Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Szukam sluchawek nausznych bez mikrofonu do gry w csa i ewentualnie sl


bartoska

Pytanie

Witam szukam sluchawek nausznych w cenie 200-300zl
Sluchawki uzywam glownie do grania w csa i dote
Czasem slucham muzyki - wszelkiego rodzaju - glownie typu eska - ale wazniejszy jest cs
Chodzi glownie o to abym slyszal kroki przeciwnika w cs go
Karte graficzna mam ok - niestety nie podam wam modelu poniewaz jestem na wakacjach i nie mam dostepu do kompa - ale jakis realtek z tego co pamietam
Sluchawki bez mikro - wazne bo mam osobno
Praktycznie wogole nie znam sie na sprzecie audio a ostatnie sluchawki mi sie rozwalily (choc i tak byly do ***** duzy_usmiech.gif ) wiec dlatego szukam nowego sprzetu i bardzo prosze o pomoc

poradzono mi takstary albo hyperxcloud
Z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam szukam sluchawek nausznych w cenie 200-300zl

Sluchawki uzywam glownie do grania w csa i dote

Czasem slucham muzyki - wszelkiego rodzaju - glownie typu eska - ale wazniejszy jest cs

Chodzi glownie o to abym slyszal kroki przeciwnika w cs go

Karte graficzna mam ok - niestety nie podam wam modelu poniewaz jestem na wakacjach i nie mam dostepu do kompa - ale jakis realtek z tego co pamietam

Sluchawki bez mikro - wazne bo mam osobno

Praktycznie wogole nie znam sie na sprzecie audio a ostatnie sluchawki mi sie rozwalily (choc i tak byly do ***** duzy_usmiech.gif ) wiec dlatego szukam nowego sprzetu i bardzo prosze o pomoc

poradzono mi takstary albo hyperxcloud

Z gory bardzo dziekuje

 

 

Jak już to kartę dźwiękową i realtek to zintegrowana karta dźwiękowa która nie napędzi tak dobrze słuchawek jakby to było w przypadku osobnej karty dźwiękowej, dlatego proponuję zastanowić się nad zakupem karty dźwiękowej + słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja osobiście w zaciszu domowym preferuję słuchawki otwarte dlatego w tej cenie zastanowiłbym się nad takstar hi2050, lub jeżeli chciałbys kupić karte dźwiękową + słuchawki to superlux hd330 + jakiś xonar(celowałbym w jakąś używkę z allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to moglbym wydac pewnie ze 400zl na karte dzwiekowa + sluchawki

Jakies dobre rozwiazania?

Te takstary pro80 wydaja sie porzadne i sa tez w rozsadnej cenie wiec w sumie ok ale co z ta karta?

slyszalem ze calkiem dobre ma chyba creative

I jeszcze jedno pytanie czy ta karte dzwiekowa kupic zewnetrzna czy wewnetrzna?


Moja plyta glowna to asus p7p55d xtreme design motherboard jezeli wam to pomoze :)


A jezeli warto to moze nawet 500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary Pro80 możesz aktualnie kupić za 250 zł, więcej info tutaj: http://forum.mp3store.pl/topic/129005-poczatek-maja-z-super-promocjami/

Tak się składa że ja również sobie je przed chwilą sprawiłem i jutro lecę odebrać. :)

Edytowane przez kelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O dzieki wielkie

To kupie te takstary to mam pewnie okolo jeszcze 150-200 zl na karte dzwiekowa

Jakies propozycje?

Slyszalem ze bardzo dobra jest jakas karta prodigy cube ale chyba za droga na moje fundusze chyba ze jakas uzywana


Znalazlem na allegro xonar d1 uzywane za 170zl lub 200zl , nowe kosztuja 250zl wiec chyba lepiej kupic te uzywane

+ sluchawki 250 zl to razem mi akurat starczy :)

powiedzcie tylko czy dobry wybor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności