Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak Z Gwarancja U Koss`a


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje jak jest z gwarancja dozywotnia na sluchawki The Plu (lub jakiekolwiek inne) zakupione w USA? Mam okazje kupic Plugi za jedyne 15 baksow, bede miec paragon ale nie wiem co bedzie jesli cos nawali, czy gwarancja dozywotnia obejmuje zakupione sluchawki w USA rowniez u nas w Polsce? Czy bede je musial wysylac do USA w razie czego? Czy tez jest mozliwosc zalatwienia tego u nas w kraju?

 

 

Z gory dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że w końcu się zdecydowałeś.

 

Sprawdzałem na pudełku swoich, nie ma nic o międzynarodowej gwarancji, w dodatku jest tam tylko napisane o US. Tylko że ja mam paragon z Mediamarkt i tam uderzam w razie czego. Ale wiem co możemy zrobić, ja 3 września lece do stanów i możemy sie paragonami wymienić. :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana paragonami w chwili obecnej nie przejdzie bo przesylka ze stanow nie dojdzie do mnie do tego czasu ale mysle ze mozna by dokonac tego pozniej listownie. Zapewne bedziemy w kontakcie poprzez te forum?? Mam kupic sluchawki ktore kupil jeden z forumowiczow ze stanow i mu nie odpowiadaja, maja 3 tygodnie ale teraz jak wiem ze Ty GeRie wyjezdzasz 3 wrzesnie to moze tobie dam kase tutaj w Polsce na sluchawki i przesylke?? Co Ty na to? Przesylka mala paczka to tylko 5 baksow a sluchwki tam kosztuja 15 baksow wiec dam Ci 20 $ i jeszcze 1$ na piwko? :P wyjdzie mnie to 70PLN :P

 

A przyslesz mi swoj paragon a moj sobie zostawisz, to jest chyba swietny uklad zarowno dla mnie jak i dla Ciebie!!! :D:D

 

 

EDIT:

 

Ciagne wodze fantazji dalej i mam zamiar kupic SHURE E2c!! :P O ile ReGie sie zgodzi mi je kupic i wyslac do Polski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ReGie myslales zeby przywiezc ze stanow pare sztuk Koss the Plug?ja rowniez mam zamiar je kupic i gdyby naprawde wychodzilo taniej to nie interesuje mnie zaden paragon w koncu Koss to porzadna firma :D a i ty zarobilbys kilka zlotych :D .

Pozostaje kwestia kiedy bedziesz z powrotem w naszym pieknym kraju??

No chyba ze zostajesz na stale i zajmiesz sie sprzedaza wysylkowa :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReGie......... I wszystko jasne :lol::lol:

 

 

A ja sie zdecydowalem na SHURE E2, napisalem do Polsoud i dostalem szybka odpowiedz ze sa dostepne w katowicach na ul. Gornika w sklepie GAMUZ!!!!! Ciekawe czy bede miec mozliwosc ich przesluchania na swoim sprzecie jesli tak to cudownie!!!!!! Dzis juz nie dam rady ale jutro zaraz z rana jade tam, moze beda do przesluchania tez te E5?? :D ale ta ich cena dobija mnie totalnie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności