Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

No tak dla zabawy można (jak jest możliwość). Z racji portfela pozostanę jednak przy AK300. Nawet tak dobra cena jak komisowa AK240 u nas, nie daje mi możliwośći zakupu. No chyba,żebym nic nie miał i szukał DAPa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dac mu druga szanse...

Bo moim zdaniem wlasnie te zalety sa nieco w ak380 wymuszone... wymuszone przez wyrwy w pasmach. Mi on potrafil zagrac chudo na dole i czasem krzykliwie na srednicy... i tez chudo. Ale dobrze to sie zgrywalo z ich sluchawkami ktore mialy odwrotne cechy.

Trzeba dac druga szanse :)

 

Oj, to ja nic takiego nie słyszałem, żeby było chudo i krzykliwie. Było soczyście, pełnie, skrząco, szczegółowo. Słuchałem na PM3.

A gdzie jest w komisie? Wrzuc link bo nje moge znalezc...

 

Kommel sprzedaje:

http://forum.mp3store.pl/topic/144536-sluchawkowa-wyprzedaz-u-kommela/?hl=ak240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest der hund begraben czy jakos tak ;)

Pm3 tez pasuja do takiego grania. Na xba h3, t8ie, focal spirit i chyba fidelio L2 wtedy testowalem... ale juz na 100% nie pamietam.

Tez wlasnie ten termin skrzaco co uzyles... to moze byc to co akurat mi przeszkadzalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie ten termin skrzaco co uzyles... to moze byc to co akurat mi przeszkadzalo :)

 

Ale to nie jest synonim jazgolenia czy babskiego darcia mordy. To raczej takie skrzenie się punkcików w przestrzeni, co wskazuje na dobrą rozdzielczość, holo i separację dźwięków.

 

PS. AK380 słuchałem saute, bez wzmacniacza, także nie wiem jak to gra w zestawie. Natomiast odnośnie basu, wydawał mi się bardzo podobny do zestawu AK300+AK380 AMP. Ale sygnatura grania AK380 była fajniejsza, a jednocześnie nie miałem poczucia jakiegoś deficytu w dynamice czy szybkości.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj okazję posłuchać sobie AK380 z różnymi słuchawkami, choć głównie były to nauszne. IT03 po balansie, a potem już po SE Amirony, DT1770, Ethery C Flow. Jestem leszczem i to było moje pierwsze spotkanie z takim ultra-high-endem, więc nie będę się tu silił na jakieś mądrości, bo odsłuchy były dosyć pobieżne. W końcu ile można zrobić w 3h na 4 DAPach i pięciu parach słuchawek?

 

W każdym razie AK380 gra w swojej lidze i brzmieniowo naprawdę robi wrażenie. Fantastyczna przestrzeń, separacja i sam balans tonalny robią wrażenie. Tylko cena solidnie przesadzona i wciąż uważam, że chcą za niego chore pieniądze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westberg-> Tylko z AMP-em powinno się słuchać AK380. Bez niego to już nie to samo.

Grubbby-> Daj szansę AK380 (ale tylko w wersji z AMP380) ;)

Slowo sie rzeklo kobylka u plota :)

Razem z t5p v2 i th610... zeby potem nie bylo ze sie nie znam i moje sluchawki sa wszystkie do bani i to one nie daja mi dobrego obrazu... jak to ktos w watku z x5 iii probowal caly czas udowadniac pomijajac fakty... ech. Sie zdenerwowalem;)

 

c7c911f122b0269301377d5e20b08a72.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z AMP posłucham następnym razem, bo musiałem coś zostawić sobie na później :D Wtedy jeszcze będę mógł pomiziać się z Fostexami 610 i T80Rp :) No i jeszcze AKG Q701 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Westberg-> Tylko z AMP-em powinno się słuchać AK380. Bez niego to już nie to samo.

Grubbby-> Daj szansę AK380 (ale tylko w wersji z AMP380) ;)

Slowo sie rzeklo kobylka u plota :)

Razem z t5p v2 i th610... zeby potem nie bylo ze sie nie znam i moje sluchawki sa wszystkie do bani i to one nie daja mi dobrego obrazu... jak to ktos w watku z x5 iii probowal caly czas udowadniac pomijajac fakty... ech. Sie zdenerwowalem;)c7c911f122b0269301377d5e20b08a72.jpg

No i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

33 minuty temu, wulkan napisał:

Poczekajcie Chłopaki na mnie ;)

Jak A&ultima spowoduje żywsze bicie mojego serca, to sprzedam Wam mojego DAP-a z AMP-em i ripperem.

Stan techniczny i wizualny- jak z pudełka. Żadnych nawet mikrorys nie ma, a folie fabryczne na AK380 po bokach obudowy nie zdjęte.

 

za 5k z ampem czyli w cenie kanna który od razu ma ampa?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wulkan napisał:

Poczekajcie Chłopaki na mnie ;)

Jak A&ultima spowoduje żywsze bicie mojego serca, to sprzedam Wam mojego DAP-a z AMP-em i ripperem.

Stan techniczny i wizualny- jak z pudełka. Żadnych nawet mikrorys nie ma, a folie fabryczne na AK380 po bokach obudowy nie zdjęte.

takiego ripperaAK(CD) to możesz ale komuś gratis dorzucić bo kto by za to płacił..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności