Skocz do zawartości

GTA V PC


Mati30

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie postęp a raczej wymagania postępu w dużej mierze zabijają rynek gier. Teraz bez kilkudziesieciu miionów $ i kilkudziesięciu ( canajmnie) ludzi

nie ma co do produkcji gry wogóle podchodzić. Dla mnie na takim PSX wychodziło rocznie więcej dobrych gier niż na PC w ciagu ostatnich 10 lat...

Bzdury piszesz. Słyszałeś kiedyś o crowdfundingu? FTL, Wasteland2, Pillars of Eternity nie zrobiono za kilkadziesiąt milionów $.

A tam psx. Nie ma co się ograniczać. Najlepsze gry to były na atari 2600. Do dzisiaj nie zrobili lepszej gry od pac mana, albo space invaders :lol:

Edytowane przez Nothernlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek sam się reguluje. Jeśli ludzie kupują takie ścierwo to producenci to wypuszczają, bo po co im się męczyć i dopracowywać poszczególne gry. Brakuje rozsądku kupującym, a nie producentom, od nich bym zaczął :) Kolejne porcje CoDa chyba wyczerpują temat.

Battlefieldy, cody, gry ubishaftu, season passy do season passów, pińcet dlc do każdej gry, syfiaste "ficzery" od nvidii, skopane optymalizacje,"filmowa" jakość, wycinanie zawartości pełnej gry i sprzedawanie jej w dlc, preordery. Tak w skrócie wygląda dzisiaj rynek gier AAA.

Dobrze że jest jeszcze kilku w miarę ogarniętych producentów gier oraz rynek niezależny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie te ścierwa łykają, więc chyba im to pasuje :)


Ja przestałem grać w gry po studiach, do dziś tylko czasem nieśmiertelny CS. Chociaż przyznać muszę, że GTA V to jedyna gra od dłuższego czasu, która mnie zainteresowała.

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w wersję konsolową na X360 a teraz na PC i muszę przyznać że wersja na PC jest IMO dużo lepsza. Grafika na najwyższych ustawieniach jest naprawdę dobra a przy tym gra jest wyjątkowo dobrze (jak na rockstar) zoptymalizowana i się nie tnie :). Dodatkowo zdecydowanie lepsza fizyka jazdy... Na konsoli samochody miały zwrotność tankowca....

Edytowane przez soulreaver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gra jest wyjątkowo dobrze (jak na rockstar) zoptymalizowana

 

GTA3 na PC było i jest wujowe pod tym względem, dopiero VC i SA było ok

 

GTA4 ponownie jest wujowo zoptymalizowane, więc (dorzuca do flejma) zakładałem że GTA5 też będzie wujowo zoptymalizowane (kończy dorzucać do flejma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest bardzo dobrze z optymalizacją jak na tak otwarty i pełen detali świat.

 

Na pewno jest duuuużo lepiej niż w IV, nawet po tych wszystkich paczach, które do niej wyszły.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testów również wynika bdb optymalizacja. Na medium w FullHD dość komfortową grę zapewnia coś pokroju 7730, GTX460 to już 45 FPS średnio. Na Very High da się jakoś grać na GTX760. Procesor też nie wiadomo jaki niepotrzebny. Po chętnym na rdzenie GTA IV (minimum 3), 2-rdzeniowe 4-wątkowe CPU dają już niezły FPS.

 

Na laptopach z marną rozdziałką 1366x768 to już w ogóle można poszaleć.

Także wg mnie optymalizacja jest bardzo dobra, a jak na oferowaną grafikę i otwarty świat, wręcz idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam hd7850 1GB/i5 4690k i 1920x1080p leci mi na najnizszych ustawieniach (all normal), plynne 60-80FPSow, ale nie podnosze nic wiecej, bo wtedy robia sie problemy, spadki do 40FPSow, a jest to niezmiernie irytujace jak sie pedzi samochodem, szczegolnie w deszczu czuc przyciecia

 

ogolnie gierka wyglada bardzo dobrze, choc wiadomo, zeby odpalic to ze wszystkim to bez gtx980 nie podchodz, i to nawet nie da 60FPSow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na GTX670 2GB, 2500k @4.2Ghz i FHD, tekstury średnie (imo na monitorze 120hz i karcie 2GB nie da się ustawić wysokich tekstur bo pasek vramu robi się żółty i są spadki do 60 fps...), reszta wysokie - stałe 90 fps, minimum 80 (najszybsze auto w grze w deszczu lub latanie), dropów bardzo mało, pieszo zwykle ponad 120 fps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... pudełka tańsze niż klucze, książki tańsze niż ebooki... omfg


super... pudełka tańsze niż klucze, książki tańsze niż ebooki... a miało być tak pięknie

 

w porównaniu do ceny na steamie - 250zł - to praktycznie półdarmo...


... i jeszcze mamy pudełko, instrukcję, może nawet mapkę do powieszenia na ścianie -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności