Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

alternatywa dla AKG K420


Conti

Pytanie

AKG K420 sprawują się znakomicie i spełniają wszystkie moje założenia. Chciałem kupić kolejną parę i jak na razie na chęciach się skończyło .... kwestia dostępności a raczej braku dostępności. Nie chcę używanych.

 

Czy znajdą się podobnie grające słuchawki otwarte / półotwarte z gabkami w cenie do 300zł (z przesyłką, tyle aktualnie mam na to).

 

Brzmienie nie musi być identyczne, ale akurat to zestawienie niskich / średnich / wysokich oraz ta namiastka przestrzeni bardzo mi przypadły do gustu. Niestety część przylegająca do ucha to musi być płaska gąka. Słuchawek izolujących, wokółusznych nie toleruje, kilka minut i koniec słuchania.

Posiadam również

Superlux HD681 - troche za dużo góry oraz izolacja od otoczenia - czasami z nich korzystam, ale po prosu mnie męczą na dłuższą metę.

Sennheiser PX 30 - stare słuchawki, odkąd kupiłem k420 leżały nie używane w szufladzie, myślałem, że może dadzą radę, ale tylko usłyszałem i poczułem ostre, suche rozczarowanie .....

 

P.S.

Mile mnie zaskoczyły Sony MDR-S70AP, uzywam je z galaxy s3 i jestem zadowolony, ale to są słuchawki pod smartfona.

Edytowane przez Conti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytałem więcej testów i recek. Znalazłem kilka opinii, że akg są "pomiędzy" koss a v-jays i mam wrażenie że jednak skieruje się ku Koss PortaPro. Nad analityczność przekładam melodyjność, ciepło i mocne uderzenie. A że często podłączam sluchawki do kompa (gry, filmy) to troszeczkę obawiam się "punktowego" basu v-jays i ich analityczności.

 

Znalazłem też na ebay kilka sztuk akg k420, cenowo całkiem znośnie, ale boję się, że to "orginal, hand made" .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vjaysy grają funowo że sporą sceną .IMO biją na głowę k420

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności