Skocz do zawartości

Test odtwarzacza xDuoo X2


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Małe pytanko, próbował ktoś X2 ładować ładowarką ? Szukałem wiadomości o akumulatorze z X2 ale jedynie w na pudełku pisze że DC 4.2V.

Nie zawsze człowiek nosi laptopa ze sobą żeby doładować....

Może bigmaras będzie coś wiedział.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem więcej, zaleca się ładować z gniazda USB komputera a nie ładowarką, ale jak wiemy spora część użytkowników ładuje z łądowarki. Producent twierdzi, że dla baterii zdrowsze jest ładowanie właśnie z komputera z uwagi na żywotność.

Jeszcze jedno, jak urządzenie pokazuje naładowanie na full to dobrze jeszcze i tak żeby trochę poładować z 30min ;)

 

Nowy firmware V7.0

 

Zmiany:
1,Add all songs list, so that it can shuffle play all songs in SD card when you paly music from this list.
Pls update media library if the music files have changed in the card.

2.please pause to play if want to play music file from folder, then go into folder and select one music to play

3.Add lock keys function,to set if lock keys after turn off screen

4. Solved the problem that sometimes it dead when playing the song which have wrong infomation

5. Solved the problem that it can't resume from last song before power-off when used 64GB card.
*note: it can't resume if play songs from all songs list, just can resume if play songs from folder

 

LINK: http://www69.zippyshare.com/v/hBotyEZN/file.html

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy fw wgrany - zmian w układzie menu trochę jest. Pojawia się łamany język polski i w końcu można wybrać czy przy wygaszonym ekranie blokują się przyciski.

Zmiany w dźwięku? Może jest nieco rozjaśniony w porównaniu do v6, ale pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na Clip+ nie miałem problemu, to tutaj też dałbym radę ;) Innej karty niestety nie mam, a na 64GB się nie mieszczę.

 

A próbowałeś swoją kartę do xduoo zaaplikować? Ja używam maksymalnie 32GB zatem nawet nie mam jak sprawdzić. Generalnie producent zalecał na początku 32GB, teraz co raz częściej słychać, że nie ma problemu z większymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro na Clip+ nie miałem problemu, to tutaj też dałbym radę ;) Innej karty niestety nie mam, a na 64GB się nie mieszczę.

 

A próbowałeś swoją kartę do xduoo zaaplikować? Ja używam maksymalnie 32GB zatem nawet nie mam jak sprawdzić. Generalnie producent zalecał na początku 32GB, teraz co raz częściej słychać, że nie ma problemu z większymi kartami.

 

Nie posiadam Xduoo, więc nie mam jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nowy FW kompletnie dezintegruje bas, zwłaszcza midbas, jakiś taki w moich uszach wolny rozjechany i kompletnie prawie bez kontroli, wróciłem do FW6 i jak ręką odjął, może ktoś bardziej osłuchany w wolnej chwili to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro sprawdzić. Przez ostatni tydzień praktycznie byłem wyłączony ze słuchania, więc nawet nie obadałem specjalnie tego v7.


Ok, posłuchałem trochę v7 vs v6 i takie wnioski - zmiany są, ale bardzo zależne od słuchawek (na Hedfaju opinie są podzielone i stąd może to wynikać).

Na Takstarach HI-1200 nie słyszałem żadnej różnicy, na CA Pro330 oprogramowanie v7 ma po prostu nieco spokojniejszy bas, natomiast na Macawach GT100s fw v7 oferuje mocno zubożony bas (choć o braku kontroli nie ma mowy) i bardziej jaskrawą górę (ale niewiele). Skąd ta rozbieżność, nie mam pojęcia. Choć trochę szkoda, że nie miałem drugiego grajka obok, żeby faktycznie łeb w łeb porównywać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że beta ^_^

 

Producent nie oznaczył tej wersji firmware jako beta i z tego co wiem nie ma takich planów wydawniczych. Sami testują oprogramowanie i jak stwierdzają, że wg nich jest ok to puszczają najpierw do dystrybutorów a za kilka dni ląduje na stronie. I tak też jest w tym wypadku, bo firmware v7.0 już jest oficjalnie dostępny. Tak zawsze się to odbywało. Ja osobiście nie odczuwam większych zmian w brzmieniu ale jak już Inszy twierdzi, że jest jakaś zmiana to na pewno jest coś na rzeczy ;) W każdym bądź razie jeżeli komuś nie pasuje zmiana zawsze ma pełną dowolność w podgrywaniu w górę czy w dół wersji. Trzeba miec na uwadze, że firma jest cały czas na etapie rozwojowym i cały czas się uczy rynku europejskiego. Ponad to grajek wciąż jest dość świezym produktem na rynku i zapewne zobaczymy jeszcze kilka wersji firmware ;)

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby może coś na rzeczy, gdyby można się było przepiąć od razu pomiędzy grajkami. Teraz zmiana w basie na CA Pro330, to może jest, a może mi się wydaje, bo zmiana oprogramowania chwilę jednak trwa ;)

Choć na Macawach faktycznie dało się odczuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie jeżeli komuś nie pasuje zmiana zawsze ma pełną dowolność w podgrywaniu w górę czy w dół wersji. Trzeba miec na uwadze, że firma jest cały czas na etapie rozwojowym i cały czas się uczy rynku europejskiego. Ponad to grajek wciąż jest dość świezym produktem na rynku i zapewne zobaczymy jeszcze kilka wersji firmware ;)

 

Nom, to prawda, gdyby tak każdy producent dbał o FW i wypuszczał je z taką częstotliwością do grajka za śmieszne pieniądze... Czapki z głów. A że grajek jest świetny, to nie tylko ja o tym wiem, wie o tym cała masa zadowolonych użytkowników :) u mnie i nie tylko u mnie wygrał z FiioX1. Oby więcej takich perełek na rynku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności