Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

t60 i t50 zepsute


krokodyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam 2 odtwarzacze iriver, jeden to t60 2GB, oraz drugi t50 1GB(najlepszy odtwarzacz jaki miałem do tej pory). Niestety oba są uszkodzone. T60 ostatnio wypadł mi z ręki na schodach(coś ala marmur) niby gra, ale ekran się nie włącza. T50 po 6 długich latach coś ma z wejściem słuchawkowym, dźwięk przerywa, gra raz jedna słuchawka raz druga, jak odtwarzacz leży nieruchomo to jest ok, ale jak się tylko ruszy to od razu przerywa.

Jak myślicie warto gdzieś oddawać? Coś z nimi robić? Czy już sobie tylko zostawić na pamiątkę? Oczywiście oba już dawno po gwarancji/

Po t60 kupiłem sobie sansa clip sport, ale jak by porównać do irivieów to straszna bieda. Szkoda, że coś ostatnio iriver coś słabo z tymi odtwarzaczami jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czemu piszesz, że Sansa Clip Sport to straszna bieda? Też mi padł T60 kilka dni temu i po wielu godzinach bezskutecznych prób reanimacji przymierzam się do czegoś nowego. Ten SanDisk właśnie wpadł mi w oko, ale teraz zabiłeś mi gwoździa, bo nie chciałbym wydać kasy na coś, co nie będzie trzymało jakości przynajmniej takiej jak T60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip Sport wytrzymałością lepszy od podstawowego Clip+ .

Nie można na Sporta zainstalować Rockboxa.

 

O wytrzymałości T60 w budżetowych grajkach możesz zapomnieć.

Teraz takie czasy, że ma trochę pograć, a jak upadnie to ma być uwalony żebyś poleciał kupić następny.

 

Czasy legendarnego mercedesa "beczki" minęły i nie wrócą tak szybko.

Szansa tylko w tym, że rozpasana konsumpcja wydrąży Ziemię z surowców naturalnych jak orzeszek ze skorupki.

Wtedy z konieczności ludzkość może pójdzie po rozum do głowy... Ale to jeszcze nie dzisiaj ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałości na co? Na zwiechy? Pisząc o jakości T60 miałem na myśli niezawodność (wytrzymał 8 lat z jedną reanimacją po drodze), przyzwoity dźwięk, przyjazny i intuicyjny interfejs (z czym związana jest łatwość obsługi) i niewielkie wymiary i wagę, żeby się nie wk***iać na 35 km biegu, że coś mi dynda w kieszeni, bo wtedy to i sznurówki obijające się o kostki potrafią do szału doprowadzić. To wszystko to oczywiście jakość z mojego punktu widzenia i to wszystko spodziewałem się znaleźć w Clip Sporcie. Sugerujesz, że inwestując w Clip Sport zrobię błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a software-owo macie do Clip Sport jakieś uwagi? Wiem, że o Rockboxie mogę zapomnieć, ale czy znaleźliście jakieś niedoróbki, typu shuffle mode powtarzający za każdym razem sekwencję niby losowo odtwarzanych plików, czy samoistne resetowanie się podczas odtwarzania, lub niespodziewane zawieszanie się softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności