Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Waszych opinii...

Czy słuchaliście i porównywaliście coopera do "zwykłej" AK380?

Wojtek porównywał, opisał wrażenia. I co...? Jemu też nie wierzycie, że jest różnica w brzmieniu (a uściślając - w rozdzielczości na górze pasma)?

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulkan z całym szacunkiem ale pokaż mi informacje na stronie AK, czy jakąkolwiek inną notkę że zmieniono coś poza kolorem ;)

 

To że ktoś słyszy różnice może oznaczać parę rzeczy. Jak np.:

- brak powtarzalności produktów

- efekt placebo

 

Sry, ale do tej marki mam takie podejście jakie mam. Ale sami na nie zapracowali swoim marketingiem.

 

Skrobnięte w tapatlku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszych opinii...

Nie musisz.

 

 

Czy słuchaliście i porównywaliście coopera do "zwykłej" AK380?

Nie, ale pomruk silnika Coopera jest zapewne raz, że przyjemniejszy, a dwa, że jak najadę kołem na AK380, to ten na pewno tego nie przeżyje. Cooper - 1, A$K - 0.

 

Wojtek porównywał, opisał wrażenia. I co...? Jemu też nie wierzycie, że jest różnica w brzmieniu (a uściślając - w rozdzielczości na górze pasma)?

 

Nie biorę po uwagę opinii handlowców z definicji, bez kwestii ad personam. Ufam tylko swoim uszom.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WojtekC przeprowadzi testy na Stock, Copper i Black - posłucha z każdego tego samego kawałka , nie patrząc z którego słucha ? Wulkan może mu podmieniać playery. i w ten sposób , bez sensacji można zobaczyć czy je odróżni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem Waszych opinii...

Nie musisz.

 

 

Czy słuchaliście i porównywaliście coopera do "zwykłej" AK380?

Nie, ale pomruk silnika Coopera jest zapewne raz, że przyjemniejszy, a dwa, że jak najadę kołem na AK380, to ten na pewno tego nie przeżyje. Cooper - 1, A$K - 0.

 

 

 

E.K.,

 

proszę Cię! :) Oplułem monitor :D:woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem są pretensje do moderacji, że omija wszystko związane z Astellem/ADLem szerokim łukiem i nie chce tracić czasu na ciągłe sprzątanie i pouczanie.

 

Apelowałem o spokój i porzucenie personalnego charakteru wypowiedzi. All również. Jeśli nie potraficie dać sobie na wstrzymanie, pomogę: dwie ostatnie strony wątku usuwam, a każda kolejna personalna licytacja będzie nagradzana.

 

Życzę tym samym miłej niedzieli.

 

EDIT: bzdury o kolorkach też czyszczę, zero merytoryki.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Zero konkretów o dźwięku :(. Sam już zgłupiałem i chyba będzie trzeba samemu posłuchać Coopera. Swoją drogą miedź jest plastyczna i ciekawy jestem jak będzie z wytrzymałością na wgniecenia?

 

 

Przecież to informacja prasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem... gdy się juz wie czego słuchać/szukać to odróżnienie nie sprawia problemu. Najpierw przez cały dzień w sklepie odsłuchiwałem każdego potem z pomocą połowicy (takie urządzenie do zaciemniania rzeczywistości) zrobiłem testy na ślepo. O wynikach pisałem.

AK320 bardziej nasycony na dole, a Cooper lekko minimalnie bardziej szczegółowy na górze - oba oczywiście w stosunku do AK380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieć po dwa egzemplarze w danym "kolorze" i różnice byłyby stałe to test byłby miarodajny. Na razie jedno co wynika, że są różnice pomiędzy egzemplarzami, ale dowodu na to, że ma to związek z materiałem użytym na obudowę ja nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności