Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Nvidia Quadro 4000M. Lapek to Dell m6600.

Kiedy go kupowałem, mogłem wziąć identyczną sztukę, ale z kartą FirePro i mniejszą matrycą (1600x900 zamiast FHD). Pomyślałem sobie, że lepiej będzie mieć FHD + Optimusa (przechodzenie na grafikę zintegrowaną w CPU pod niskim stresem i wydłużenie czasu pracy baterii), bo i tak w gry nie gram, a większa rodziałka się przyda... A tu nagle wychodzi taki "Wiesiek 3" i mnie nęci ;)

 

Teraz może się okazać, że lepiej było mi brać "gejmingową" kartę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej pomyśleć o czymś stacjonarnym? No... oczywiście z powodu samego Wiedźmina mało intratny interes, ale może coś tam jeszcze męczysz innego z gier. Granie na lapku to jakby nie było katorga, a i same laptopy nie są do tego przystosowane. Nawet gamingowe potwory mają sporo problemów jak faktycznie zacznie się pocinać regularnie w coś bardziej wymagającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej miałem laptopa (toshiba) ze względu na to że nie miałem gdzie PC trzymać. To była jak powiedziałeś katorga ręce grzało niemiłosiernie, osiągi marne mimo że prawie 4k kosztował a ani tego nie rozbudujesz potem. Aktualnie mam PC nawet się udało nie wydać na niego fortuny GPU,Płyta,zasilacz,ram,cooler używane i fajnie śmiga a jeszcze podkręcony ani nie grzeje ani głośno nie chodzi.

 

Co do wiedźmina to strasznie wolno mi to idzie ale robię prawie każdy poboczny quest obijając się z głównym wątkiem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej pomyśleć o czymś stacjonarnym? No... oczywiście z powodu samego Wiedźmina mało intratny interes, ale może coś tam jeszcze męczysz innego z gier. Granie na lapku to jakby nie było katorga, a i same laptopy nie są do tego przystosowane. Nawet gamingowe potwory mają sporo problemów jak faktycznie zacznie się pocinać regularnie w coś bardziej wymagającego.

 

No właśnie nie bardzo. Do okazjonalnych gier mam grubego Xboxa360 i pierwsze PS3 60GB z kompatybilnością wsteczną (na PC nie pogram w Forza Motorsport, Heavy Rain i inne ciekawe exy). Faktycznie, granie na lapku nie jest komfortowe, ale mój Dell się prawie nie grzeje, ma duży, matowy ekran i całkiem niezłe osiągi jak na swój wiek (procek i7-2920XM, 24GB RAM, do tego 2x1TB w RAID-0 + SSD na system). Dlatego czasem sobie pyknę sezon czy dwa w FMa + jakieś starocie i mi styknie :D

 

Z lapka nie zrezygnuję, bo prezentowanie kompozycji ludziom w innych studiach nagrań jest bardzo wygodne jak ma się taką "mobilną stację roboczą", choćby ze względu na możliwość poprawek "on the go", a (tak jak wspomniałeś) dla jednego "Wieśka" nie będę kupował stacjonarki. :)

 

Może poznam pełne doznanie graficzne nowości kiedy przesiądę się na nowego Precisiona?

 

PS. @Gorionn - fajne te "mody" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja staram się grać "powoli". Najpierw przyspieszyłem z wątkiem głównym, a teraz wróciłem prawie do początku i robię poboczne. Zresztą, mam dopiero 5 level, więc grałem tyle, co nic. Przyznaję, że poprzednie mnie nie wciągnęły, dwójka od początku męczyła klawiszologią, to z trójką jest bardzo dobrze. I grafika jakaś lepsza, ta pierwsza wioska miała dziwnie przejaskrawione barwy (piasek/trawy). Podobają mi się też efekty pogodowe.

 

No i mam GTX 970 MSI :D Hairworks też sobie darowałem, ale reszta UBER (oprócz poziom widoczności roślinności, na wysokich). 50 - 60 klatek z i5-4690k 4,8 GHz i grafiką po małym OC.

 

Pa pa, AMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem sezon modding uważam za oficjalnie rozpoczęty:

 

To0Lunj.jpg

 

:wub:

 

stary, jestem poważnie rozdarty psychicznie - czy bić kolejne paragony i GRifty w nowym sezonie DIII RoS czy kupić tego Wiecha i zacząć rabować i gwałcić :D

wzbraniam się przed tą grą jak tylko mogę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wczoraj pierwszy raz odpaliłem. Jak na razie super, ciężko było się oderwać. Wsiąkłem na dobre 3h no i się nie wyspałem. Dawno już tak nie miałem z żadną grą, ostanie które podobnie zapamiętałem to była poprzednia część Wiedźmina i GoW III. Błędów jak na razie nie doświadczyłem. Sterowanie i walka na plus w porównaniu z poprzednią odsłoną, grafika również ( to akurat było oczywiste). Jedną rzecz tylko bym zmienił bo trochę mi nie pasuje ten autopilot podczas galopu, chyba że to zależy od poziomu trudności, albo można w opcjach wyłączyć?

 

Edit: Fajnie rozwiązali kwestię importu save'a z dwójki.

Edytowane przez brewamator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje Ci autopilot podczas galopu to steruj sam koniem, co za problem. Wie ktoś może jak pokonać wilkołaka z misji Dzikość Serca? Bo zregenerował mi się i teraz jest praktycznie nieśmiertelny, ledwo 10% życia mu zabieram. Odczekałem dobę, bo myślałem, że efekt się może cofnie z powrotem, ale jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje Ci autopilot podczas galopu to steruj sam koniem, co za problem. Wie ktoś może jak pokonać wilkołaka z misji Dzikość Serca? Bo zregenerował mi się i teraz jest praktycznie nieśmiertelny, ledwo 10% życia mu zabieram. Odczekałem dobę, bo myślałem, że efekt się może cofnie z powrotem, ale jednak nie.

 

Próbowałem go sposobami ale najlepszym było spamowanie heavy attack i nie pozwalanie na ucieczke i kto pierwszy upadnie. Za 4 razem był to on ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja staram się grać "powoli". Najpierw przyspieszyłem z wątkiem głównym, a teraz wróciłem prawie do początku i robię poboczne. Zresztą, mam dopiero 5 level, więc grałem tyle, co nic. Przyznaję, że poprzednie mnie nie wciągnęły, dwójka od początku męczyła klawiszologią, to z trójką jest bardzo dobrze. I grafika jakaś lepsza, ta pierwsza wioska miała dziwnie przejaskrawione barwy (piasek/trawy). Podobają mi się też efekty pogodowe.

 

No i mam GTX 970 MSI :D Hairworks też sobie darowałem, ale reszta UBER (oprócz poziom widoczności roślinności, na wysokich). 50 - 60 klatek z i5-4690k 4,8 GHz i grafiką po małym OC.

 

Pa pa, AMD.

 

Na moje oko to ten silnik ma pewne problemy z płynnością, przynajmniej na uber i nieistotne ile ma się klatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie chyba nie, mam poziom adekwatny do wykonania zadania, ale pewnie jak wrócę później z lepszym sprzętem to będzie lepiej (gram na wysokim).

 

Nie rozumiem tego o koniu - jak to się nie słucha? :) A jeść i pić mu dajesz? Jak nie, to nie dziwne, że się nie słucha. Ja gram na padzie i ze sterowaniem problemów nie mam, wkurza mnie tylko to poruszanie się Geraltem wewnątrz pomieszczeń, jest jakiś taki mało zwrotny kiedy potrzeba. BTW bardzo fajna ta misja z Baronem, taka życiowa, zwłaszcza etap z Księżniczką ;) Teraz idę pomóc w odprawianiu dziadów, bo guślarz, który mówi o sobie w trzeciej osobie, to swój chłop, chociaż gust ma nieco dziwny.

Edytowane przez Fanatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 19 maja podpieram powieki zapałkami w pracy, szczególnie jak zaczynam grać o 22 i w planach jest koniec o 24 aby o 6 wstać do pracy a na chwilę przed północą wyskakuje w grze jakaś cut-scenka i przedłużenie misji...gra świetna, tylko mam zastrzeżenie do expa. Czyszczenie wszystkiego na mapie daje mało doświadczenia, główny wątek bardzo dużo. Jeżeli zbyt przypakowaliśmy (powiedzmy 4-5lv powyżej poziomu, dla którego przewidziana jest dana misja) to nie dostajemy doświadczenia...trochę lipa -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest jakiś problem z EXPem, niektórzy w ogóle nie dostają za wątek główny - ma być łatka...

 

 

Edit: To jest jakaś bzdura z tym Wilkołakiem, regeneruje się tak szybko, że nie ma szans. Może bug, tak też piszą w necie. Oglądałem nagranie na YT, to u mnie w drugiej części walki miał od razu pełny pasek zdrowia i po sprawie.

 

BTW, gracie w języku polskim czy angielskim?

 

Edit: Ok, zabiłem gnoja. Czasami gdy się regeneruje, to Igni chwilowo wstrzymuje regenerację Wilkołaka.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem tak, ale jakościowo jednak ustępuje wersji angielskiej. Strasznie ciągną się dialogi w języku polskim, zaczęło mnie po czasie męczyć. Do tego wiele głosów nieciekawych. Jedynie napisy zostawiłem PL.

 

cieszmy się, że nie jesteśmy Niemcami :D

 

111147451_wsrxwxq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności