Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro sprawdzę na spokojnie, wcześniej mi się trudno grało, jakby mało kart, być może dlatego, że wszystkie karty neutralne miałem przypisane do innej talii (chyba).

 

EDIT: zmieniłem talię i wygrałem turniej za pierwszym podejściem, musiałem wywalić karty z talii północy bo miałem za mało :)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

No to chcialem sie pochwalic ze Wiesiek 3 razem z dodatkami dla mnie oficjalnie zakonczony :) Zrobilem wszystkie misje glowne, poboczne, zlecenia i zostalo mi tylko troche poszukiwan wiedzminskich rynsztunkow ale to nuda w sumie wiec olalem.

 

Dzisiaj za pozegnanie zamowilem sobie pare znaczkow i kopert ;)http://www.benchmark.pl/aktualnosci/geralt-z-rivii-na-znaczku-pocztowym.html

 

DALEJ PŁOTKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik jest zrypany

 

Licznik w gog a nie w grze, nie jest zrypany, najwyżej nie naliczał czasu gry po wywaleniu do pulpitu. Ja przeszedłem całą grę i dodatki, zrobiony każdy znak zapytania, nawet na wyspach. Do tego do połowy NG+, spokojnie ponad 200h. Kumpel już chyba ze 4 raz musi grać skoro mu gog 500h pokazuje.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czo to jest 50GB w erze kilkaterabajtowych dysków ;)

Niby nic ale jak sie ma 12mb/s net to jednak troche jest... Mnie to boli bo w poprzednim mieszkaniu mialem 120mb/s a w t co mieszkam pd 2 lat "nie ma technicznych mozliwosci"

 

Licznik jest zrypany

 

Licznik w gog a nie w grze, nie jest zrypany, najwyżej nie naliczał czasu gry po wywaleniu do pulpitu. Ja przeszedłem całą grę i dodatki, zrobiony każdy znak zapytania, nawet na wyspach. Do tego do połowy NG+, spokojnie ponad 200h. Kumpel już chyba ze 4 raz musi grać skoro mu gog 500h pokazuje.

Dokladnie, tyle ze ten z goga znowu nie nalicza jak sie odpala przez skrot na pulpicie :P Mnie ten w grze pokazuje 500 a ten z goga 30 :D Obstawiam ze mam 150-200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tym Wieśkiem ? Grałem tylko w drugą część i bardzo mi się spodobała - głównie dzięki dobrej fabule i sposobie prowadzenia opowieści. Uwielbiałem mały, zamknięty świat gry - uniknięto bezsensownego biegania po mapie, skupiono się na głównym wątku. Wieśka 3 nie tykam, bo widzę że stworzony został na sandboksową modłę (skyrim itp.), ale coraz częściej mnie kusi by jednak spróbować. Czy dużo jest w dzikim gonie nudnego eksplorowania i bezsensownych zadań (szukanie 50 kwiatków) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba wykonywać pobocznych zadań a co ważniejsze nie ma tak durnych zadań jak w skyrim by zebrać 50 czegoś tam lub powtarzających się : idź, zabij, pozamiataj.

Chyba wszystkie misje maja jakąś krótką historię i przede wszystkim ciekawą, angażującą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest kopalnia bez dna, chociaż mam dopiero 35h i potwierdzam, nie ma typowych skyrimowych zapychaczy. Dziś usiadłem, chciałem pograć godzinę, myślę sobie, zrobię jedno poboczne zadanie, jedno zlecenie i może poszukam jakiegoś schematu. No i zacząłem poboczne i zeszło mi 1,5h...

 

A od tygodnia chodzi za mną pieśń Priscilli i nucę jak jakiś wariat ładując do koszyka banany w Biedronce. Chcę śnić czarne loki splątane...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre poboczne są dużo ciekawsze niż główna linia fabularna. Jeśli chodzi o zadania to jest miodzio :>

A dopóki nie chcesz przechodzić Wieśka na wyższych poziomach trudności to możesz całkowicie olać eksploatacje :F

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Wieśkiem ? Grałem tylko w drugą część i bardzo mi się spodobała - głównie dzięki dobrej fabule i sposobie prowadzenia opowieści. Uwielbiałem mały, zamknięty świat gry - uniknięto bezsensownego biegania po mapie, skupiono się na głównym wątku. Wieśka 3 nie tykam, bo widzę że stworzony został na sandboksową modłę (skyrim itp.), ale coraz częściej mnie kusi by jednak spróbować. Czy dużo jest w dzikim gonie nudnego eksplorowania i bezsensownych zadań (szukanie 50 kwiatków) ?

 

Dla mnie wiedźmin to kompletne przeciwieństwo skyrima mimo że obydwa to rpg z otwartym światem. Poboczne zadania w wieśku są ciekawsze niż główny wątek w skyrimie i co najważniejsze nie masz wrażenia że to zapchajdziura zrobiona na odwal. Masz normalne dialogi i mini historyjkę która tak jak crysis napisał często jest ciekawsza niż główny wątek. Nigdy grając w wieśka nie miałem wrażenia że coś jest zrobione metodą kopiuj/wklej a w skyrimie miałem wrażenie że świat jest losowo wygenerowany z ograniczonej ilości powtarzalnych rzeczy.

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gry z serii Elder Scrolls zawsze były nastawione na rozwój głównego bohatera, gdzie startujesz jako bezimienny i możesz być kim chcesz. To zupełnie inne podejście niż w "Wieśku", gdzie wchodzisz na chwilę w skórę Geralta i podążasz wielowątkowym, ale jednak wiedźmińskim scenariuszem. W Skyrimie questy muszą być maksymalnie elastyczne, dopasowane do różnych charakterów postaci. I pewnie dlatego są mdłe i nijakie. Tyle że w tej grze tak naprawdę questy nie odgrywają najważniejszej roli. Bardziej chodzi o tworzenie swojego obrazu bohatera i eksplorowanie nim świata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapchajdziurą" w W3 są znaki zapytania, ale i tak fajnie wszystkie wyczyścić.

To jest ta eksploatacja o której wspomniałem. Wyczyściłem chyba wszystko... na najwyższym poziomie lepszy ekwipunek i extra exp był wskazany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie eksploracja to odkrywanie nieznanych, tajemniczych miejsc, jak podczas pierwszego razu z Fallout 2. W wieśku 3 trochę trudno nazwać eksploracją czyszczenie pytajników na Skellige;)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem we wtorek RXa 480. Morele dumnie pod przyciskiem "kup" umieściło napis odbierz w czwartek. Szkoda tylko że nie doczytałem czwartek 24.XII :lol: Już nie mogę się doczekać kiedy znowu będę mógł przejść Wiedźmina. Tyle że tym razem na ultra! No i mam jeszcze do nadrobienia krew i wino oraz samą końcówkę serca z kamienia. Coś czuję że długie zimowe wieczory szykują się na bardzo przyjemne :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności