Skocz do zawartości

Fiio X5 II


Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy info, że już DX90 nie będzie. Jak ktoś chętny niech szuka bo to końcówka. Żeby nie było jak z DX100 :( Cała para ma iść w nowy produkt. Jaki???

 

Ps.DX50 jeszcze ciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Świat staje na głowie :P X5v2 się dogrzał i gra fajnie, co prawda nie do wszystkich słuchawek, jest dość wybredny, ale jak dla mnie jest fajnie, jakbym stał przed wyborem X3v2 vs X5v2 to pewnie bym brał X5v2, pamiętacie jak było z pierwszą wersją, upgrade softu i zmiana brzmienia na plus, może z kolejną wersją playerka też tak będzie? Poczekamy - zobaczymy. Jak na razie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Ha! Tak to ja wolę 120 albo 240 :P chociaż jakby JR był w rozsądnych cenach to pewnie brał bym JR ale cena jest o 1k pln wyższa przeszło... poczekamy - zobaczymy, liczę na tą poprawę dźwięku po upgrade SW.. jak na razie u mnie zostaje połączenie Note3+Dragonfly, chociaż kto wie na jak długo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, jeśli to już było poruszane, ale nie ogarniam ostatnio. Przyciski regulacji głośności są ok? Mam wrażenie, że w X3 II byle lepsze, lepszy skok, bardziej wyczuwalne, ogólnie lepszy feedback. Tutaj jakoś miękko, tylko lekko odstają głęboki skok i jakiś wysoki opór. Niezbyt przyjemnie mi się z nich korzysta.

 

Za to kółko bez luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wojciech dobrze pisze - technicznie X3v2 lepszy, kółko o wiele lepiej chodzi moim zdaniem, ale znam ludzi co na początku marudzili na luzy na kółku w X1 a potem powiedzieli że spoko, przyzwyczaili sie i bardzo dobrze im to chodzi. Poza tym w playerkach najwazniejszy jest dźwięk, ergonomia obsługi playerka jest na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kółko chybotało ci się w twoim egzemplarzu czy w naszym testowym?

Nasz testowy AK100 był po wielu testach w branży i upadku na marmur. Od tego czasu kółko miało lekki luz. Kompletnie nie miało to wpływu na działanie kałacha. Może inaczej żeby puryści się nie czepiali - mnie to kompletnie nie przeszkadzało. Za to bardzo pasował mi minimalizm formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kółko chodzi za lekko i nie wskakuje idealnie w swoje miejsce po przeskoku. Przyciski głośności są natomiast ok, oprócz tego, że jak się je przytrzyma (może tylko u mnie?) to działają jak przerzucanie kawałka w przód (volume up) lub w tył (volume down). Generalnie sprzęt bardzo fajny, dobrze zgrywa się z Ety ER4S, naprawdę super brzmi z ATH-M50X, ale jako źródło w torze z NFB28 i LCD-2 już jednak musi grać przez DACa NFB28, bo brzmienie jest zdecydowanie mniej "organiczne" i naturalne. Natomiast w ogóle nie rozumiem narzekania na ergonomię interfejsu - wydaje mi się bardzo intuicyjny i wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności