Skocz do zawartości

Zgubiłem Gwarancje


Nieogar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec sytułacja jest jednakże niietypowa. Raz moj x5 był naprawiany jednakże wydano mi nowy sprzet bo naprawa trwała ponad 3 miesiacy. dostałem wiec nowego player'a i nową gwarancje która mi sie zawieruszyła podczas pożadków. wszystkie sprawy z serwisowaniem x5 zajmował sie jeden sprzedawca mp3store który mi był bardzo pomocny w tej całej sprawie. zajmował sie własnie wypisywaniem gwarancji.

Paragonu nie mam bo był przy starej gwarancji. możecie mi coś poradzićw tej sytułacji albo sprubować ja obiektywnie ocenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nieda sie nic zrobić?? wiem ze ta gwarancja uratowała mi raz player'a a teraz jestem swiadom ze moze byc krucho bez możliwosci serwisowania mojego iaudio. prosze o bezstronność, czy jest mozliwość wyrobienia nowej gwarancji, czy przez następne 20 miesiecy bede musiał maniakalnie uwazac na niego i nie dawac innym nawet na chwile w obawie ze sie zepsuje. Nonsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności