Skocz do zawartości
  • 0

GAMING TRUST czy Hyperx Cloud


Rain995

Pytanie

Siemaneczko,

oddaje mojego laptopa na gwarancję (zepsuje wejście jack), więc zamierzam od razu dobrać lepsze sprzęt gamingowy.

Obecnie gram w cs:go i do tego będą mi one służyły. (teraz mam fatalitki)

Chyba słochawki GXT340 7.1 Gaming Trust nie mają nic do gadania z cloudami ? Czy się mylę ?

W laptopie posiadam zintegrowaną kartę muzyczną, a na razie nie mam zamiaru kupować karty, więc chce żeby same w sobie miały dobry dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poszukaj TAKSTAR PRO80 lub SUPERLUX HD330,a do nich dokup Zalman ZM-MIC1

 

PS. Może jakaś zdolniacha założy temat Dlaczego forum.mp3store.pl to nie PCLab, a słuchawki gamingowe to w większości kiepskie słuchawki

Edytowane przez Finesta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

no chyba ze mowimy o sprowadzaniu z chin, ale watpie zeby koledze sie chcialo

oczywiście tylko oryginał wchodzi w grę, a z chin nie wiadomo co dostanę, plus ten czas oczekiwania - szkoda czasu i nerwów.

 

TAKSTAR PRO80 + mikrofon oddzielny (jakiś lepszej jakości) to z 300zapłacę.

Za tyle mam już cloudy z promocji z wbudowanym co zapewnia więcej miejsca na biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli z Chin to mam pewniaka za 52$ (ściągałem 3szt.), także obecnie to jakieś 195zł. Do tego mikro trzeba doliczyć.

 

Jeśli w PL chcesz kupować z gwarancją, to raczej nie ma sensu brać Pro80, bo HyperX Cloud są lepiej wykonane, mają bogate akcesoria i bardzo wygodne pady, a kosztują 315zł.

 

Do Pro80 musowo trzeba kupić inne pady, bo te standardowe to jakaś cerata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli z Chin to mam pewniaka za 52$ (ściągałem 3szt.), także obecnie to jakieś 195zł. Do tego mikro trzeba doliczyć.

 

Jeśli w PL chcesz kupować z gwarancją, to raczej nie ma sensu brać Pro80, bo HyperX Cloud są lepiej wykonane, mają bogate akcesoria i bardzo wygodne pady, a kosztują 315zł.

 

Do Pro80 musowo trzeba kupić inne pady, bo te standardowe to jakaś cerata...

 

Jak zamawiałeś z chin to nie było żadnych opłat celnych lub nie zdażyło się że zatrzymał je Urząd Celny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim, więc wybór jest jeden - Cloud.

Są to najlepsze słuchawki do gier w tej cenie, tak ?

 

Czy naj to ciężko powiedzieć, ale jedne z najlepszych na pewno, będziesz zadowolony :)

 

 

 

Jeśli z Chin to mam pewniaka za 52$ (ściągałem 3szt.), także obecnie to jakieś 195zł. Do tego mikro trzeba doliczyć.

 

Jeśli w PL chcesz kupować z gwarancją, to raczej nie ma sensu brać Pro80, bo HyperX Cloud są lepiej wykonane, mają bogate akcesoria i bardzo wygodne pady, a kosztują 315zł.

 

Do Pro80 musowo trzeba kupić inne pady, bo te standardowe to jakaś cerata...

 

Jak zamawiałeś z chin to nie było żadnych opłat celnych lub nie zdażyło się że zatrzymał je Urząd Celny ?

 

 

Nie miałem opłat celny na żadną paczkę z Chin. Za to obecnie już druga paczka z Japonii została przechwycona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z mojego doświadczenia wynika że z chin ciężko trafić na jakąkolwiek kontrolę celną. Obecnie miałem już 2 na bardzo sporą ilość paczek. I druga została zwolniona z opłaty celnej. Przy niskich cenach przesyłki po napisaniu oświadczenia o braku chęci dalszej sprzedaży i/lub ściągnięciu sprzętu na własny użytek nawet o cło się nie czepiają. Ale jak wspomniałem ja tylko 2 razy przez to przeszedłem. I 2 razy nie przekroczyłem wartości 60$.

W ubiegłym miesiącu za to przyszło do nie z 20 paczuszek z chin, bez najmniejszych opóźnień. Najdłużej czekałem 2 tygodnie z małym hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z mojego doświadczenia wynika że z chin ciężko trafić na jakąkolwiek kontrolę celną. Obecnie miałem już 2 na bardzo sporą ilość paczek. I obie zostały zwolnione z opłaty celnej. Przy niskich cenach przesyłki po napisaniu oświadczenia o braku chęci dalszej sprzedaży i/lub ściągnięciu sprzętu na własny użytek nawet o cło się nie czepiają. Ale jak wspomniałem ja tylko 2 razy przez to przeszedłem. I przez te 2 razy nie przekroczyłem wartości 60$(bo ogólnie z chin biorę głównie drobnicę).

W ubiegłym miesiącu za to przyszło do nie z 20 paczuszek z chin, bez najmniejszych opóźnień. Najdłużej czekałem 2 tygodnie z małym hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podobno niezłe są Turtle Beach PX22.

Co to znaczy 7.1 w kontekście słuchawek? Przecież to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może chodzi o 7 zwojów średnio-niskotonowych + 1 wysokotonowy? :) Też tego nie ogarniam...

 

Mam wrażenie, że odnosi się to w jakiś sposób do ilości zwojów mózgowych domyślnej grupy targetowej.

 

7.1 w przypadku sprzętu muzycznego odnosi się do dźwięku wielokanałowego. "System 7.1 wymaga zastosowania co najmniej 8 głośników. Ustawienie głośników przenoszących poszczególne kanały w przemyśle kinowym jest zestandaryzowe. (poniższy schemat)"

 

150px-7_1_channels_surround_sound.svg.pn

 

Dźwięk wielokanałowy polega przede wszystkim na odpowiednim ustawieniu głośników w przestrzeni względem odbiorcy. Słuchawki mogą mieć nawet 20 wbudowanych, małych głośniczków, ale z dźwiękiem wielokanałowym nie będzie miało to nic wspólnego. Co najwyżej mogą - z różnym skutkiem - symulować takie efekty przestrzenne, ale do tego wystarczą "zwykłe", przyzwoite słuchawki 2.0.

W moim odczuciu to jest po prostu najniższa forma marketingu - marketing dla ignorantów. Ktoś z głową na karku, np. kolega Nismo, który ma już za sobą udane artykuły z tego typu tematyką, mógłby przygotować szerszy tekst na temat zjawiska "słuchawek 7.1" i tym podobnych "fenomenów" wśród graczy. Taka akcja uświadamiania społeczeństwa naprawdę się przydaje raz na czas, bo aż żal patrzeć jak gracze się ośmieszają, dając sobie wciskać prymitywny marketing.

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności