Skocz do zawartości

Fiio X3 2nd gen.


superbart

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz już na rynku a swojego tematu nie ma więc zakładam coby można tutaj się dzielić opiniami i wrażeniami.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli można to proszę moderatora o przeniesienie tutaj wątku z Fiio / DAC/AMP - o tego http://forum.mp3store.pl/topic/125302-fiio-x3k-fiio-x3-ii/ .

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś słuchałem mojej X5 1 gen z Phillips A5pro zaskakujaco dobre połączenie , super dynamika i wykop bas mocny lecz nie zalewa średnicy , góra nie kłuje lecz bez wycofania , minimalna V-ka ale ogólnie granie na medal :)

Rety nie w tym wątku napisałem proszę o przeniesienie jak coś .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A propo Fiio X3 II to się nieco rozczarowałem, spodziewałem się lepszej detaliczności


scenicznie też bez fajerwerków, ale sama barwa ciepła, ale fajna. Jednak gdy posłuchałem następnie na Ibasso DX90... ehh to już wyższa półka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na niektórych x3 drugiej gen. jest napisane z tyłu po prostu x3 a na innych x3k, Jest jakaś różnica??? czy po prostu różnica polega na tym na jaki rynek grajek był wyprodukowany. Zastanawia mnie to ponieważ zamówiłem x3 ll i nie chciał bym jakiejś podróbki.

Edytowane przez draco123454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to po prostu na początku Fiio oznakowało nowego grajka jako x3k a potem zmienili to i postanowili, że będzie po prostu x3. Nie ma możliwości żebyś dostał podróbkę z legalnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to po prostu na początku Fiio oznakowało nowego grajka jako x3k a potem zmienili to i postanowili, że będzie po prostu x3. Nie ma możliwości żebyś dostał podróbkę z legalnego źródła.

Acha dzięki. Miałem straszne problemy ponieważ dokonuję zakupu w komputroniku... a szkoda gadać. Dzięki za uspokojenie. Jestem Ciekaw jak będzie sobie radził x3 na marshall-ach major ll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co mi wiadomo to po prostu na początku Fiio oznakowało nowego grajka jako x3k a potem zmienili to i postanowili, że będzie po prostu x3. Nie ma możliwości żebyś dostał podróbkę z legalnego źródła.

 

Acha dzięki. Miałem straszne problemy ponieważ dokonuję zakupu w komputroniku... a szkoda gadać. Dzięki za uspokojenie. Jestem Ciekaw jak będzie sobie radził x3 na marshall-ach major ll.

Po zakupie możesz też sprawdzić autentyczność swojego egzemplarza wpisując kod z pudełka na stronie FiiO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam X3 II ale niestety nie posiadam ani nie posiadałem żadnych z wymienionych powyżej słuchawek. Jak Ci zależy i coś to da to mogę sprawdzić przy czasie Senki HD600 i porównać jak brzmi z X3 a jak z Sense G5. Tylko to by było w zakresie podstawowym bo ja mikro szczegółów nie wyłapuje niestety :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to krótkie testy mam za sobą. Według mnie da się słuchać HD600 z FiiO X3 II ale jednak ze stacjonarnego toru jest lepiej. Na Fiio słyszałem takie jakby ubytki w basie, mniejszą jego rozdzielczość. Co do głośności to byłem w stanie dojść do maksymalnej na high gain na X3 co jest nieosiągalne na stacjonarnym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności