Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak beatsy...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Sądząc po ilości SUVów, Porsche, BMW - Polska to kraj bogaczy.

I dobrze... moze nie bogaczy ale cieszy mnie ze podnosi sie poziom

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Ak380 - nie był mój. Natomiast osobiście mam sporo mp3. Nie widze nic w tym dziwnego

Na dobrym sprzęcie dobrze nagrana mp3-jka,a raczej ogólnie dobrze zrealizowane nagranie, też zagra bardzo dobrze. Dziwi mnie krytyka co niektórych użytkowników. Nieraz słyszałem nagranie we flacu, które od razu kierowałem do kosza.

 

Oczywiście wolę flac czy wav niż mp3. DSD - owszem, ale za bardzo zasobochłonne jeśli chodzi o pamięć czy zużycie procesora.Osobiście zrezygnowałem z tego formatu

No i oczywiście format MQA to bardzo fajna sprawa, ale to chyba będzie przeznaczone jedynie do streamingu. Zresztą po co komu teraz kupować muzyke, która już ma we flac czy wav w kolejnym formacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości SUVów, Porsche, BMW - Polska to kraj bogaczy.

Chyba ludzi lubiacych uzytkowanie cudzej wlasnosci w formie leasingu;)

 

A w temacie - nie ma nic zlego w mp3, ale jezeli ktos opisuje kwieciscie ze dopiero w sprzecie za 30 tys zl znalazl audionirvane i robil to na mp3 to szczerze mowiac...no coz sami wiecie:)

Edytowane przez shakur1996
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sorry za offtop ale nie zgodze sie - coraz wiecej osob wchodzi i kupuje takie sprzety za gotowke. oczywiscie wiele jeste leasingowanych, wiele na zagranicznych blachach ze wzgledu na oszczednosci ubezpieczeniowe... ale wiele co cieszy jest wlasnosciowych.

acz nawet te leasingowane ciesza... znaczy ze ludzi stac i imo trzeba sie cieszyc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Szczygiel-> Czy miałeś do czynienia z miedzianym kompletem AK380/AMP380 i czy porównywałeś go ze "zwykłym" AK380/AMP380?

 

Tak. Miałem miedziaka. Już kiedyś pisałem chyba o wrażeniach. Nie pamiętam czy ostatecznie wrzuciłem porównanie obu tych modeli...

 

Copper grał jakby trochę inaczej, nie to , że lepiej, ale tak jakby szlachetniej. Być może to tylko samo sugestia ale miałem wrażenie , że niewiele od siebie dodaje do dźwięku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczygiel-> Czy miałeś do czynienia z miedzianym kompletem AK380/AMP380 i czy porównywałeś go ze "zwykłym" AK380/AMP380?

 

Tak. Miałem miedziaka. Już kiedyś pisałem chyba o wrażeniach. Nie pamiętam czy ostatecznie wrzuciłem porównanie obu tych modeli...

 

Copper grał jakby trochę inaczej, nie to , że lepiej, ale tak jakby szlachetniej. Być może to tylko samo sugestia ale miałem wrażenie , że niewiele od siebie dodaje do dźwięku.

 

WojtekC pisał, że miedziak ma lepszej jakości górę, a co ze średnicą i basem? Co z dynamiką i kształtowaniem przestrzeni?

 

Czy porównywałeś AK380 copper do "zwykłego" AK380 (ze wzmacniaczami)?

 

Czy to "szlachetniej" jest według Ciebie warte wymiany ze zwykłej wersji comba (AK/AMP) do wersji comba AK/AMP copper?

 

Niestety nie ma możliwości posłuchania demonstracyjnego comba copper i porównania z moim combem, więc muszę się opierać na zdaniu ludzi (a Twoje zdanie cenię).

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

 

 

Szczygiel-> Czy miałeś do czynienia z miedzianym kompletem AK380/AMP380 i czy porównywałeś go ze "zwykłym" AK380/AMP380?

 

Tak. Miałem miedziaka. Już kiedyś pisałem chyba o wrażeniach. Nie pamiętam czy ostatecznie wrzuciłem porównanie obu tych modeli...

 

Copper grał jakby trochę inaczej, nie to , że lepiej, ale tak jakby szlachetniej. Być może to tylko samo sugestia ale miałem wrażenie , że niewiele od siebie dodaje do dźwięku.

 

WojtekC pisał, że miedziak ma lepszej jakości górę, a co ze średnicą i basem? Co z dynamiką i kształtowaniem przestrzeni?

 

Czy porównywałeś AK380 copper do "zwykłego" AK380 (ze wzmacniaczami)?

 

Czy to "szlachetniej" jest według Ciebie warte wymiany ze zwykłej wersji comba (AK/AMP) do wersji comba AK/AMP copper?

 

Niestety nie ma możliwości posłuchania demonstracyjnego comba copper i porównania z moim combem, więc muszę się opierać na zdaniu ludzi (a Twoje zdanie cenię).

 

 

Najlepiej gdybyś posłuchał sam, na Laylach 2. Podejrzewam, że spokojnie da się uchwycić najmniejsze różnice. Słuchałem i to są zarąbiste słuchawki.

 

Wulkan - jesteś z Łodzi, tak ? Bo zastanawiam się czy byłaby opcja, żeby Ci podrzucić Coopera jakbym był w pobliżu. Tutaj u Nas mamy :)

 

Ja mam możliwość aby porównać, ale dobrze jakbyś posłuchał osobiście. Przy okazji porównam jeszcze raz. Tym razem też z AMPem.

 

Kolega mój, który słuchał uważa, że właśnie największa różnica jest kiedy porównasz obydwa z Ampem. Wtedy rzeczywiście pasma się rozszerzają, ale też zmienia się kultura pracy.

 

Sprawdzę co się da zrobić.

 

Ale może chłopaki z MP3store będą też coś mieli. W wawie słyszałem, że podobno ma być na Audioshow więc pewnie będzie można wcześniej posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zmiany?

 

Jak w poprzednim recorder stability improvment ;)

Czyżby? A nie odnieśliście wrażenia, że dźwięk jest bardziej dynamiczny i zrywny (przynajmniej 380-tka)?

E tam, na tidala czekam :)

Tidal będzie już niedługo.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

SS - powinna być jeszcze opcja AK Waffen SS ;) . Jak czytam o wersji SS to zawsze mam skojarzenie z czarną gwardią jednego kanclerza Niemiec...

 

A samo etui całkiem ładne. To do paska ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS wygląda moim zdaniem słabo. Czarna wersja o wiele, wiele ładniejsza, ba, nawet brzydki copper bardziej mi się podoba. Oczywiście na zdjęciach, choć mam nadzieję obejrzeć go w nowym roku, jak odwiedzę Wojtka w Łodzi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS wygląda moim zdaniem słabo. Czarna wersja o wiele, wiele ładniejsza, ba, nawet brzydki copper bardziej mi się podoba. Oczywiście na zdjęciach, choć mam nadzieję obejrzeć go w nowym roku, jak odwiedzę Wojtka w Łodzi ;)

Zwróć uwagę, jak kolorek SS wizualnie pięknie pasuje do zalecanych przez producenta dokanałówek Layla II, które są lustrzano-srebrne.

Te poprzednie odcienie pasowały do Layli II jak pięść do oka ;)

Dla Lorda Rayden - obrazkowa odpowiedź na jego pytanie :)

15541033_1265564816815318_607561104868419284_o.jpg

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności