Skocz do zawartości

Superlux HD681/Początkujący /Dziwne Spostrzeżenia


amek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Jako że jestem tu nowy chciałbym na wstępie się przywitać. Nie chciałem zakładać nowego tematu wiec napisze tutaj. Na wstępie dodam że dopiero wkraczam w ten "lepszy świat audio" chociaż obróbka dźwięku itp interesowały mnie od zawsze. W piątek stałem się szczęśliwym posiadaczem ww.superluxów.

Generalnie mam kilka "problemów" .

Po 1. Czytałem że słuchawki mają dosyć ostrą górę.

Bardzo się zdziwiłem ponieważ nic a nic takiego mi nie przeszkadzało. Czy możliwe ze jest to spowodowane tym ze po prostu lubię dużo wysokich dźwięków ? Pamiętam że zawsze w power AMP na androidzie podkrecalem soprany, w Viper4Android to samo ,zawsze dużo tego było. W każdym razie to po 1.

Wydaje mi się ze wszystko ze słuchawkami jest okej ponieważ słyszę wiele szczegółów których na dokanalowkach od s3 nie słyszałem. Generalnie to chodzi o bas. Czuję że jest jednak szczerze mówiąc to trochę mi go brakuje. Słuchawki nie są wygrzane i staram się nigdy nie słuchać na maks głośności żeby niczego nie uszkodzić. Jak je wygrzac i czy to coś pomoże ? Jak mówiłem góra mi zupełnie nie przeszkadza. Na chwilę obecną myślę że mają zagrane jakieś 10-12h. Kiedy wzmocnilem bass w powerAMP oraz viperze było po prostu pięknie wiec widać ze słuchawki potrafią ładnie ,nisko zejść jed nak po 1 kawałku wszystko wyłączyłem ,włącznie z korektorem bo jak mówiłem nie chce niczego uszkodzić. Kolejna kwestia to taka ze pók i co podłączam je do S3 LTE który ma wolfsona jak S3 oraz integry. Na S3 jest całkiem fajnie jednak telefon chyba sobie z nimi nie radzi bo głośność nie jest jakaś super. Co do integry jest głośniej jednak zauważyłem coś cholernie dziwnego. Kiedy podpinam do jack'a z tyłu to niema praktycznie wgl bassu. Dosłownie prawie nic. Gdybym nie wiedział ze w tym momencie jest to raczej bym go nie poczuł ani nie usłyszał. Kiedy zaś podpinam do jack'a z przodu to bass robi się już odczuwalny. WTF? Jak to jest wogole możliwe ? Nie jest to moja autosugestia bo dawałem to do sprawdzenia kilku osobom i potwierdziły moje odczucia. Sam juz się w tym wszystkim gubię.

 

Jeżeli znajdziecie chwile i odpowie cie na moje wypociny to będę niezmiernie wdzięczny.

 

Pozdrawiam Serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności