Jump to content
  • 0

CAL! vs SRH240

Wilson

Question

Hej potrzebuję szybkiej odpowiedzi, mam zamiar kupić drugą parę słuchawek. Aktualnie krozystam z Superlux HD330 - sluchawki miodzio w 100% spelniaja moje wymagania. Chciałbym dokupić drugą parę słuchawek tak na zmianę żeby od czasu do czasu zmienić coś w swoim nudnym życiu :D

Wpadły mi w oko dwa modele:

-Shure SRH 240

-Creative Aurvana Live!

Niestety nie mogę się zdecydować które słuchaweczki wybrać. Słuchawek używam głównie przy kompie (audigy 2 zs) gdzie w większości czasu spędzam na grze, oglądaniu filmów oraz czasami słuchaniu muzyki (nie mam sprecyzowanego typu muzyki najczęsciej słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho) Słuchawki mam na głowie przez około 8-9h na dobę dlatego zależy mi na wygodzie :)

Pozdrawiam i zapraszam do odpowiedzi :)

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Cal! są mocno przereklamowane, poza tym one są bardziej nauszne niż wokółuszne tak więc u ludzi, którzy mają w sobie elfie geny ich wygoda jest mocno problematyczna.

Szczury są większe ... Plus dla szczurów.

• Like 1

• 0

Pomijając wielkość uszu, w CAL'ach pałąk, mimo że teoretycznie miękki, potrafi uciskać czubek głowy, także kilkugodzinne słuchanie raczej odpada.

• 0

Mam odstające uszy ale nie wielkie i jest mi wygodnie w CAL'ach nawet po kilku godzinach, co do uciskającego pałąka to racja czasem gdy się źle ułoży to czuć go na głowie.

• 0

Szczury pałąk mają lepszy i można je nieźle modować, bo podobno bez modów bas u nich nie jest najlepszy ... Nie miałem z nimi do czynienia, ale z CALami owszem.

CALe to zamulone, przeciętnie grające słuchawki. Piszę o wersji bez modów.

• 0

CAL są strasznie małe, bardzo słabo wykonane w dodatku w stocku grają jak dno. W tej cenie z wygodnych i przyzwoicie wyglądających SRH240 bardzo dobre będą, aczkolwiek przydałby się bas mod. DO tego masz Superluxy 669,668b,681evo

Edited by TrueFaith

• 0

Ja lubię w to wierzyć, bo mam stare :-D

Prędzej uwierzę w wygrzanie po bardzo długim czasie i nieznaczna zmiana charakteru, a jeszcze prędzej w zmianę charakterystyki spowodowanej padami. Czy to zużyciem, 'oklapnięciem', stwardnieniem czy też naciągnięciem potu.