Skocz do zawartości

Kolumny plus wzmacniacz plus subwoofer


poncio

Rekomendowane odpowiedzi

Retter, to do mnie piles, bo nie kumam powyzszego :P. Jezeli tak, to wszystkie podane przeze mnie koncowki maja co najmniej 100w na kanal, prawdziwe 100w. A to w zupelnosci wystarczy,

zeby rozbujac wiekszosc kolumn z "sredniej" polki, tym bardziej skuteczne Dali 808.

 

Kolumny na 8" to jest kawal glosnika, wiadomo, ze z 12"-ki wyciagniesz wiecej, ale nie uzyskasz takiej jakosci/ilosci basu, jak z dobrego suba, ktory zazwyczaj jest tak skonstruowany, azeby

przestawiac sciany.

 

Gdybys mial tak zestrojone kolumny, to po pierwsze bylyby problemy z ich ustawieniem, a po drugie, nie majac wplywu na ilosc niskich tonow, gralyby jeden gatunek dobrze, a inny juz nie bardzo.

Dlatego dla Poncia najlepsze rozwiazanie, najbardziej uniwersalne, bedzie z zastosowaniem subwoofer-a, ktory sobie wyreguluje wedle swoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin ma Moc przy 8 Ohm: 2 x 95 W, nie no smieje się z określenia końcówki mocy moja stara yamashka daje 4x120W o takie kiedyś sprzęty robili a dziś za taką moc trzeba słono zapłacić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest smieszne, sprawa jest prosta jak... (nie chce/moge takich rzeczy tutaj pisac, domysl sie) :), a Ty od ponad tygodnia pytasz o to samo i dalej nie wiesz, co masz wybrac. Nie jestes audiofilem,

wiec cokolwiek podepniesz i tak bedziesz ukontentowany, nad czym sie tutaj rozwodzic?! :)

 

Masz ampli z Pre-Out-em, potrzebujesz koncowke, zeby rozbujac Twoje Dali 808, wybierasz odpowiednia i klikasz KT, dziekuje i do widzenia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprawny w 100% tylko mam 2 opcje... albo zwracaja koszty za naprawe albo całosc - oplaca sie to naprawiac? mozna po tym mniej wiecej okreslic co moze byc popsute?


zadziałało to przez dosłownie 3 minuty (stwierdzilem ze tak czy siak posłucham i na chwile przestało trzeszczec) az do momentu kiedy sie wyłączył i włączył...

 

ale wiem jedno... kolumny dostały takiego czadu, że niepotrzeba im suba :) byłem w szoku jak one graja


Dziwna sprawa... jak robiłem zdjęcie wnetrza to pomacałem wszystko, po czym podlaczyłem znowu i działało! ale przez jakies 20-30min gdzie znowu to samo sie zrobilo...

 

zimny lut?

 

znacie w wawie kogos kto naprawia takie wzmaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zalatwic opalarke na te zimne luty, a w ostatecznosci wez suszarke od dziewuchy, tylko tak, zeby nie widziala, bo dopiero beda "luty" :P.

Nowa forma robienia ciepłych kluch ? :D :D Opalarką to izolacje potopisz to będą nie tylko kluchy ale i fajerwerki a suszarką co najwyżej jajka podgrzejesz na omlet :D jak dziewucha zobaczy do czego służy jej suszarka :D

 

Powiedział bym więcej ale to nie merytoryczne albo zbyt trudne do zrozumienia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności