większość gierek gram na łatwych ustawieniach. To ja mam być bossem. Szkoda, że wiedźmin jest tylko TPP bo niestety nie trawię widoku postaci i przemóc w żaden sposób się nie mogę.

 

Mam podobnie co do TPP, chociaż w GTA III-V fajnie mi się  grało, nie wspomnę o Tomb Raiderach  :rolleyes:  no ale w F4 czy Skyrimie całkowicie mi nie pasiło grać "z trzeciej osoby"  ;)

Co do poziomu trudności - zawsze staram się wybierać najwyższy i wkręcam sobie wtedy do bani, że walczę na serio z jakimiś gnojami  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls 3 - tylko pad

Wiedźmin? 20h mam za sobą, próbowałem na padzie i poległem. Kombinacji za dużo, na klawiaturze jeden klawisz = jedna funkcja. I swobodna kamera na myszce - coś rewelacyjnego, nigdy nie przekonam się do pada :) Zmiana znaków podczas walk z bossami na rolce myszki też daje dużo lepszy komfort.

 

Czy w Wiedźminie można coś zrobić, aby otrzymywać więcej monet za sprzedaż towarów? Sprzedaję choćby miecze u kowala, w ekwipunku warty 140 a dostaję max 7 :) Level 12.

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności