Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

majkel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Słuchajcie jaka jest różnica pomiędzy Geek Out 450 a Geek Out V2?

Rajcuje mnie ciepła sygnatura V2 - test audiofanatyka zdaje się, trochę martwi wąska przestrzeń.

Mam dosyć studyjnego soundu moich audiotraków które męczą po 2h słuchania.

Sygnatura w stylu ciepłego przekazu z niemęczącą górą byłaby OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pierotero napisał:

Słuchajcie jaka jest różnica pomiędzy Geek Out 450 a Geek Out V2?

Rajcuje mnie ciepła sygnatura V2 - test audiofanatyka zdaje się, trochę martwi wąska przestrzeń.

Mam dosyć studyjnego soundu moich audiotraków które męczą po 2h słuchania.

 

Generalnie Geeki nastawione sa na fun i efekt wow - na pewno nie są męczące :)Góra jest akuratna, choć tu dużo zależy co chcesz podpiąć (ja używam V-kowych słuchawek i góra dla mnie jest znakomita bo lubię jej dużo). Polecam Ci odsłuch / zakup, bo w tej kasie co teraz idzie wyrwać to kradzież :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to lubie szczególnie przy kompie. Trochę mie martwi słaba przestrzeń w recenzjach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak macie ustawione suwaki w swoich geekach? nie chce rozwalić słuchawek i uszu a nie ogarniam tego jak to działa.Mam master na -12, analogi na -20.Jak zejde niżej na master to jest cicho, bardzo cicho.Słuchawki DT150, geek 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deftones9 napisał:

Jak macie ustawione suwaki w swoich geekach? nie chce rozwalić słuchawek i uszu a nie ogarniam tego jak to działa.Mam master na -12, analogi na -20.Jak zejde niżej na master to jest cicho, bardzo cicho.Słuchawki DT150, geek 1000

 

O Panie, ostrożnie bo z DT150 wióry zostaną :) Nie pamiętam jak skuteczne są Beyery... w każdym razie ustaw sobie analogi na max i zetnij mastera na jak najnizszy poziom + regulacja analogami wlasnie. Ja tak używałem, bo jak źle klikniesz w suwak Mastera to wyj... Ci słuchawki i/lub słuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adikadik napisał:

 

O Panie, ostrożnie bo z DT150 wióry zostaną :) Nie pamiętam jak skuteczne są Beyery... w każdym razie ustaw sobie analogi na max i zetnij mastera na jak najnizszy poziom + regulacja analogami wlasnie. Ja tak używałem, bo jak źle klikniesz w suwak Mastera to wyj... Ci słuchawki i/lub słuch :)

Na jak najniższy ppoziom? u mnie przy -20 można dopiero mówić że jest średnio głośno, lekko suwak w dół i jest już prawie cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deftones9 napisał:

Na jak najniższy ppoziom? u mnie przy -20 można dopiero mówić że jest średnio głośno, lekko suwak w dół i jest już prawie cicho :D

Kurcze, nie mam Twojego zestawu a głośno/cicho to pojęcia względne. Ja chciałem Ci tylko wskazać, że ustawiam sobie tak maksimum (akceptowalne), żeby później sobie ew. ściszać na pasku zadań klikając w ikonę - 1 klik lewą i strzałkami góra / dół. Musisz po prostu sprawdzić, którym suwakiem wtedy manewrujesz (czy Master czy Analog) - i ten drugi sobie ustaw na stałe. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej rozumiem, jednak nie rozumiem od czego właściwie są te analogi.One właściwie nic nie dają, czy dam wyżej czy niżej.Za główny suwak robi master no nie? a wiec po co one są? Denerwuje mnie że cały czas musze mieć właczony ten korektor, że nie moge sobie sterować głośnością na przykład na systemowym suwaku bo ten jest w tym momencie podpięty pod te analogi a one jak już wspomniałem nic nie dają 

 

Edit: W tidal to już w ogóle komedia, MASTER wyciągnięty prawie na maksa 

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie (i Panie ;) ) czy może mi ktoś użyczyć sterowniki dla win 10 albo naprowadzić na miejsce skąd mógłbym pobrać, bom zgubił a stronka LHLabs wyparowała i jakoś nie potrafię znaleźć, a znalazłem w szafie geekout 450 i bym sobie jednak poużywał jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ARoiv napisał:

Panowie (i Panie ;) ) czy może mi ktoś użyczyć sterowniki dla win 10 albo naprowadzić na miejsce skąd mógłbym pobrać, bom zgubił a stronka LHLabs wyparowała i jakoś nie potrafię znaleźć, a znalazłem w szafie geekout 450 i bym sobie jednak poużywał jeszcze.

nie potrzeba, wykrywa od strzała

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie winda pokazuje że brak sterownika :(

 

Jeju jaki jestem durny! Nawet nie wpiąłem słuchawek i się wystraszyłem, a przecież masz rację i działa. Dziękuję za pomoc :) No to będzie słuchane teraz.

 

A przy okazji kolejne durnowate pytanko... Czy warto dokupić do AKG K712 coś mocniejszego czy ten geek jest ok? Jak dla mnie gra fajnie i tak :)

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności