Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

majkel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Szanowni, 

czy jest jakiś sposób, aby opanować sterownik do Geeka na Windzie 10? Od kilku dni cieszę się Geekiem 720, ale do szału doprowadza mnie to, że laptop raz widzi, a raz nie Geeka. Nic nie zmieniam w ustawieniach dźwięku, a gdy wieczorem znowu podpinam geeka, na nowo muszę cudować ze sterownikiem, cyfrowym podpisem czy jak to się tam nazywa (F7 przy ponownym uruchomieniu) i dopiero wtedy obok realteka mam do wyboru Geeka... Trochę to wkurzające. Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobre, bo Geek hula jak trzeba, ale gdy uruchomię ponownie komp za kilka godzin to najczęściej go już komp nie widzi. 

 

Wgrałem ten ster

For the newest 3.26 Driver you can also download this Here, Please note that this driver will no longer support Windows XP and Windows Vista, To provide better support for Windows 10 platforms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Celowo nie zmieniam domyślnego dźwięku spowrotem na Realtek, a mimo wszystko nie wykrywa Geeka przy starcie. Muszę znowu bawić się w instalkę sterów, te cyfrowe podpisy wyłączać itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś pamiętam podobne problemy u siebie ponad rok temu przez pierwsze chwile z GO450, ale u mnie to coś było, że nie chciał mi wskoczyć firmware 1V5 z jakichś niezrozumiałych powód, wywalało błąd. Poszukaj na ang forach i poczekaj na adikadika, bo on tu ojcem tych szkrabów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wyłącza się tylko raz podpisywanie sterowników. Więc coś jest nie tak. Spróbuj jeszcze raz zainstalować sterowniki. Najpierw je odinstaluj/usuń z rejestru ect.

 

Masz na pasku zadań ikonkę Light Harmmonic Control Panel? Ja tego jeszcze nie zdążyłem usunąć u siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaleidgalaxy  - mam też Geek Outa 720 na windows 10 jadę i na tym samym 3.26 sterowniku. Mam Hd Labs Geek Out ustawionego jako urządzenie domyślne
w ustawieniach dźwięku. Codziennie włączam lapka i u mnie nie ma problemów - jako urządzenie domyślne zgłasza mi się Hd Labs Geek Out z poziomem głośności takim samym z jakim laptop był wyłączany. 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2017 o 21:32, kaleidgalaxy napisał:

Zgadza się. Celowo nie zmieniam domyślnego dźwięku spowrotem na Realtek, a mimo wszystko nie wykrywa Geeka przy starcie. Muszę znowu bawić się w instalkę sterów, te cyfrowe podpisy wyłączać itd. 

Jaki firmware? 1V0 czy 1V5? Odpal *.Dfu.exe z C:/Program Files x86/LH Labs itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geek Out HD Audio 1V5
Firmware: v15.03

 

Wszystko jest ok, dopóki Geek wisi na kablu na stałe. Można wtedy restartować lapa i jest OK. Ale to mój służbowy lap, wiec trudno abym chodził na spotkania z dyndającym geekiem. Gdy więc na nowo go podłączam, wtedy jest doopa. Lap go nie widzi. Instalacja sterów nie pomaga. Trzeba znowu wejść w ustawienia, wyłączyć przez F5 te cyfrowe podpisy i dopiero wtedy geek jest znowu widoczny. Pięknie to gra, ale osłabia mnie ta codzienna zabawa ze sterownikami. Co robię nie tak? :) Win 10 pro, stery zainstalowane przez F5, W Dźwięk Geek wybrany jako domyślny, a Realtek Audio wyłączony na amen. 

Edytowane przez kaleidgalaxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak... Inni też tak mieli? :) Wyłączenie na stałe, to nie taka prosta - dla mnie sprawa - wpisałem polecenie, ale jak to zwykle bywa dostałem info "Wartość jest chroniona przez zasadę bezpiecznego rozruchu i nie można jej zmienić ani usunąć". To da się zrobić, ale czeka mnie grzebanie w biosie, w czym nie jestem mocny itd. Ehh, a miało być tak prosto i pięknie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, bakus1233 napisał:

Jak rozpołowić geek out 450? Pod naklejką jest jedna śrubka, ale po jej odkręceniu nic nie puszcza.. 

Czyzbys wylamal calkowicie zlacze USB? Hmmm.... no to oficjalnie anulowałem Ci moją gwarę :)

ps. pewnie nawalone w ch... pasty termo - rozdzieraj i zdawaj foto/video-relację ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bakus1233 napisał:

Nie. Już dawno temu go wyprostowałem i działa cały czas bezproblemowo. Chciałem go rozkręcić, bo ciekawi mnie co ma w środku i może bym sobie go przemalował na inny kolor. 

Jak to co - plytka z elektronika :) W sieci widzialem gdzies zdjecia otwartego... A do przemalowania nie trzeba otwierac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności