Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

i twardy bądź :)

 

no cóż, gdybyśmy byli w usa, to odtwarzacz już dawno zostałby, bez dyskusji, przyjęty przez sprzedawcę, ale tutaj mamy trochę inną sytuację :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Jestem pod ogromnym wrażenie nowych słuchawek Beyerdynamic Astell&Kern T8.

Z Ak380 to klasa. Nie wiem jak się zgrywa z innymi urządzeniami AK ale z 380-tka robi niesamowite wrażenie.

 

Dla mnie osobiście to numer 1 tej kategorii cenowej. Ale oczywiście zależy kto co lubi.

 

Zapraszam do wątku. http://forum.mp3store.pl/topic/132574-astell-kern-t8ie-by-beyerdynamic/

 

IMG_2233.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Dotknąłem historii tego forum i mały acz nieznaczący kamyczek subiektywnej opinii wniosę w ten ogródek:-)

Przy okazji odbioru Phiationów z serwisu w MP3Store w Poznaniu spędziłem prawie godzinę na odsłuchach 380tki vs mojego HM 901 na słuchawkach HE 400i.

 

HM 901 w brzydocie swojej jest dla mnie piękny a 380tka urodą swą nie gorsza - znaczy dla mnie pasuje. Te wszystkie krawędzie zaskakująco dobrze leżą w dłoni i nawet małe "gibnięcie" w palcach jest w miarę bezpieczne bo któraś krawędź zawsze się o coś zaprze:-)

Gra to zauważalnie inaczej. Nie porównywałem parametrów, ale subiektywnie ma więcej mocy od Hifimana. Do wysterowania moich planarów wystarczyłby sam DAP bez potrzeby korzystania ze wzmacniacza jak czynię to teraz.

Co do dźwięku - ma trochę więcej przestrzeni i subtelności przy HM 901. Nie potrafię tego fachowo opisać, ale różnicę słyszę. Nie wchodzę w rozważania czy jest to lepsze granie - jest inne.

Dziękuję za odsłuch w Poznaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do HE400i wystarczy AK120. 901 nie ma mocy na te HiFImany, które opracowano także pod kątem urządzeń przenośnych ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Dotknąłem historii tego forum i mały acz nieznaczący kamyczek subiektywnej opinii wniosę w ten ogródek:-)

Przy okazji odbioru Phiationów z serwisu w MP3Store w Poznaniu spędziłem prawie godzinę na odsłuchach 380tki vs mojego HM 901 na słuchawkach HE 400i.

 

HM 901 w brzydocie swojej jest dla mnie piękny a 380tka urodą swą nie gorsza - znaczy dla mnie pasuje. Te wszystkie krawędzie zaskakująco dobrze leżą w dłoni i nawet małe "gibnięcie" w palcach jest w miarę bezpieczne bo któraś krawędź zawsze się o coś zaprze:-)

Gra to zauważalnie inaczej. Nie porównywałem parametrów, ale subiektywnie ma więcej mocy od Hifimana. Do wysterowania moich planarów wystarczyłby sam DAP bez potrzeby korzystania ze wzmacniacza jak czynię to teraz.

Co do dźwięku - ma trochę więcej przestrzeni i subtelności przy HM 901. Nie potrafię tego fachowo opisać, ale różnicę słyszę. Nie wchodzę w rozważania czy jest to lepsze granie - jest inne.

Dziękuję za odsłuch w Poznaniu.

Świetnie napisane! Gratuluję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbalansowana. Oczywiście jest głośniej po włączeniu trybu zbalansowanego, można też podbić dodatkowo gainem, ale nie działa to dobrze na te słuchawki. Docki Hifimana RE 600 grają dla mnie naprawdę dobrze z DAPem bez żadnych udziwnień. Natomiast HE 400i potrzebują jak dla mnie więcej prądu. Shury 1540 z MP3Stora Hifiman napędzał bez problemu.

Oczywiście problem może być też z moimi upodobaniami w dźwięku - jestem tutaj amatorem odkrywcą:-)

Żałuję, że nie mogłem podjechać na ostatnie spotkanie w Warszawie - przywiózłbym swoje zabawki do odsłuchu, może następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko, gdzie się podziała moderacja...

 

Moderacja jest chociażby w pracy (w moim przypadku). I mam do wyboru - albo reagować i sprzątać ten wątek (dzięki @nismo za raport, bo znów każdy myśli że moderatorzy siedzą w każdym temacie 24/7), albo pracować. Wolę to drugie, dlatego wątek tymczasowo zamykam do wieczora aby wszyscy jego uczestnicy po raz kolejny ochłonęli i żeby móc spokojnie zastanowić się nad dalszym z nim postępowaniem.

 

 

UPDATE:

Wątek poczyszczony ze spamu i zrestartowany.

  • Kwestie rozmów, ustaleń i wszelakich okoliczności proponuję pozostawić tylko i wyłącznie osobom zainteresowanym, bo wychodzi z Waszej dyskusji kolejna pseudo-filozoficzna nagonka. Zwrócił to zwrócił, na terefere drążyć temat.
  • Z kolei anonimowym pracownikom mp3store radziłbym wstrzymać się z różnego rodzaju "niefortunnymi" postami na przyszłość. Tak, wiem że jestem moderatorem na Waszym forum i mogę mieć za to kłopoty, ale reaguję zawsze tak, jak uważam po czyjej stronie jest akurat racja, lub gdy nie można jej przypisać z czystym sumieniem jednej ze stron.

Ostatni punkt proszę potraktować jako powód nie wlepienia nikomu %. Tyle ode mnie. Jak ktoś ma jakieś pretensje, bunty, fiki lub zażalenia - na PW.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Proponuje zmienić wątek, albo założyć nowy bo 62 strony to trochę sporo dla kogoś kto chciałbmy co nie co się dowiedzieć an temat sprzętu.

Sporo informacji, często skrajnie innych.

 

A teraz można zacząć od nowa znęcać się nad biedną AK380-tką :D

 

http://forum.mp3store.pl/topic/132664-astell-kern-ak380-akcesoria-do-kompletu-pelnia-szczescia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności