Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w wyborze słuchawek do 800zł


mieszko24

Pytanie

Witam!

Tak jak w temacie poszukuje słuchawek do 800zł, zastosowanie to gry(cs;go) i muzyka (pop,rock). Słuchawki będą podłączane do Fiio Andes e07k którego mam zamiar kupić.

Wymagania:

-zamknięte

-dobra scena (cs:go)

Słuchawki które ja wybrałem:

-Beyerdynamic Custom One Pro

-SOUNDMAGIC HP150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dt 770 też bym od siebie polecił lub też custom studio. Ostatnio nabyłem takie customy studio nowe tylko, że słuchałem ich może ze dwie godziny w sumie ale były bardzo obiecujące. Obecnie jestem z dala od domu i nie mogę ich posłuchać. Mam przy sobie Akg k550 i Senki hd380. Muszę powiedzieć, że hd 380 to również znakomite słuchawki, genialne do metalu i rocka. Ogólnie to zawsze wolałem otwarte słuchawki lecz zmuszony jestem obecnie używać zamkniętych i to powód zakupu k550, którego nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle słuchawek się posypało że już nie wiem. Hmm te Dt770 tez ciekawe tak samo jak momentum oraz customy studio. Czy mógłbym dowiedzieć się trochę więcej o momentum oraz o tych customach studio i tu specjalna prośba czy pan kerrang515 mógłby mi trochę więcej opowiedzieć o custom ach studio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie za wiele nie jestem w stanie o customach napisać bo jak wspomniałem słuchałem dwie godziny prosto po wyjęciu z pudełka. Słuchawki leżą sobie spakowane w domu i czekają na mój przyjazd z Niemiec. Posiadam sporo słuchawek dobrej klasy i mogę powiedzieć tyle, że na pewno customy nie zawodzą jeśli chodzi o dźwięk. Super wypadają suwaki bo zależnie od ustawienia mogą mieć masę basu lub nawet brzmienie z małą jego ilością a większą sceną coś jak w otwartych.

Niestety więcej nie mogę napisać lub porównać do innych słuchawek z powodów opisanych wyżej. Ale według mnie custom studio są na pewno warte uwagi jako uniwersalne słuchawki. Trochę teraz żałuję , że ich ze sobą nie mam. :(

Edytowane przez kerrang515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Momentum są bardziej "funowe". Grają delikatną v-ką. I chyba przez to wpisują się w gust większości Userów. Poza tym nie są zbyt wymagające odnośnie ich napędzenia (zagrają dobrze z byle czego).

 

I jedna, mała ale istotna prośba: proszę mi nie "panować". Jestem Tomek. Po prostu Tomek. Zwykły Tomek, a nie żaden "Pan", "pan Tomek". Oki? :)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ze mnie też żaden ''Pan" :)

A co do wyglądu k550 to też mi się nie podobają ale to sprawa drugo albo i trzecio-rzędna. Ważne, że świetnie grają,są wystarczająco wygodne i wytrzymałe.

 

 

Dałbym Ci chętnie lajka, ale niestety mi wyszli :(

 

Dlatego to piszę i masz u mnie takiego realnego, nie pisanego.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Scena w Momentum jest mała. One się sprawdza w muzyce i w użyciu Portable. Mają małe pady i są średnio wygodne.

 

Jak zamknięte do domu, to dla mnie wybór jest prosty. K550 plus w tym budżecie starczy na jakieś tanie combo jak np filo albo ten smsl. Dt770 też fajne ale bardziej wymagające co do sprzętu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jezeli moga troch przeciekac dzwiekiem, to oprocz K550 polecam polotwarte Fidelio X2 z zamowienia zbiorowego, za ok. 850zl (pierwotnie ok.1500zl!). Do tego np. ten SMSL M2,

czy inne cudo i masz "mega" zestaw do Rock-a, a i w grach na pewno sie sprawdzi ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności