Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne na miasto do 150zł


Kamo2k

Pytanie

Witam

Oglądam tematy w moich kategoriach cenowych i nic do mnie nie trafia póki co stąd ten oto temat.

Poszukuję nausznych słuchawek z nastepującymi cechami:

- wygodne ( nie męczą głowy po godzine spaceru po mieście)

- w miarę dobrze izolujące - remonty i przejeżdżające autobusy nie straszne - w granicach rozsądku oczywiście

- w sumie tyle- by dobrze grały pisać nie trzeba

 

Słucham całego spektrum muzyki elektronicznej - źródlo to sansa clip+ i czasem s4 mini.

 

Jedyne słuchawki trochę poza budżet jaki wynalazłem to SM P30, ale nie jestem ich pewien. Podobają miu się też Superluxy HD661.

 

Proszę o porady w tej cenie.

Edytowane przez Kamo2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tej kategorii cenowej naprawdę dobrym wyborem mogą się okazać Maxell Retro DJ. Pomimo ich używania przez prawie dwa lata nadal miło mnie zaskakują. Są wytrzymałe i nieźle wykonane. Przyzwoicie izolują, są całkiem wygodne (jak się przyzwyczaisz) ale uszy grzeją się po pewnym czasie. U mnie z Sansą Clip zgrywają się całkiem nieźle. Oczywiście nie prezentują wielkiej sceny z racji zamkniętej budowy, ale są dynamiczne i mają sporo basu, który nie zalewa reszty pasma. Są uniwersalne

 

Miałem okazję przetestować też Sound Magic P30 i byłem zawiedziony. Co prawda test odbył się tylko po kilku godzinnym wygrzewaniu, więc potrzebowałyby jeszcze więcej czasu, żeby osiągnąć pełnię swoich możliwości, ale zaskoczyły mnie negatywnie. Niezbyt wygodne, dźwięk bez polotu - taki nijaki, chociaż może to kwestia przyzwyczajenia. Zaletą jest ich wygląda, ale po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do hd661 to polecam :) mam i nie narzekam, chociaż to słuchawki raczej do ludzi z nieco większą głową. Na początku jest fajnie a im dalej się zajdzie tym bardziej mogą się obniżyć aż zaczną naciskać na uszy(mój przypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie nie interesuje wygląd czy będę kosmitą - chcę po prostu posłuchać muzyki wracając z roboty. W miarę odizolowany od tego hałasu. Retro Dj zakupione - czekam na przesyłkę bo u mnie jakoś nie potrafiłem ich znaleźć by pomacać i posłuchać. Zobaczymy. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności