Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ori and the blind Forest


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś w to? Zacząłem w święta i jestem jakieś 3h w grze. Oj dawno się tak dobrze nie bawiłem. Rzygać się już chcę stylizowanymi na retro platformówkami indie a tutaj mamy absolutnie przepiękną bajkową grafike. Aż ciężko to opisać słowami, chyba przebili nawet ostatnie wyczyny Raymana pod tym względem. Prolog niesamowicie emocjonalny, wstyd sie przyznać ale ścisnęło mnie w dołku pomimo podeszłego wieku :P 3 godziny później znowu mnie ściskało w dołku tyle że z powodu poziomu trudności :D Stawiałbym że z powodu estetyki i tematyki to gra dla dzieci ale jednak nie. Pełną gębą genialna platformówka gdzie w starym stylu jest jedynie poziom trudności. LUBIE TO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wersje na x360 ^^

Kiepsko to widzę...

 

Na pc optymalizacja leży równo, chociaż faktycznie wygląda obłędnie :)

 

Co do samej gry to momentami wydaje mi się, że poziom trudności jest lekko rozjechany. Nie jest to wielkim problemem, ale z naprawdę łatwych sekwencji nagle można się zawiesić na kilka dłuższych chwil, chociaż system checkpointów ułatwia sprawę :) Nie jest to poziom "Castlevania: The Dracula X Chronicles" z psp, gdzie faktycznie można się było frustrować i AVGN Adventures, gdzie z założenia nie było łatwo i to jest lekki minus dla mnie :P

 

Oprawa graficzna jest obłędna, muzyka nawet jeszcze lepsza i idealnie pasuje. Tytuł must have dla posiadaczy One i PC, bo dawno już tak mocnego tytułu na rynku nie było i urzekającego tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac ze w piatek skonczylem gre prawie na 100% :) prawie bo glupio rozwiazali to ze do niektorych czesci swiata nieda sie wrocic. Poziom trudnosci jednak nie taki straszny bo po dopakowaniu postaci wszystkim co sie dalo walka z wrogami to betka. Moge sfrustrowac sekwencje gdy sie ucieka bo za kazdym razem zaczyna sie je od nowa jednak nie jest zle. Swietna gra, mnie przejscie prawie na 100% zajelo 10 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac ze w piatek skonczylem gre prawie na 100% :) prawie bo glupio rozwiazali to ze do niektorych czesci swiata nieda sie wrocic. Poziom trudnosci jednak nie taki straszny bo po dopakowaniu postaci wszystkim co sie dalo walka z wrogami to betka. Moge sfrustrowac sekwencje gdy sie ucieka bo za kazdym razem zaczyna sie je od nowa jednak nie jest zle. Swietna gra, mnie przejscie prawie na 100% zajelo 10 godzin.

Ja zakończyłem grę na 99% w 2 sesje - 8h 30m, przy czym drzewo i próba zebrania wszystkich dodatków zabrała mi około 20-30 minut i ostatnia sekwencja z powodu tego, że nie wiedziałem gdzie mam iść 15-20 minut...

 

Ładna grafika ma swoje zalety, ale ostatni boss to porażka, bo przegrywałem z powodu "gałęzi" i czerwonego koloru. Tak przy okazji przez całą grę głazy i sople są zabójcze oraz nienamierzalne z Y , aby na sam koniec zmienić zasady xD Oj nie ładnie, nie ładnie :)

 

 

 

Ja czekam na wersje na x360 ^^

Kiepsko to widzę...

 

Dlaczego? Na oficjalnej stronie masz nawet, że do końca tego roku wyjdzie wersja na x360.

 

Nie mam jakiejś wybitnej grafy w kompie bo gf650m nie robi wrażenia, ale 1600x900 przy takiej grafie z dropami? Ja wiem że unity potrafi być bardzo niedopracowane, ale wymagania mimo wszystko są za wysokie. X360 dostanie pewnie mocną optymalizację, byle tylko gra nie dostała po jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności