Skocz do zawartości

FiiO E07k - problem z podłączeniem do komputera


Zbyh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam FiiO E07k podłączone do PC z windowsem 7, do tego podłączam słuchawki. Oprócz tego mam inną kartę dźwiękową, do której mam podłączone głośniki. I teraz żeby PC przestał wykrywać FiiO muszę odłączyć kabel - nie da się podłączyć FiiO kablem i ładować bez włączana, a puszczać muzykę z głośników. Są dostępne jakieś sterowniki czy coś, żeby FiiO było zawsze podłączone kablem, ale PC puszczał przez nie dźwięk tylko, gdy jest włączone, a gdy jest wyłączone żeby dźwięk szedł na głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Musisz sam to zmieniać.

Sposób 1)
PPM na głośniczek na pasku startowym - urządzenia do odtwarzania - i tutaj grzebiesz. FIIO będzie osobno i osobno twoja karta dźwiękowa, nazwy mogą być różne. W każdym razie - ustawiasz tą, którą chcesz, żeby teraz grała, jako urządzenie domyślne (PPM na kartę).

Sposób 2)
Niektóre programy mają w sobie funkcję ustawienia źródła odtwarzania - z czego ma odtwarzać. Tak jak AIMP3, Traktor czy gry. Wchodzisz w ustawienia programu, szukasz źródła odtwarzania i wybierasz to z czego ma grać. Takim sposobem możesz sobie ustawić, że TeamSpeak3 odtwarza Ci na słuchawkach, a AIMP gra na głośnikach bez kombinowania w urządzeniach domyślnych/domyślnych komunikacyjnych w głośniczku systemowym.

Pozdrawiam, jak coś nie jasne to daj znać, postaram się rozjaśnić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Musisz sam to zmieniać.

 

Sposób 1)

PPM na głośniczek na pasku startowym - urządzenia do odtwarzania - i tutaj grzebiesz. FIIO będzie osobno i osobno twoja karta dźwiękowa, nazwy mogą być różne. W każdym razie - ustawiasz tą, którą chcesz, żeby teraz grała, jako urządzenie domyślne (PPM na kartę).

 

Sposób 2)

Niektóre programy mają w sobie funkcję ustawienia źródła odtwarzania - z czego ma odtwarzać. Tak jak AIMP3, Traktor czy gry. Wchodzisz w ustawienia programu, szukasz źródła odtwarzania i wybierasz to z czego ma grać. Takim sposobem możesz sobie ustawić, że TeamSpeak3 odtwarza Ci na słuchawkach, a AIMP gra na głośnikach bez kombinowania w urządzeniach domyślnych/domyślnych komunikacyjnych w głośniczku systemowym.

 

Pozdrawiam, jak coś nie jasne to daj znać, postaram się rozjaśnić. :P

 

A da się ustawić, żeby oba urządzenia były aktywne jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby 2 mogą być włączone ale zwykłe będzie aktywne dopiero wtedy jak podepniesz coś do dziurki poza tym w programach możesz mieć jednocześnie tylko na jedno wyjście puszczony sygnał. (u mnie tak to działa lecz mogę się mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności