Skocz do zawartości

Aune T1 MK2 czy Fiio E07k + E09k z DT990 Edition 600Ohm?


Janko

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię regulację barwy w Fiio

 

To zostaw sobie fiio. Miałem e07k mam teraz t1. Niby fajny, ale wole sprzedać go i wrócić do e07k dla regulacji

Edytowane przez Xii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w temacie to zdecydowanie do tych edyszynów polecam BP lub headonika

Panowie, ja widzę, że już potraficie każdy wątek zaspamowć :o

Jesteśmy zdolni :)

pelna zgoda :D

 

jesli to bylo stricte do mnei i do audionanika to bez przesady - nie pamietam kiedysmy ostatnio polemizowali :) po drugie uwazam ta dyskusje za wartosciowa, acz faktycznie nieco OT ;)

 

ja do edyszonow nadal lampe :D acz jesli lubiles granie fiio to faktycznie nie espressivo a wba ktore jest szybsze, chlodniejsze. zwlaszcza z np. lampa philips sq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lubię regulację barwy w Fiio

 

To zostaw sobie fiio. Miałem e07k mam teraz t1. Niby fajny, ale wole sprzedać go i wrócić do e07k dla regulacji

 

 

Lepiej dokonać odpowiedniego zakupu, a nie eq to później prostować. No a jak już nie ma wyjścia to dlaczego rezygnować ze znacznie lepszego sprzętu, jeśli można zastosować EQ w playerze? Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 powodów.

1. Mam nieodpowiednie słuchawki do daca. Nie słyszę dużej różnicy od t1 od integrowanym układem z zmodyfikowanymi sterownikami (tylko charczący bass).

2. Cały czas i tak zmieniałem ustawienia treb/bass, odpowiednio do muzyki. W EQ jest to niewygodne.

 

Być może autor kupi sobie tę dt990 to będzie sensowna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kupi, bo to w tych pieniądzach naprawdę bardzo fajne słuchawki, choć może zabrzmiałem wcześniej jakby były nie bardzo.

Chciałem tylko (nieco wyolbrzymiając) zwrócić autorowi tematu uwagę na ich cechy, przed zakupem toru. Sam nie mam żadnego problemu żeby cieszyć się przy ich pomocy muzyką, bo choć za słodkie, to fanowe i niemęczące, przyjemne. Na ten bas uważać :P , chyba że ktoś lubi taki.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej Senki HD555 (które się rozleciały :P) z usuniętymi wkładkami. Dla tego właśnie lubiłem tą regulację, bo bassu to one za dużo nie miały. W fiio jak bass i treble dawałem do góry to słuchawki ożywały. Więc głównie mi zależy na tym, żeby to grało żywo. Dobry bass. wyraźny środek i szczegółowa góra. Z tego powodu też pytałem o E09k. Słuchawek jeszcze nie kupiłem. Więc budżet łącznie 1700zł.

Aż tak wymagający nie jestem, żeby składać zestaw z wyszukanych komponentów. Chcę, żeby to grało tak, żebym nie musiał kręcić, dla tego chcę wydać tyle kasy.

Jeśli chodzi o słuchawki to lubię otwartą konstrukcję.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alle jest promocja na 600ohm za chyba 650pln. ktos ostatnio rzucal linkiem w watku okazje.

jest licytacja teraz tez espressivo... i do tego moze sie uda zmiescic z jakims startupowym DACiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności