Skocz do zawartości

Sennheiser Momentum Over Ear


draiman17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jakiś czas temu kupiłem z allegro moe bez opakowania,gwarancji,itd,z samymi kabelkami,nie podejrzewałem żadnego oszustwa ponieważ już kiedyś na forum była podobna dyskusja o sprowadzanych z zagranicy,więc sądziłem że pochodzą z tego samego źródła,jednak ostatnio chciałem je wystawić w komisie i zacząłem porównywać z fotkami oryginałów i...wątpliwości są;)Co do samego dźwięku to nie mam możliwości porównać łeb w łeb z czymś lepszym ale z pamięci to nie wyglądają źle przy takich kefach m500;) Uprzedzając,nie mam możliwości dorwać moe w okolicy,więc nie porównam na żywo,co za tym idzie liczę na forumową brać,może uda się na podstawie zdjęć stwierdzić co i jak;) Z góry dzięki za każdą odpowiedź;)

http://pokazywarka.pl/93gyhk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja już w archiwum,kupione od użytkownika mrDDR,chciałem po prostu się upewnić przed ewentualnym wystawieniem w komisie,w porównaniu ze zdjęciami pewnych oryginałów to pady są jakoś lekko pomarszczone a i znaczek sennheisera z jednej strony lekko przekręcony,więc nie byłem do końca pewny;) dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie jeszcze ze zdjęciami fake'ów Momentum na head-fi.

http://www.head-fi.org/t/690491/fake-sennheiser-momentums/30#post_9985579

Ja już swoich nie mam, miałem zresztą brązowe, ale na podróbkach skóra na pałąku wydaje się bardziej błyszcząca, napisy są często mniej wyraźne, materiał wygląda bardziej plastikowo, wykończenia, przeszycia, wtyki wykonane mniej starannie od oryginałów.

 

Można też zdjąć pady,zobaczyć jak wyglądają pod spodem, numer seryjny na membranie przetwornika i muszli, plomby.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ja nie miałem wątpliwości tylko w kwestii samego dźwięku,bo kilka par przenośnych słuchawek już miałem,więc jakaś baza porównawcza była,po prostu wolałem się upewnić,bo głupio by wyszło gdybym je wystawił a jednak by sie okazało że to podróbki;) Dzięki za pomoc,i temat w zasadzie do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem,dźwięk właśnie jest ok,dlatego wydawało mi się że to jednak nie podróbki,ale lepiej było się upewnić;) jeśli wziać pod uwagę cenę używanych to dźwięk jest bardzo dobry,jeśli nowych to faktycznie raczej marny;d taki problem miałem tylko z kefami m500,bo liczyłem że słuchawki za taką kasę to będzie jakiś przeskok,a troszkę się zawiodłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć

Mam pytanie, kupiłem od tego samego gościa senki, aukcja nr 6751152285

Jeszcze nie zapłaciłem, a oglądałem fotki podrób

http://www.head-fi.org/t/690491/fake-sennheiser-momentums/30#post_9985579

 

i jedno mi nie pasuje, nitki i kabel w wersji czarnej powinny być czerwone, a w brązowej jak w aukcji. Tylko, że w aukcji chyba są czarne, albo matryca mi siada ;)

Co sądzicie?

 

ps. sorry za odkopanie wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna fotka jest ze strony Sennheisera i są brązowe. Popatrz na załączone zdjęcia w treści aukcji - brązowe czy czarne? Foty chyba z lampą i coś kolorystyka niejednoznaczna. Przynajmniej na 5 letnim lapku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam odpowiedzi nie dotyczące pytania :P

Słuchawki dotarły, stan bardzo dobry, kabelki w kpl., kolor brązowy, dźwięk.... rewelacyjny. Może nie taki przeskok jak miałem z superluxów na takstary pro80, jednak jest nieźle. Na razie przesłuchałem parę ulubionych płyt na sprzęcie domowym, a do noszenia chyba czeka mnie kolejny zakup. Może ipoda video 5g, muszę poczytać co i jak.

 

Zrobiłem fotkę na szybko, zmniejszone i poostrzone, tak aparat jak i lapek ukazują brąz... Więc z całym szacunkiem ;)

8rY9UhO.jpg

Edytowane przez alchemik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na razie przeczytałem najbardziej było polecane Video 5.5g, tylko playerek trochę trąci już myszką ;) Z telefonem gorzej, oba które mam muzycznie d... nie urywają. Lepiej grał G2 zanim nie zaktualizowałem do andka 5.02 (teraz nie działa v4a), a downgrade'u nie zrobię ze względu na zegarek polara, który nie lubi kitketa. Chyba zapoluje na video 80GB, może coś się trafi. W razie "w" pójdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności