Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne z mikrofonem do 120~ pln


KAPITANmocz

Pytanie

Witam,

Poszukuje nausznych słuchawek z mikrofonem w cenię, którą podałem powyżej, najlepiej o konstrukcji półotwartej. Będą używane głównie do słuchania muzyki oraz gier. Bardzo byłbym zadowolony gdybyście mi polecili jakieś gustowne modele, bo te typowo gamerskie słuchawki o futurystycznych kształtach i agresywnych kolorach mnie przerażają. Jeżeli słuchawki byłyby jakieś naprawdę ciekawe to mógłbym zwiększyć wydatek do 150pln.

Edytowane przez KAPITANmocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wpisz w allegro:

słuchawki z mikrofonem gustowne

w filtrach ustaw max cena 120 zł

sortuj malejąco wg ceny i bierz te z góry

będzie najlepiej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ty tak na poważnie?

Shit in = shit out, czyli na głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Jeżeli zaś nadal Ci się wydaje, że to spam i łamanie regulaminu, zgłoś moderatorom.

 

Każdy ma inne potrzeby, jedni szukają sprzętu z konkretnym pasmem przenoszenia i koniecznie z przetwornikami od swojej ulubionej i zaufanej firmy, a inni potrzebują czegoś dobrego w niskiej cenie na szybko. Co do tych słuchawek to ze względu na kwotę jaką chcę na nie przeznaczyć to nie oczekuję nie wiadomo czego i po prostu chciałbym, żeby ktoś mi polecił jakąś dobrze grającą parę, która dodatkowo nie wygląda jak X-fighter z gwiezdnych wojen.

A post belesia nie dość, że był zwykłym spamem nie wnoszącym niczego do tematu to jeszcze miał na celu mnie obrazić.

Edytowane przez KAPITANmocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej marne szanse na znalezienie nie "gamingowych" headsetów w tej cenie. Jak zwiększysz budżet to może Beyerdynamic MMX2 ( nie wiem jak grają ) lub polecane Superlux HMC631 ( dwa razy Twój budżet ). Inne wyjście to słuchawki plus osobno mikrofon ale wybór też nie będzie pewnie porażający w tym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zerknij sobie na te :P

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1521670

Proste czarne słuchawki ale zapewniają dobrą jakość dźwięku.

 

Dla graczy polecany jest jeszcze ten A4 tech:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/9513810

Wprawdzie kolorowe ale moim zdaniem są dość gustowne i nieprzesadzone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Swietnym domowym zestawem sa superlux hd681 evo + zalman zm mic1. Calosc na allegro kosztuje ~150zl, wiec niewiele przekracza Twoj budzet. Takiego wlasnie zestawu uzywam na codzien od ponad roku i moge go z czystym sumieniem polecic. Do superluxow dolaczony jest 3metrowy kabel, na ktorym mozesz sobie spokojnie oplesc mikrofon, dzieki czemu uzyskasz headset wygladajacy jak normalne sluchawki z duzo lepsza jakoscia dzwieku niz w headsetach gamingowych. Oprocz tego dodatkowym plusem superluxow jest tez wymienny kabel, jak Ci sie polamie oryginalny wystarczy, ze kupisz zwykly przedluzacz jack-jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności