Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota, gdzieś po 18 w końcu zainstalowałem nowego Wiedźmina. Chwilę pograłem, przydało by się skoczyć do kuchni na dól po coś do picia. Patrzę na telefon, godzina 1:40 :lol:

Wciąga jak nadbiebrzańskie bagna...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tak żaden single player nie wciągnął. Fakt że raczej w multi pykam i nawet nie chcę liczyć ile czasu nad WoWem spędziłem ale Wiesiek daje radę. Ostatnio z singli które chciało mi się przejść w całości to było tylko wspomniane tutaj Zaginięcie Ethana Cartera. Ale to w sumie się nie do końca liczy bo gra na dwa dłuższe posiedzenia ;)
Gra nawet fajnie działa na moim sprzęcie, ustawienia średnie, coś tam nawet na wysokie było i mniej więcej te 30 fps mam. Co prawda komfort nie ten co przy 60 klatkach ale da się grać.
A propos Krzywuchowych Moczarów - lecę bo muszę znaleźć czarownice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"że to koniec przygód Geralta"

Na jednym Geralcie wiedźmini się nie kończą ... ja nawet ucieszyłbym się, gdyby w kolejnej części trzeba było stworzyć własną postać (gra ma początek jeszcze w trakcie treningu), jeszcze bardziej otwarty świat - przede wszystkim fabularnie :F

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak chciałbym - bo centrowanie kamery wkurza jak się walczy z latającymi potworami. Jednak najbardziej drażni mnie auto-chowanie miecza... odskakuję kawałek i nagle walczę z Biesem pięściami :D

 

Cyrk jest też jak się walczy np. z Leszym - wokół wilki i Geralt tylko miecze zmienia co chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, nie miałem takich problemów z Leszym, a nie jednego ubiłem. Ale zmianę miecza na pięści znam niestety zdarzało się. Znikały czasem pochwy na miecze z pleców. Trochę bugów niestety było. Raz miałem kłopot w novigradzie, dokonałem save przy wyjściu z kanałów i co chwile wysypywało grę, w końcu szybko napisałem grę i jakoś dalej poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze pomyślą o kolejnych dodatkach (oprócz oczekiwanego "Krew i wino") bo już mi brakuje Geralta. A na kolejne przygody w świecie Wiedźmina przyjdzie nam czekać pewnie 4 lata... O ile jakiekolwiek się jeszcze pojawią, gdyż jasno wspomnieliście, że to koniec przygód Geralta.

Geralta i owszem będzie koniec po "Krew i wino" - ma nie być kolejnych DLC. Coraz częściej CDP Red przepowiadają że mogą się pojawić gry w uniwersum, ale nie z Geraltem w roli głównej. Ja bym bardzo chętnie wrócił do sterowania Ciri - czy to z czasów książek, czy z równoległego czasu do przygód Geralta z gier, czy po ich zakończeniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to chętniej bym widział możliwość gry w świecie otwartym z możliwością zrobienia swojego własnego wiedźmina. Wybór szkoły, preferowanego stylu walki i możliwość decydowania o mocnych oraz słabych stronach postaci :) To byłoby naprawdę mega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ciri jest chyba troszkę za bardzo wypasiona na cRPGa...

 

A Geraltowi zawsze można zrobić na złość i przerwać jego spokojna emeryturę w ciepłych krajach, czy gdzie tam się postanowił udać... Z resztą nawet w dialogach Geralt powątpiewał, że ta błoga sielanka potrwa długo.

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Możliwe delikatne spoilery

Ciri trochę ogranicza możliwości, bo nie przeszła wiedźmińskich mutacji. Z drugiej strony, jej szybkość + podróżowanie po światach - można zrobić z tego coś dobrego.

Sam wolałbym jednak "nowego" Wiedźmina - od zera, ciekawy pomysł.

No właśnie Ciri jest chyba troszkę za bardzo wypasiona na cRPGa...

Jak Geralta wskrzesili to i z Ciri coś mogą wymyślić. Byłaby jedna z ciekawszych postaci kobiecych w grach. Z resztą w książkach już raz mocy się wyrzekła więc powtórka z rozrywki jest możliwa. Podróżowanie po światach, teleportacja i wielki miecz to wypisz wymaluj przepis na dobry slasher. Z resztą pod koniec gry granie Cirillą trochę go przypomina ;)
Sam obstawiam całkowicie nową postać (lub ktoś z dalszego planu, np. Lambert lub Letho), oraz gra w której tylko jako drobny smaczek pojawi się Geralt. Obecność Ciri może być trochę większa, ale w najlepszym przypadku drugoplanowa... Czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności